Skocz do zawartości

Klub Nocnych Marków (temat otwarty w godzinach 00:00-06:00)


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam gdzieś jakiekolwiek gadanie, ponieważ koleś powiedział w knajpie do kobiety: idź stąd bo Ci wpie........., nosi mnie strasznie, dlatego wolę iść spać i nie komentować tego zdarzenia, nie rozumiem, jak koleś ok 27-30lat może powiedzieć takie coś do kobiety. Musi być największą dupą w mieście.

 

 

 

 

Zniesmaczony niumenek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątróbka jest nie dobra.. bleee :roll:

 

eeee tam... dobrze zrobiona z cebulka to mniam mniam :) i do tego musztarda ... yeeeeah :)

 

poza tym przypomina mi sie jak mi Krebelka mowila "tatar jest bleeeeeee". A teraz? jak tatara na wyjezdzie w Sudety nie dostanie, to sądny dzien mam :lol:

 

niumen - co do takich tekstow, to coz - czytalem, ze to bylo w Wegorzewie. Czasy kiedy te okolice byly praktycznie dla zeglarzy - ktorzy troche paradoksalnie dzieki elitarnosci finansowej tego sportu trzymali klase - juz minely :( W tej chwili kazdy nowobogacki burek moze kupic jacht, a nie wspomne juz o tych, ktorzy przychodza do tawern zeglarskich po prostu sie pokazac, mimo ze na zaglach jest taka niepisana zasada, zeby obuwie zdejmowac - wraz ze sloma z nich wystajaca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym może być. Po 20 godzinach snu, 5 przerwy i kolejnych 11 snu obcy mnie opuścił. No i już wiem gdzie poszedł ;)

A tak sobie wędruję...

Nie jadam wnętrzności :evil: :roll:

Zdecydowałbyś się... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem co ściągam... :evil:

Może udostępniamy se z kolegami pliki po eMule'u (własne zdjęcia i filmy), bo uważamy, że to jedyny słuszny sposób.

 

A prawda jest taka, że zdecydowana większość :!: mych zbiorów to oryginały (a kasa jest moja własna i nie mam jej nadmiaru), więc sądze, żę raz na jakiś czas można złamać prawo (na lewo).

 

 

PS. JA rozumiem piractwo jako kopiowanie oprogramowania w celu odnoszenia korzyści majątkowych i na bazarze nigdy go nie kupiłem, ani nie kupię i staram się tępić kupujących. Co innego jak coś ściągnę i jedyna moja korzyść (niemajątkowa) to trochę fun'u :wink:

 

PS2. Zwykle jak mi się coś podoba to i tak kupuję, ale nie mam tymczasowo kasy, bo zbieram na kierownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie wszystkich,

zapuście se Limp Bizkit,

byście nie przysnęli

dzisiaj do cholery.

 

Temat rymowanie,

Michała wyższość uznaję,

niech nam on radość sprawi

i się tu pojawi.

 

 

PS. Sorry za Częstochowę.

PS2. Mowa o Michale Bajorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...