Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Znów kill.

Jadę dziś rano meganką kombi między Sochaczewem, a Łowiczem. Dojeżdżam do dwóch maruderów. Z przodu jakieś kangoo czy coś takiego 70km/h, a z tyłu za nim lexus IS-F który wyraźnie nie ma mocy wyprzedzić. Lewy, dzida obaj są już za mną. Kolega z białego lexa jeszcze później chciał świrować i nawet mnie wyprzedził (pewnie przełączył z gazu na benzynę), ale byłem ponad to.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niby warszawa a IS Fa nie uświadczysz.

nie denerwuj mnie ;) mieszkam w 40 tys dziurze. Nie wiem ile jest tych aut w polsce, myślę że nie wiecej niż kilkadziesiąt, ale jak widać i tak zbyt popularne auto wybrałem bo od sierpnia gdy kupiłem isf'a przybyło ich w Sochaczewie 2 szt  :facepalm:  :biglol: . Chyba się podoba  :P  Mamy teraz białego, bordowego i grafitowego. Lepiej niż w salonie ;)

 

BTW auto rewelacyjnie choć ma swoje wady ............................. cierpi na PBT (pernamentny brak trakcji :lol: )

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biglol:  :yahoo:  :D  dobre  :thumbup: 

 

nie zaglądałem tu od miesięcy a tu takie jazdy 

 

co prawda nie kojarzę tej akcji ale kill to kill  :bowdown:  Może akurat na facebooku siedziałem ;)  i stąd to tempo, nie wiem. Możliwe że faktycznie gaz się kończył i nie chciałem świrować. Chyba muszę poprosić o rewanż  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

albo nie pisze bo mu wstyd

przecież napisałem. Spójrz post wyżej ;)

 

Jak otworzyłem i pisałem, to jeszcze nie było ;).

W sumie to Ci się nie dziwie, że rzadko tu zaglądasz. Z tymi brykami ciężko dać się killować. Tym większa satysfakcja dla killującego :).

A z drugiej strony... starzejesz się :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzialem ładnego Kila

Kierowca Outback rok ok 2006 jasny błękit w okolicach ul Monte Cassino /Bohdana Zieleńskiego -Kraków

Skilował Bmw Seri 7 - po 2008r :) widziałem dużą zasłonę dymną za BiEm Dablju :)

Gratulacje dla kierującego Outb :P

 

To znaczy? Jak skillował? Ścigali się spod świateł czy jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...