Skocz do zawartości

Dyskusje o Evo


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

czas pokaże gr1zly, mam taką nadzieję wystarczy że będzie wymiatał jak 7 bo ta nie miała sobie równych, ale po jazdach testowych IX wydaje mi sie to możliwe zwłaszcza że obudowy skrzyni które się tak rozlatywały w 8 pochodzą z 7.

 

W 8 MR sie rozlatywaly (aluminiowe)

W 8 GSR sa te same, co w 7 GSR (zeliwne).

 

Poza tym to akurat nie ma zadnego znaczenia dla uzytkownikow cywilnych miskow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tomeg: enki to samochody niemal seryjne, a więc duzo wspólnego mają z cywilami, z WRC nigdy nie zrobiłbym porównania, pewnie ze prodrive i ralliart homologują kupe innych częsci, ale u nas w polsce jednak większosc aut nie pochodzi z prodrive i ralliartu lecz z własnyuch stajni i garazy

 

cos w tym jest, słyszałes o rozpękających się skrzyniach biegówEMerze? a jakie są tam skrzynie? seryjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeg: enki to samochody niemal seryjne, a więc duzo wspólnego mają z cywilami, z WRC nigdy nie zrobiłbym porównania, pewnie ze prodrive i ralliart homologują kupe innych częsci, ale u nas w polsce jednak większosc aut nie pochodzi z prodrive i ralliartu lecz z własnyuch stajni i garazy

 

cos w tym jest, słyszałes o rozpękających się skrzyniach biegówEMerze? a jakie są tam skrzynie? seryjne

 

czytać nie umisz :wink: napisałem Kubie jak są budowane N-ki w polsce, to że nie buduje ich ani raliart ani prodrive nie oznacza to że nie są budowane na ich częściach , bo są, myslisz że do kuzajowej N12 wałki robi świątek, a sprzegła radzikowski(z całym szcunkiem dla tych dwóch panów), o stajni STT Kuzaja mówi się że buduje auta nie gorsze od topowych z Prodrivu, Kuzi buduje sam ale na cześciach prodrivu i podobnie jest z evo gdzie budują w polsce (stec,dytko) ale na częściach homologowanych przez raliart.

 

To prawda że pękały skrzynie a konkretnie obudowy i to tylko od kłówek w najnowszym Mr ale ponoć wrócili do metalowych obudów i ma być ok(były z aluminium) a te skrzynie włśnie w całości pochodziły z Raliart, bo ci co pomykali na seryjnej skrzyni w Rs lub GSR takich problemów nie mieli.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o stajni STT Kuzaja mówi się że buduje auta nie gorsze od topowych z Prodrivu

 

Ja słyszałem ze nawet lepsze niż Tomi Makinnen Racing i Prodrive. Oni tam jednak się koncentruja na innych autach.

 

Też takie opinie słyszałem i to nie od kelnerów ale ludzi profesjonalnie zajmujących się budowa rajdówek, ale poczekajmy na dalsze wyniki tej stajni a mam nadzieję będzie tylko coraz lepiej czego życzę Leszkowi i jego klientom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalili, dzisiejsze topowe N-ki sza szybsze, niz pierwsze wurce.

 

Masz jakieś zestawienie czasów na takim samym odcinku czy coś?

 

Mnie się tylko udało tylko dowiedzieć że jedne z klasycznych odcinków na Korsyce czekał równe 10 at na pobicie czasu auta grupy B (Delty S4) i pobiła Celica Gt-Four. Później takich porównań nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tylko udało tylko dowiedzieć że jedne z klasycznych odcinków na Korsyce czekał równe 10 at na pobicie czasu auta grupy B (Delty S4) i pobiła Celica Gt-Four. Później takich porównań nie słyszałem.

 

Ja slyszalem. A B-grupy nic do tego nie maja - nie na temat.

Poza tym nie wierze, zeby byl jakikolwiek asfaltowy odcinek, ktory GTfour pojechalaby szybciej, niz np. Xara. Nawet zakladajac najlepszego speca od Toyoty vs najlepszego speca od Xary :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan, kompletnie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Chodziło mi o to że najnowsze porównanie jakie widziałem to B z A , nie widziałem A z 95 roku np. z N-ka dzisiejszą ani dzisiejszego WRC z WRC z początku itp.

 

 

Celica nawet ta przewalona 350-380KM nie miałaby najmniejszej szansy z Xsarą - to by szło w kilka sekund na kilometrze pewnie, jakby opony też były z epok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...