Skocz do zawartości

III EDYCJA "Wydaje Ci się że umiesz jeździć" TVN Turbo


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

carfit, niech cie lepiej żona zapisze, może nie wyczują.

Namawialem moja żonę , ze ja zapisze , ale nie chce tu mówić co mi odpowiedziała :twisted: , no dobra powiem :P , na moja propozycje odpowiedziała ze ona nie chce tak wyglądać , jak ja po tygodniowych eliminacjach :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zajcev, a w jakiej sytuacji ten kapeć złapałeś? Bo jeśli było widowiskowo to chyba in + 8)

 

Widziałem na zdjęciach jeszcze jednego zielonego GTka ze świnką i oczojeb. kółkami :mrgreen:, to również forumowicz? :)

 

Wie ktoś może, czy instruktor SJS Piotr Ryncarz był na nagraniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajcev, a w jakiej sytuacji ten kapeć złapałeś? Bo jeśli było widowiskowo to chyba in + 8)

 

 

 

Caly ten przejazd byl widowiskowy, trudno wychwycic moment kiedy felga poleciala, ale mysle ze kamera to pokaze, widze ze niektorzy juz dostaja odpowiedzi, nie wiem czy informuja na maila czy na tel, jesli na tel to zadnej informacji nie otrzymalem, jesli na maila to caly dzien dzis mamy awarie wiec nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justy power! :mrgreen:

 

Tym razem niestety CC power :P Bardzo chciałem pojechać Justy, ale nie wyrobiłem się z naprawą i musiałem od kumpla pożyczać auto;/ Ale trzeba przyznać, że jeśli chodzi o naukę jazdy to Justy mnie strasznie wiele nauczyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...