Skocz do zawartości

III EDYCJA "Wydaje Ci się że umiesz jeździć" TVN Turbo


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poniewaz Michal "Junior" Kosciuszko juz umiescil info na swoim profilu fb, to to po prostu tu wkleje ;-)

 

 

"Puławy, uroczy hotelik przy brzegu Wisły... Miła przerwa po długim dniu nagrań do programu TVN Turbo , "Wydaje Ci się że umiesz jeździć ?" . Dzień długi ale podoba mi się podejście uczestników. Był nawet instruktor "Elki" który otwarcie mówił o tym że nie wie jak uczyć wyjścia z poślizgu bo sam tego nigdy nie próbował. Brawo za podejście i chęć doszkalania się !"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po wszystkim :D Kupa dobrej zabawy, fajna rywalizacja i naprawdę spoko ludzie :D Niestety nie udało się skołować STI ale CC też dawało radę i ponoć nawet się podobało :P Minusami jest to, że często mówi się to co chcą usłyszeć i że czeka się dość długo na drugi przejazd. Mimo to dzień uważam za bardzo udany... A mojej kobiecie udało się nawet pojechać na prawym z Michałem Kościuszko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne eliminacje pod koniec lipca, nie wiem czemu nie skompletowali składu, ale może poszło gorzej aniżeli się spodziewali...

 

 

ponawiać zgłoszenia !! subaru musi panować

Carlos. Zapisujemy się? :mrgreen:

P.S. Wczoraj dzwonił kolega do mnie z gratulacjami, że się zakwalifikowałem do finałowej ósemki. Wytłumaczyłem mu grzecznie, że to pewnie idą powtórki (nie mam TVN Turbo) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne eliminacje pod koniec lipca, nie wiem czemu nie skompletowali składu, ale może poszło gorzej aniżeli się spodziewali...

 

 

ponawiać zgłoszenia !! subaru musi panować

Carlos. Zapisujemy się? :mrgreen:

P.S. Wczoraj dzwonił kolega do mnie z gratulacjami, że się zakwalifikowałem do finałowej ósemki. Wytłumaczyłem mu grzecznie, że to pewnie idą powtórki (nie mam TVN Turbo) :mrgreen:

 

 

fajnie byłoby to przeżyć jeszcze raz od środka :) ...ktoś mi też ostatnio mówił o Twojej kwalifikacji :roll: , muszą puszczać jakieś replaye...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cos takiego, jak tvn player - mozna powtórkować do woli

Carlosa oglądam codzienni trzy razy, ale II edycji nie widziałem na TVN Player. Jest?

 

P.S. Carlos, wysłałem zgłoszenie :) To się nazywa parcie na szkło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie koniec naboru... :!:

 

http://www.tvnturbo.pl/umieszjezdzic

 

kolejne eliminacje pod koniec lipca, nie wiem czemu nie skompletowali składu, ale może poszło gorzej aniżeli się spodziewali...

 

 

ponawiać zgłoszenia !! :D subaru musi panować :D

Wg moich informacji nie było nikogo z SuBARU :| a poziom był delikatnie mówiąc słaby , szczególnie gości w BMW i MB , podobno dramat 400KM a jak wsiadł za kierownicę to totalna porażka :shock:

Podobno siemanko dał taki popis swoich umiejętności , ze kosciuszce kapcie spadły , i mówił ze on chce SuBARU

W lipcu mam być kolejne nagrywanie w Krakowie , a finał w Kielcach na początku sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie koniec naboru... :!:

 

http://www.tvnturbo.pl/umieszjezdzic

 

kolejne eliminacje pod koniec lipca, nie wiem czemu nie skompletowali składu, ale może poszło gorzej aniżeli się spodziewali...

 

 

ponawiać zgłoszenia !! :D subaru musi panować :D

Wg moich informacji nie było nikogo z SuBARU :| a poziom był delikatnie mówiąc słaby , szczególnie gości w BMW i MB , podobno dramat 400KM a jak wsiadł za kierownicę to totalna porażka :shock:

Podobno siemanko dał taki popis swoich umiejętności , ze kosciuszce kapcie spadły , i mówił ze on chce SuBARU

W lipcu mam być kolejne nagrywanie w Krakowie , a finał w Kielcach na początku sierpnia

 

tam musi być ktoś z Subaru... :!:

 

eliminacje w Krakowie, już nie w Ułężu?

 

ALEX parcie pierwsza klasa, pal głupca że zgłoszenie wysyła brat bliźniak - wyślij im zdjęcie które Edwin stworzył jako logo KFITu - powinno przejść :)

 

 

faktycznie poziom musiał być kiepski , skoro ogłosili kolejny nabór... to jak z Tańcem z Gwiazdami, co edycja słabiej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a finał w Kielcach na początku sierpnia

 

To co, powtarzamy rozrywke z zeszlego roku? Jestem w sierpniu w Polsce :twisted::twisted:

Z miła chęcią , tez w sierpniu mam wolne :D

Tylko fajnie by było jak by ktoś z forum sie dostał :idea: , ale chyba sie obawiają ze znowu ktoś wygra związany z SuBARU :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...