Skocz do zawartości

ACHTUNG! Spotaknie w Kąkolewie 18 marca 2006 !


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Golfstrom Ty już masz opłacona imprezę :)

 

:shock: :) Co za pamięć!

No niestety już nie goszczę w Wielkopolsce tak często, jak rok temu - małżowinka skończyła już podyplomowe.

Nie po drodze mi z Mazur :( Nie tym razem

 

Ale w końcu kiedyś musi mi podpasować, no nie?

 

Życzę udanej i bezpiecznej zabawy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie tez turystycznie sie pojawie (musze do jutra wyzdrowiec :/ )

U mnie się właśnie zaczęło - ktoś życzliwy sprezentował mi katar :evil: Jak mi nos do jutra nie odpadnie to się zjawię.

 

Ogromne gratulacje :)
Dzięki!

 

To co z tymi kiełbaskami dla kibiców :wink:
Z tego co wiem to kibice muszą sie ściepnać i przywieźć własne kiełbachy

Buuuu.... a to już nie będzie to samo :(

Oj Intak, niepotrzebnie o tych kiełbaskach wspominałeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy sie poznaniaki certolicie z tym rajdem...widze ze jednak straszne cieniasy jestescie.z poczatku to gieroje byliscie a im blizej do rajdu to wymiekacie i znajdujecie sobie wymowki....cieniasy poznanskie hehehe... zakopianski vert ( ze samiusienkiego zakopanego pod giewontem) wstyd panowie wstyd na prawde :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co przeczytałem:

 

Shit!!! 18-stego jadę na narty do Austii, ... kierownik imrezy nie wiedzial ze bierze udzial w wyscigu ... Cemu jeszcze nima żadnego SUBARU na liście zgłoszeń hmm? ... No ej nie wymiękajcie ... kurcze mój szuwar w serwisie stoi na przeglądzie... Mam uczucie jak bym pisał sam ze sobš... (hehehe...) ... asfalt jest ... A mi kolejny raz coś wyskoczyło... pojawiła się okazja wyskoczenia na narty... ktoś życzliwy sprezentował mi katar...

 

Ja wskakuję w skodę dizel i... patataj, patataj, patataj... brykam na Końkolewo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy sie poznaniaki certolicie z tym rajdem...widze ze jednak straszne cieniasy jestescie.z poczatku to gieroje byliscie a im blizej do rajdu to wymiekacie i znajdujecie sobie wymowki....cieniasy poznanskie hehehe... zakopianski vert ( ze samiusienkiego zakopanego pod giewontem) wstyd panowie wstyd na prawde :roll:

No ten to lubi mieszać... A jak już nie miesza to przegina... :mrgreen:

 

M.

 

PS: W innym wątku ("dlaczego uważasz że przeginam") odpowiedzialeś już sobie sam... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy sie poznaniaki certolicie z tym rajdem...widze ze jednak straszne cieniasy jestescie.z poczatku to gieroje byliscie a im blizej do rajdu to wymiekacie i znajdujecie sobie wymowki....cieniasy poznanskie hehehe...

 

Miałem to ochotę napisać ale dzięki że mnie wyręczyłeś kolego :P

 

Ubieram się i lecę, żałujcie !

Zobaczyć Subaru na stalowych felgach i ze złotymi kołpakami to jest Coś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy sie poznaniaki certolicie z tym rajdem...widze ze jednak straszne cieniasy jestescie.z poczatku to gieroje byliscie a im blizej do rajdu to wymiekacie i znajdujecie sobie wymowki....cieniasy poznanskie hehehe... zakopianski vert ( ze samiusienkiego zakopanego pod giewontem) wstyd panowie wstyd na prawde :roll:

No ten to lubi mieszać... A jak już nie miesza to przegina... :mrgreen:

 

M.

 

PS: W innym wątku ("dlaczego uważasz że przeginam") odpowiedzialeś już sobie sam... ;)

Marudo a czytales caly temat :?:

na poczatku watku jechali wszyscy. dzien przed wiekszosc watkowiczow znalazla 1000 powodow ze by nie jechac... gieroje, teoretyczni rajowcy he he :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy sie poznaniaki certolicie z tym rajdem...widze ze jednak straszne cieniasy jestescie.z poczatku to gieroje byliscie a im blizej do rajdu to wymiekacie i znajdujecie sobie wymowki....cieniasy poznanskie hehehe... zakopianski vert ( ze samiusienkiego zakopanego pod giewontem) wstyd panowie wstyd na prawde :roll:

No ten to lubi mieszać... A jak już nie miesza to przegina... :mrgreen:

 

M.

 

PS: W innym wątku ("dlaczego uważasz że przeginam") odpowiedzialeś już sobie sam... ;)

Marudo a czytales caly temat :?:

na poczatku watku jechali wszyscy. dzien przed wiekszosc watkowiczow znalazla 1000 powodow ze by nie jechac... gieroje, teoretyczni rajowcy he he :wink:

 

JA mam pecha wogóle coś w tym roku

:( zawsze przed rajdem coś się dzieje i nie mogę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholipka, impreza wyszła że hoho :) Upalania było masa, trasy szybkie, takie w sam raz na Imprezki :)

Generalke wygrał kolega na Subaru WRX :)

Więc honor uratowany :) Zarówno Subaru jak i Poznaniaków, choć na forum nie zagląda jak mi się przyznał :(

Ja zadowolony co prawda bez wyników, ale i tez bez strat :) Mr. Why Spodziewałeś sie aut klasy WRC ? ! :)

Dziękuje tym co przybyli choć pokibicować. Mimo zimna miejscami było bardzo gorąco.

Podziękowania dla organizatorów, przede wszystkim sędziów którzy stali na zimnie dla nas przez 6 godzin.

 

P.S. Kiełbaska była bardzo dobra !

P.S Notka o rajdzie, jeszcze bez cołościowych wyników, ale lada chwila będą :)http://www.krpp.org/index.php?id=841

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej strony dembol z białego Seicento, numer 19 :)

Dzięki za przybycie - naprawde miło było pooglądac Subaraki :) Mam nadzieje że zjawicie się rowniez nastepnym razem bo w moim odczuciu impreze mozna zaliczyc do udanych.

 

Gratulacje dla Wojtka i Przemka z Subaraków - naprawde ładna jazda, aż miło się patrzyło.

 

PS1. Następnym razem postaramy się o więcej kiełbasek i bułeczek także kazdy bedzie zadowolony :)

PS2. Moja pilotka po przejazdzce Imprezą nie chce już jeździc Fiatem :mrgreen:

 

PS3. Jakby ktos miał jakies foty mojego SC to ślijcie na maila albo PW :)

 

pozdrawiam

dembol

Rajowy Poznań - forum.dembol.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impra b. udana, zimno strasznie ale atmosfera goraca, niestety po bledzie pilota :( musielismy gonic z 22 miejsca po sz2, ostatecznie udalo sie na 11 wkleic.

 

Intak sorka za to sprzeglo :oops:

 

na koniec strzelilismy sobie cwiare w 4 autka, no i.... wiedzieliscie ze subaru jest szybsze niz seje :lol:

 

wielkie dzieki za przybycie, sportowa walke, za atmosfere i dobra zabawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...