Skocz do zawartości

Forester 2,5XT automat/manual, a przyspieszenie.


tejfun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Troszkę odkopuję, ale mam pytanko do naszych speców :)

 

Otóż - jaka jest maksymalna, lecz nadal bezpieczna moc, dla 4eat w Forku, jakiego posiadam? Tylko jeszcze raz podkreślam, żadne ekstrema, auto na co dzień, chodzi o tą górną granice po bezpiecznej stronie mocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odkopuję, ale mam pytanko do naszych speców :)

 

Otóż - jaka jest maksymalna, lecz nadal bezpieczna moc, dla 4eat w Forku, jakiego posiadam? Tylko jeszcze raz podkreślam, żadne ekstrema, auto na co dzień, chodzi o tą górną granice po bezpiecznej stronie mocy :)

 

Nie wiem czy maksymalna ale 275 KM jest bezpieczna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam co prawda Imprezę ale chciałem zapytać czy wasze 4EAT po remapie także zachowują się lekko inaczej? Na plus u mnie jest poprawiona reakcja na gaz i redukowanie lub kickdown ale z minusów to mam wrażenie, że skrzynia zbyt długo przeciąga 2 bieg podczas lekkiego przyspieszania. Drugie pytanie to czy ktoś z Was próbował zmieniać parametry skrzyni we Freessm?

 

TCU3.jpg

 

Dodatkowo wrzucam linka do procedury startowej czyli start jakby "strzału sprzęgła".

http://forums.nasioc...029&postcount=5

 

Troszkę odkopuję, ale mam pytanko do naszych speców :)

 

Otóż - jaka jest maksymalna, lecz nadal bezpieczna moc, dla 4eat w Forku, jakiego posiadam?

 

potrzebny jest mocniejszy konwerter i Wasze 4eat polecą tak :P

Edytowane przez mbmastermx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem o którym roczniku piszesz.W modelu sh po 2008 masz opcje tiptronic jak potrzebuje mieć 100% kontroli wrucam na manuala i lece jak manualnem.Zreszta opca sport też dużo lepiej wkręca na obroty.Ja polecam AT(wygoda i jeszczze raz wygoda).W sumie na AT też można wystrzelić przecież ale nikt nie chce pluć skrzynki:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...