Skocz do zawartości

Dobre Polskie filmy ... gdzie mogę je pobrać?


scrmnwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Która strona internetowa czy używają do strumienia lub pobierania filmów stąd w Polsce? Istnieje kilka polskich filmów, które chciałbym, aby pobrać lub strumienia, ale nie mogę ich znaleźć na stronach, że mam stosowanych w stanach.

 

Ja szczególnie chcę obejrzeć film Wyjazd Integracyjny.

 

Dziękuję. Aha, i użyłem Google Translate tym razem również. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako filmomaniak polecam od siebie naprawdę fajne polskie filmy:

- Chłopaki nie płaczą (10/10)

- Poranek kojota (8/10)

- cała seria "Kiler"

- Miś

- Edi

- Symetria

- U Pana Boga za piecem

- Nic śmiesznego

- Pogoda na jutro

- Jak rozpętałem drugą wojnę światową

A Seksmisja, Rejs, Hydrozagadka? Vabank? :shock: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiler, Kiler-ów Dwóch, Poranek Kojota, Chłopaki nie płaczą, Pieniądze to nie wszystko, Nic śmiesznego, Vabank, Vabank 2, Seksmisja, Jak rozpętałem drugą wojne światową, Sami Swoi, Kochaj albo rzuć, Nie ma mocnych, Miś, Nie lubie poniedziałku, Świadek koronny, Vinci (!!)... oh to tylko część filmów, które uwielbiam wręcz.

 

Nie oglądaj tylko tych nowych gówien typu Ciacho, Testosteron, Lejdis itp itd. Bo to dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum powinno się promować kinematografię japońską. Ja przykładowo mam kolekcję arcydzieł Kurosawy, Yamahamoto i Isuzukimy z lat 50', wszystko w oryginale i oczywiście czarno-białe. Filmy te wymagają od widza nieco więcej wysiłku imtelektualnego, ale dostarczają w zamian niezwykle silnych przeżyć. I najważniejsze : można je puszczać w obydwu kierunkach bez ryzyka zagubienia się w akcji lub utraty wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla wszystkich zaleceń filmowych. Widziałem tylko kilka filmów wymienionych, ale dzięki wam mam teraz kilka innych filmów do obejrzenia. Ostatnie lata, kiedy byłem tu w Polsce poszedłem do teatru, aby obejrzeć "Kobiety są jakieś inne", i że film nie był tak dobry.

 

Dzięki ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...