Skocz do zawartości

ACHTUNG! Spotaknie w Kąkolewie 18 marca 2006 !


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

ale wy sie poznaniaki certolicie z tym rajdem...widze ze jednak straszne cieniasy jestescie.z poczatku to gieroje byliscie a im blizej do rajdu to wymiekacie i znajdujecie sobie wymowki....cieniasy poznanskie hehehe... zakopianski vert ( ze samiusienkiego zakopanego pod giewontem) wstyd panowie wstyd na prawde :roll:

No ten to lubi mieszać... A jak już nie miesza to przegina... :mrgreen:

 

M.

 

PS: W innym wątku ("dlaczego uważasz że przeginam") odpowiedzialeś już sobie sam... ;)

Marudo a czytales caly temat :?:

na poczatku watku jechali wszyscy. dzien przed wiekszosc watkowiczow znalazla 1000 powodow ze by nie jechac... gieroje, teoretyczni rajowcy he he :wink:

 

Czytałem, Panie, czytałem... ;)

No ja nie mówię że się nie wykruszyli. Się wykruszyli, bezwzględnie. Ja tylko o twoim zamiłowaniu do mieszania i przeginania żem pisał... ;)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale wy sie poznaniaki certolicie z tym rajdem...widze ze jednak straszne cieniasy jestescie.z poczatku to gieroje byliscie a im blizej do rajdu to wymiekacie i znajdujecie sobie wymowki....cieniasy poznanskie hehehe... zakopianski vert ( ze samiusienkiego zakopanego pod giewontem) wstyd panowie wstyd na prawde :roll:

No ten to lubi mieszać... A jak już nie miesza to przegina... :mrgreen:

 

M.

 

PS: W innym wątku ("dlaczego uważasz że przeginam") odpowiedzialeś już sobie sam... ;)

Marudo a czytales caly temat :?:

na poczatku watku jechali wszyscy. dzien przed wiekszosc watkowiczow znalazla 1000 powodow ze by nie jechac... gieroje, teoretyczni rajowcy he he :wink:

 

Czytałem, Panie, czytałem... ;)

No ja nie mówię że się nie wykruszyli. Się wykruszyli, bezwzględnie. Ja tylko o twoim zamiłowaniu do mieszania i przeginania żem pisał... ;)

 

pzdr,

M.

to nie jest mieszanie tylko stwierdzanie faktu w wielu przypadkach lub chec podkrecenia dyskusji bo inaczej ,,nuda prosze pana nuda nic sie nie dzieje,, :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mielismy troche czasu po KJSie i zostal on zagospodarowany w dosc ciekawy sposob a mianowicie postanowilismy zorganizowac kreske seje vs. Impreza :lol:

 

a wygladalo to tak

 

http://www.filegone.com/rz56 start

 

http://www.filegone.com/da1o i koniec

 

kto nie probuje ten nie wygrywa :mrgreen:

 

niestety w tym przypadku tylko brak beny w Imprezce zapewniloby nam zwyciestwo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mówię że się nie wykruszyli. Się wykruszyli, bezwzględnie. Ja tylko o twoim zamiłowaniu do mieszania i przeginania żem pisał... ;)

to nie jest mieszanie tylko stwierdzanie faktu w wielu przypadkach lub chec podkrecenia dyskusji bo inaczej ,,nuda prosze pana nuda nic sie nie dzieje,, :wink:

No przeca: miesza, co by podkręcić. ;)

("Miesza" nie w sensie "przeinacza", a "wprowadza zamieszanie".)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaczynam żałować ze mnie nie było Potas miej litość co tak mało zdjęć Graży :) hehe i jeszcze jeden i jeszcze raz...

 

Pozdrówka dla wszystkich którzy bawili sie w Kąkolewie i tych którzy zamierzają sie wybrać na zlot ;) bo jezeli nie wypadnie mi zaden egzam na sesji to bardzo chetnie bym sie przejechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...