Skocz do zawartości

Dyskusje o Evo


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KubaRally2

to ogloszenie juz nieaktualne:/ :cry: nie przyjzalem sie wtedy.ale jesli tak bylo to oznacza ze byl to evo 5 z lampami od evo 4 i z klapą od evo 6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość KubaRally2

ale kiedys widzialem e sklepie model evo 6 TME od Tamiya i mial wlasnie takie lampy "obcięte".widocznie sie nie porozumielismy bo mi chodzilo o sam kształt a Tobie raczej o rozkład na samej lampie.czy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KubaRally2

wizualnie to latwo przerobic.ale do evo 9 bedzie jeszcze i tak daleko.bo co np. z MIVEC.zawias podobno inny (tak mowil Karnabal)do tego sama glowica lzejsza o 16 kg! (wydaje sie nieprawdziwe-ale przeczytalem tak juz w kilku wiarygodnych zrodlach) do tego dochodzi srodek ciezkosci nizszy o 3mm!(WOW)dosc duzo jak na taki poziom wczesniejszego zaawansowania. nie wspomne o rzeczach o ktorych wiedza tylko inzynierowie a mi sie to nie sni w nawet najbardziej "egzotycznych" :D snach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalili a ja ci powiem ze jest taki jeden magik... wrcfan myslimy chyba o tym samym :), zreszta nie liczy sie wyglad tylko to co jest w srodku dlatego uwielbiam evo szkoda tylko ze nie ma takiej gadany jak np: STI Niunka :)[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooooooooooołłłłł

 

Przemeq, na twoim miejscy rzuciłbym: godz 23:00 , tej nocy, na swiatłach w jakimstam miejscu, na zielonym jadę w kierunku.... (jakimstam)meta jest....(znow wyznaczone miejsce), TY i JA, Evo i STI !

 

rzucaj rękawicę :wink: :wink: :wink: :wink:

to oczywiscie undergroundowska fantazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VII ZLOT MITSUBISHI KLUB POLSKA

 

W dniach 17-18 czerwca 2006 roku odbędzie się spotkanie, gromadzące sympatyków aut marki Mitsubishi zrzeszonych w Mitsubishi Klub Polska. Zlot organizowany jest w miejscowości Morsko w przepięknych krajobrazach Jury Krakowsko-Częstochowskiej w ośrodku rekreacyjnym „MORSKO”. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tej imprezie MKP zaprasza do rejestracji na stronie klubowej www.mitsubishiklub.pl

 

Ktos sie wybiera ja na plejady nie jade ale na zlot Mitsubishi mam blisko??

shodan, tomekg, man111???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...