Skocz do zawartości

III EDYCJA "Wydaje Ci się że umiesz jeździć" TVN Turbo


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na III edycji byla? :mrgreen:

 

ja znam kogos kto zna kogos kto byl na I i II edycji (chyba nawet wygrali czy jakoś tak :lol: ) i ogolnie bardzo polecają :idea: :!:

 

Też znam kogoś kto zna kogoś kto tam wygrał i startował, polecają by jechać bez wahania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem na takim forum, na którym taki jeden pisze, że zna kogoś, kto zna kogoś, kto podobno był. I bardzo mu się podobało :D

 

 

Przypomnijcie mi tylko, czy oni tam z automatu chętnych biorą, czy casting jest już przed przyjazdem na miejsce?

 

Dobra, i tak nie pojadę, będę wtedy w Szwecji zarabiał na kubły, szelki, zapinki i inne smakołyki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ja teraz bym sie zgłosił :twisted::mrgreen:

 

Ciebie nie wezmą, oni Cię znają i to nie chodzi o kumoterstwo :mrgreen: , nie wiem czy są wstanie ogarnąć program, jak będziesz zgodnie z tradycją ok południa ściągał na plan, i to jeszcze mocno zdziwiony że tak jasno już jest :lol:

 

 

i Ty brutusie ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ja teraz bym sie zgłosił :twisted::mrgreen:

 

Ciebie nie wezmą, oni Cię znają i to nie chodzi o kumoterstwo :mrgreen: , nie wiem czy są wstanie ogarnąć program, jak będziesz zgodnie z tradycją ok południa ściągał na plan, i to jeszcze mocno zdziwiony że tak jasno już jest :lol:

 

Podobno w tym roku maja kręcić odcinki nocne, więc sie nadam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, jesli chcesz miec zagwarantowana wygrana, to poczekaj lepiej az zaczna krecic program "Wydaje Ci sie, ze umiesz pic???"

 

Bo pic to trza umiec! :mrgreen::mrgreen:

Than cały czas szukam programu dla siebie, ale nic widzę , jedynie co mi chodzi po głowie , to "wódko pozwól żyć " i " mam talent " , ale sie wstydzę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, jesli chcesz miec zagwarantowana wygrana, to poczekaj lepiej az zaczna krecic program "Wydaje Ci sie, ze umiesz pic???"

 

Bo pic to trza umiec! :mrgreen::mrgreen:

Than cały czas szukam programu dla siebie, ale nic widzę , jedynie co mi chodzi po głowie , to "wódko pozwól żyć " i " mam talent " , ale sie wstydzę :mrgreen:

 

 

hmmm, może trzeba wypić dla animuszu ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...