Skocz do zawartości

IGRZYSKA MAMY-jak obstawiacie naszych?


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

najbardziej denerwuje mnie taka napinka ze strony niektórych kibiców-gdzie Radwańska,Korzeniowski,Jędrzejczak czy tez nasi siatkarze MUSZĄ zdobyć złoto,a brąz będzie hańbą :!: :shock:

To są tylko ludzie,a sport rządzi się swoimi prawami :!:

Jak narazie medal zdobyła osoba o której nikt nie pisał/nie mówił,spokojnie sobie srebro "wystrzeliła" :wink:

A ci faworyci którzy "musieli i już" muszą się pakować do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do siatkarzy, to są igrzyska olimpijskie a nie jakiś coroczny turniej. Brazylia, Rosja i reszta ekip będzie grało na maksymalnych obrotach i nie ma zmiłuj. Mam nadzieje, że trochę spuścimy tego powietrza z balonu, który sami napompowaliśmy bo presja na chłopakach jest niesamowita. Dajmy im grać swoje, a może będzie z tego jakiś medal. Oby mecz z Bułgarami był tym najsłabszym na turnieju :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech sam przykład Radwańskiej będzie odpowiednim,miała zdobyć złoto i koniec :!:

I się zdziwili,a w tv durne wywiady pt'co dalej z naszym tenise,co dalej z kariera radwańskiej"..masakra...Pierw sami nakręcaja a później sa pierwszymi "niszczycielami"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się zdziwili,a w tv durne wywiady pt'co dalej z naszym tenise,co dalej z kariera radwańskiej"..masakra...Pierw sami nakręcaja a później sa pierwszymi "niszczycielami"...

 

 

Popieram Twoja wypowiedz! Media piata władza wiec robia wode z mózgu... I nie ma co wyzywac sie na Radwanskiej to tylko sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatkarze bardzo dobrze grali oby tak dalej :!:

 

 

wczoraj oglądałem finały kolarstwa torowego i komentator był chyba nawalony, język mu się plątał i gadał niezłe bzdury, np : sędziowie nie będą przestrzegać regulaminu; tutaj coś mi przyniesiono, nie wiem co a to program na jutro :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy tylko w naszym sporcie :co:

Cytat:

Zielinski mial sie przygotowywac do IO w Spale. Potem wyslal dokumenty do zwiazku, ze chce wyjechac do Gruzji i tam trenowac z Kasabijewem. Najpierw sie zgodzili, potem sie z tego wycofali. Skonczylo sie na tym, ze i tak wyjechal do Gruzji i tam sie przygotowywal za swoje pieniadze. I za to zwiazek wszczal wobec niego postepowanie dyscyplinarne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy tylko w naszym sporcie :co:

Cytat:

Zielinski mial sie przygotowywac do IO w Spale. Potem wyslal dokumenty do zwiazku, ze chce wyjechac do Gruzji i tam trenowac z Kasabijewem. Najpierw sie zgodzili, potem sie z tego wycofali. Skonczylo sie na tym, ze i tak wyjechal do Gruzji i tam sie przygotowywal za swoje pieniadze. I za to zwiazek wszczal wobec niego postepowanie dyscyplinarne...

 

teraz mogą go pocałować w du.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...