Skocz do zawartości

Dyskusje o Evo


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq, załóż bardziej różowe okulary

 

Oj, to by się Luckowi spodobało... Zupełnie nie dałby mi już wtedy spokoju :mrgreen:

 

A co do przyszłości evo/sti - pożyjemy, zobaczymy 8). Obecne modele są git i to się liczy 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kochani,

Concept X jest niemal identyczny z modelem, który będzie serią (zewnętrznie, wnętrze będzie klasyczne). Ten zielony samochód na fotkach to SportBack w wersji 2.0 Turbo Ralliart - i ma być odpowiedzią na WRX-a, zwykły Lancernik ma mieć silniki od 1.8 po 2,4 MIVEC (z czego wersja 2.0 ma mieć napęd na 4 buty - opcjonalny). Jeśli chodzi o wygląd - IMO jeden z najładniejszych samochodów na rynku. Nie wiem czego się czepiacie...Ja myślę, że jak ten samochód wejdzie do sprzedaży to w końcu będę bogaty ;):mrgreen:

 

Pazdrawliajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concept X jest niemal identyczny z modelem, który będzie serią

 

Ha - mówiłem 8).

 

samochód na fotkach to SportBack w wersji 2.0 Turbo Ralliart - i ma być odpowiedzią na WRX-a

 

Ha - mówiłem 8).

 

Jeśli chodzi o wygląd - IMO jeden z najładniejszych samochodów na rynku.

 

Ha - mówiłem 8).

 

:mrgreen:

 

Nie wiem czego się czepiacie...Ja myślę, że jak ten samochód wejdzie do sprzedaży to w końcu będę bogaty ;)

 

Popatrz wyżej - jak widać, nie wszyscy się "czepiamy" :twisted:.

 

zwykły Lancernik ma mieć silniki od 1.8 po 2,4 MIVEC (z czego wersja 2.0 ma mieć napęd na 4 buty - opcjonalny).

 

Czyli będzie klasyczny evo? To fajnie 8). Daj znać, jak przyjdą pierwsze sztuki, albo jak będziesz wiedział, kiedy przyjdą. Ja mam doświadczenie w zamawianiu samochdów, których jeszcze nie ma, to może i w tym przypadku będzie tak samo :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam doświadczenie w zamawianiu samochdów, których jeszcze nie ma

Przemeq, to nie Ty przypadkiem rozstrzygałeś przetarg na myśliwiec wielozadaniowy dla naszej armii...?

 

Hubeeert, czego się dziwisz!? Jak auto jest do d...y (wedle tradycyjnych, zdroworozsądkowych kryteriów), to się dobrze sprzedaje. Podobnie programy telewizyjne, książki i politycy...

Cayenne postawiło na nogi finanse Porsche. Nissan żyje dzięki nowym modelom, które nie powinny opon czyścić mojemu staremu Sunny. Im gorsza Toyota, tym bardziej poprawia wyniki sprzedaży. Dlaczego Colt miałby być wyjątkiem?

Powiem brutalnie - nie jest AŻ TAK zły, żeby wyprzedzić liderów rynku... :twisted: Ale podratować NIECO koncern, jak najbardziej 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, kłopoty finansowe Mitsu powoli się kończą. Nowe modele bardzo podciągnęły kondycję (poza tym MMC wróciło pod skrzydła MC, więc kasa jest :mrgreen: ) Akurat zasługa Colta tu niewielka (dotyczy tylko jednej z 14 fabryk, Ned Car faktycznie staje na nogi ale przy produkcji 1 modelu nie wróżę im różowej przyszłości) bardziej podniosło MMC nowe L200 i Lancer (tu rynek rosyjski pokazał swoje możliwości ;) ) Ja martwię się o co innego, zmiany na górze są dobre ale ich przełożenie na maluczkich jest na razie niewielkie, pytanie czy ja doczekam ich zmian ;) Ale staram się patrzeć optymistycznie ;)

Przemeq, jak tylko się toto pojawi - jesteś I na liście ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F-16 chociaż latały już....

 

PRAWIE takie, jak te, cośmy kupili. :wink:

 

Z jednym transporterem to była też lepsza historia... umiał pływać, ale tylko chwilkę :mrgreen: - ale od wojsk pancernych i zmechanizowanych to nie ja tu jestem szpenio na forum, zdaje się :wink:

 

Kurczę, coś się nam te offtopy militarne ostatnio łatwo robią. A ja tam pacyfista jestem, wychodzę stąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że tak mało koników ma i to po zastosowaniu turbo

Zaprawdę powiadam Ci: nie wiesz co mówisz ;) To pudełko nisko lata. Jeżeli nie masz Accorda Type R na światłach udawaj, że nie widzisz ;)

Pozdrawiam

 

Ja do scigania to mam Civica VTi 1.6 160KM :) przy masie okolo 1050Kg

 

Xavier, jakie osiagi ma twoja Honda?

 

Katalogowo jakieś 7,1 do 100km/h.

Tak naprawdę jest trochę lepiej (100km/h osiąga się na 2 biegu :))

Seryjne VTi robi jakieś 15 sek. na 1/4 mili.

Aste GSi łoi tak samo golfa III VR6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeeee... zawiodłem się na Tobie - takim byłeś sprytnym krytykiem moich poczynań i położyłeś się na nieznajomości kultowych dzieł kultury masowej... :roll:

 

:D

 

Jestem przekonany, że na tym Forum znajedzie się zaraz ktoś, kto skapuje, o co chdziło. A do tego czasu pozostanie to zagadką 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeeee... zawiodłem się na Tobie - takim byłeś sprytnym krytykiem moich poczynań i położyłeś się na nieznajomości kultowych dzieł kultury masowej.

 

Raany... facet mam lepsze zajęcia niż uczenie sie kwestii z polskich komedii na pamięć... :roll:

 

P.S.

akim byłeś sprytnym krytykiem moich poczynań
Komplement to miał być ? Jeśli tak to dlaczego w czasie przeszłym. Jeszcze sie z forum nie wyniosłem :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam lepsze zajęcia niż uczenie sie kwestii z polskich komedii na pamięć... :roll:

 

Ciekawe jakie :mrgreen:

 

PS. To nie jest z polskiej komedii 8).

 

Komplement to miał być ?

 

No miał 8).

 

Jeśli tak to dlaczego w czasie przeszłym. Jeszcze sie z forum nie wyniosłem :>

 

Ufff, całe szczęście :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie

 

Pozostawie to w sferze domysłów 8)

 

Ufff, całe szczęście

 

Nie ma jak ironia 8)

 

To nie jest z polskiej komedii

 

No cóż mam za mało pojemna głowę żeby pamiętac kwestie z wszystkich filmów jakie obejrzałem, widać nie tylko na nich sie skupiam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael - ja już to od dawna traktuję nie jako konflikt, a takie niegroźne forumowe podszczypywanie, bez krzty negatywnych emocji.

 

Sądzę, że Ci Forumowicze, którzy (chcąc nie chcąc) śledzą ten nurt na Forum też już się dawno zorientowali, że jest to od dawna sztuka dla sztuki.

 

Przynajmniej tak jest z mojej strony.

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten wydaje się całkiem zabawny i chyba trochę nie na serio! :wink:

Więc proponuję sprawę zostawić, możemy jedynie zacząć przyjmować zakłady kto kogo i kiedy :twisted:

 

EDIT

No i Przemeq mnie uprzedził....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...