Skocz do zawartości

III EDYCJA "Wydaje Ci się że umiesz jeździć" TVN Turbo


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolejne eliminacje pod koniec lipca, nie wiem czemu nie skompletowali składu, ale może poszło gorzej aniżeli się spodziewali...

 

 

o tym że eliminacje będą rozłożone na 2 tury było wiadomo od początku

 

Podobno siemanko dał taki popis swoich umiejętności , ze kosciuszce kapcie spadły

 

 

fakt tak było :shock:

 

kilka fotek z eliminacji

 

https://picasaweb.google.com/1067247725 ... tdykjaWXCQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajcev, Byłem na eliminacjach w Ułężu 2 Lipca

Były 2 próby

pierwsza to przejazd przez pachołki po płycie poślizgowej potem powrót z wjazdem na płytę z tzw testem łosia , przed wjazdem był pomiar prędkości , następnie szykana i powtórka przejazdu z startu lotnego

 

druga to tzw wahadło na płycie poślizgowej potem nawrót 360 st wokół beczki , wjazd do garażu przodem potem wyjazd z

niego i obrót o 180 st , znowu obrót wokół beczki 360 st i kolejne przejazd z startu lotnego

 

ogólnie było ciekawie ale nuda na planie straszna , jazdy masz 2 x 2 minuty zdjęcia zaczęły się o 8,30 ostatni przejazd był o 17,30

 

tak było w Ułężu jak będzie w Krakowie nie wiem , powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem elimincje na lotnisku w Ułęży 03.07. Były 3 konkurencje. Pierwsza: kiss the wall, czyli jazda po macie poślizgowej i próbowanie pojechania poślizgiem jak najbliżej słupków ( były ustawione 3 serie słupków) następnie zjazd z maty i nawrotka za oponami, wjazd na beczkę i na niej 360, wjazd do garażu i wyjazd ze zrobieniem 180, wjazd na matę poślizgową i ponownie jazda poślizgiem przy słupach. Druga: Altonen czyli 360 na macie poślizgowej i dodatkowo parkowanie z użyciem ręcznego. Trzecia była próbą na refleks, trzeba było przy prędkości minimum 60 km/h skręcić w lewo albo prawo, w zależności od tego co pokazał instruktor w ostatniej chwili i później slalom, obrót na beczce i koniec. Ogólnie bardzo fajny dzień:D Mimo wspominam może dlatego że trafiłem na spoko grupę i ciągle coś się działo. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, całe szczęście w nieszczęściu, jeśli tak można powiedzieć, to tylko rozszczelnienie pomiędzy kolektorem a uppipe.. ale po wydaniu kilkunastu tysięcy pln na silnik człowiek ma już schize jak słyszy każdy dziwny czy podejrzany dźwięk :oops:. Zamiast naparzać ile się da to tylko uważam z nim jak z jajkiem..

Może bym dojechał, może nic by nie było oprócz tego że pracował jak diesel, ale nie chciałem ryzykować.. szkoda zatem niewykorzystanej szansy na pośmiganie Lambo i Porszawką 8), jeśli oczywiście udałoby mi się przejść.. :)

Ale nic, Zajcev musi dać rade w pojedynke..(?) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po nagraniu, na wstepie polecam wszystkim udzial w tym programie, wspaniala przygoda...

eliminacje podzielone na 3 roznorodne proby, z pierwszej nie jestem jakos szczegolnie zadowolony, byl ogien, ale momentami za szybko i nerwowo, ale zarazem widowiskowo, niestety warunki nie sprzyjaly 17tka na niskim profilu, skonczylo sie to kapciem, druga proba juz zdecydowanie lepiej, podobnie jak trzecia:) ogolnie mysle ze wiochy nie bylo...

 

480492_3664604493768_42905913_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...