Skocz do zawartości

wdzianka rowerowe


Knurek1111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy Szanowny Sklepik widzi możliwość aby zaoferować jakieś rowerowe fatałaszki z logo subaru? Przecież jest/był polski team MTB, były oryginalne trykoty i spodenki subaru / gary fisher... Czyli ogólnie jakaś tradycja jest :mrgreen:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poprosimy jedną serię XC i drugą DH :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba olali sprawe :(
Może zbyt mały odzew był :idea: :wink:

 

Poprosimy jedną serię XC i drugą DH :!: :D
Swoją drogą to dziwne, że na Allegro bez problemu można kupić komplet - ale tylko damski. Że niby faceci subaru nie lubią...?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Te różowe i niebieskie damskie są od dawna na eBayu. Niestety męskie ze spodenkami na szelkach jakiś czas temu zniknęły z eBaya... Zaraz potem, jak wysłałem PayPalem kasę do Chin... Na szczęście centrum sporów PayPala pomogło i kasa wróciła... Ale ubranek potem nie było :-(

Z przyjemnością bym zakupił, chyba że ceny będą jak w Subaru Czechy :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Szkoda :-(

Rozumiem, że nie da się wprowadzić do sklepu wszystkiego.

Informacyjnie - pojawiły się na Allegro te wdzianka z Chin (od Montona), z tym, że nie są czysto Subarowe, a z innymi logotypami także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W Wielkopolsce jest firma, która na miejscu szyje i drukuje stroje rowerowe. Kilkakrotnie robili mi koszulki i kurtki według mojej fantazji. Myślę, że warto zadzwonić i porozmawiać, zwłaszcza, jeśli zapotrzebowanie forumowe byłoby większe - można zrobić jeden projekt. www.bcmnowatex.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, nowatex to stara i chyba dosc dobra firma, kiedys chyba nawet szyli jakies stroje dla reprezentacji.

Kiedys jezdzilem w koszulkach z firmy Quest, ale nie mam o nich jakiegos szczegolnego zdania - ani negatywnego, ani pozytywnego. Assos ani chodzby Castelli to na pewno nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa razy zamawiałem w Quescie i dwukrotnie były problemy. Choć wzory do akceptu odszywali prawidłowo, to dostarczone zamówienie wiele różniło się od oryginału. Nie myślą na produkcji.

 

tym bardziej dziwi takie podejscie do klienta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...