Skocz do zawartości

Dyskusje o Evo


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

tomekg, N-kowe, N-kowe nie zapędzaj się...

 

piszę N-kowe :wink: , a zuważyłem że już dawno nikt w polsce(nie tylko) nie jeździ w A-8 , evo czy subaru.

N-ki rządzą :oops: mam nadzieję że jak wejdzie ta nowa klasa S-2000 (czy jak ją tam zwał, 2 litry bez turbo) to będzie na czym oko zawiesić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

S-2000 będą już tylko ośki, czy czterołapy też ktoś wystawi?

 

nie wiem , ale chyba czterołapy też.

Pamietam jak zdaje się w 2000 r, na którymś z asfaltowych europejskich rajdow(chyba korsyka) Bugalski wymiatał Xsarą kit-car, złoił wtedy wszystkie wurce i wygrał ten rajd , ta xsara od tamtej pory to moje ukochane auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeździłem 06 i silnik 2,5 jakoś do mnie nie przemawia.Wole swojego 2 litrowego bokserka.

Tak samo jakoś nie mam przekonania do DCCD choć 99% uważa że jest to wspaniałe ja wole swoje.

 

kocham jak tak ludzie pisza z argumentami :lol:

 

Ta, rozumiem Cie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mysle, ze kiedys chcialbym miec Evo VI. Tylko nie czerwony - jakos tego koloru nie trawie na zadnym samochodzie, ale np. taki Black Diamond to co innego.

Pytanie tylko jak to zrobic - w Polsce takiego sie nie znajdzie, ktory nie byl po 40 dachach, pozostaje import z UE, a tu wysoka akcyza/podatek ekologiczny - taka szostka wychodzi w cenie osemki. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mysle, ze kiedys chcialbym miec Evo VI. Tylko nie czerwony - jakos tego koloru nie trawie na zadnym samochodzie, ale np. taki Black Diamond to co innego.

Pytanie tylko jak to zrobic - w Polsce takiego sie nie znajdzie, ktory nie byl po 40 dachach, pozostaje import z UE, a tu wysoka akcyza/podatek ekologiczny - taka szostka wychodzi w cenie osemki. Bez sensu.

 

No to jest nas dwóch, ja intensywnie szukam 6 w dobrym stanie , kolor jedyny słuszny-czarny i wolałbym RS zamiast TME, ale w polsce takiej się nie kupi, albo po dzwonach albo koszmarny przebieg ponad 100 tys.

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekg, to może poszukaj takiej co ma miliard kilometrów tylko prostą budę i niską cenę?

 

Raczej chciałbym aby miało przebieg w granicach 50 tys, ponieważ chcę te autko trochę podciągnąć mocą i traktować jako auto kolekcjonerskie wiesz w niedzielę do kościoła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, dokladnie.

 

Mariusz np. jezdzil cywilnym bialym Evo III, ze srodkiem od IV i ospojlerowaniem od VI.

Jezdzilem nim w Urzedowie.

 

A w RC przez jakis czas byl wlasnie poprzerabiany Galant, ale mieli problemy z BK i musieli zmienic bude.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w RC przez jakis czas byl wlasnie poprzerabiany Galant, ale mieli problemy z BK i musieli zmienic bude.

 

 

AFAIR to w rajdach też takie cudo jeździło, wyglądało jak Lancer a było Galantem, dopiero się po jakimś czasie komisarze połapali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KubaRally2

ten evo 6 wyglad ma jak TME.bo wlasnie one mialy takie tylne lampy.poza tym jeszcze widac to po przednim zderzaku.TO JEST z evo 5 przerobione-rok produkcji 1997. bylem teraz na elmocie i widzialem na strefie seryjne evo9 przerobione wizualnie z evo8 (bylo widac) a lampy zostaly stare.

co do rajdow we włoszech to uwazam ze dla skrzyn biegow (u nas klopoty) sa one najbardziej wymagajace.na mille miglia byly oesy okolo 30km.

Auto Nutahary psulo sie na Meksyku.chyba kazdy wie jak wygladaja tam drogi.do tego wysoko n.p.m. i goraco.Kuzaj ma tez niczego sobie zespol a problemiki byly.takie rajdy jak ten (o cyprze czy grecji nie wspominajac) sa tak mordercze ze nic nie gwarantuje bezawaryjnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, ale znam te autko i rzeczywiscie jest to (był ) jeżdżący magazyn części zamiennych dla rajdówek stecowych, poza tym słuzył do zapoznania z trasą itp.... ale przebieg a jedyne co jest orginalne w tym aucie to przebieg :mrgreen:

Nie polecam nawet największemu swojemu wrogowi :wink:

 

WRC fan - ma rację to nie są światła ani od 6 ani 5 ani 4 itp, zapewne od galanta.

 

Pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...