Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę sobie między Grójcem a NMnP . Wyprzedzam lewą stroną kolumnę aut . Mam na zegarze setkę i na CB słyszę pytanie - co to za samochód ? Ja odpowiadam że szybki . Ale jaka to marka - zimowa :mrgreen: Za chwilę facet gada tak - cfaniaczek , to chyba było subaru co ? Ja mu mówię że tak , a on cfaniaczku , a jak jest sucho to też taki kozak jesteś ? :mrgreen:

napewno powiedziales mu ,ze jestes :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam koleiny ze śniegu i lodu...

 

Ślisko jest u nas na chodnikach :shock: , i czasem na asfalcie też bywa ślisko. Śniegu nie ma, bo to co jest, to nie jest śnieg :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się roztopi po drodze ?

Lepiej by było pick-upem przetransportować :P

Zaproszenie aktualne :twisted::P:mrgreen: .

 

Samolotem to tylko godzinka, no i podczas podróży mrozik po drodze :wink: .

 

 

U mnie za oknem tylko widać, jak Motława zamarza :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

Jaka zawistna :P

Ja bym jeszcze w koło kopnął :mrgreen:

 

I poszedl na spacer z psem, zeby pies ten kolo obsikal.

 

Czarne ulice byly do 15:00 w KRK. :P

 

psa nie zaposiada na stanie. ale się zastanowi nad tym pomysłem i może pożyczy od wujka kaukaza :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka zawistna :P

Ja bym jeszcze w koło kopnął :mrgreen:

 

I poszedl na spacer z psem, zeby pies ten kolo obsikal.

 

Czarne ulice byly do 15:00 w KRK. :P

 

psa nie zaposiada na stanie. ale się zastanowi nad tym pomysłem i może pożyczy od wujka kaukaza :twisted:

Chcesz żeby cały samochód pożarł :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

 

psa nie zaposiada na stanie. ale się zastanowi nad tym pomysłem i może pożyczy od wujka kaukaza :twisted:

Chcesz żeby cały samochód pożarł :?: :lol:

 

może jeszcze nie dać rady z całym, bo Borysek ma dopiero 8 miesięcy i w sumie to jeszcze nie wyrósł w pełni...

ale oponki to wszamałby na luzie :mrgreen:

 

a najlepiej żeby zeżarł sąsiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę sobie między Grójcem a NMnP . Wyprzedzam lewą stroną kolumnę aut . Mam na zegarze setkę i na CB słyszę pytanie - co to za samochód ? Ja odpowiadam że szybki . Ale jaka to marka - zimowa :mrgreen: Za chwilę facet gada tak - cfaniaczek , to chyba było subaru co ? Ja mu mówię że tak , a on cfaniaczku , a jak jest sucho to też taki kozak jesteś ? :mrgreen:

 

8) :mrgreen::twisted:

 

napewno powiedziales mu ,ze jestes :twisted:

 

jak kopać to już na całego :)

 

Dziś po raz kolejny widzę że Subaru króluje na drogach, wszystkie niby terenówki 4x4 miały problemy na puławskiej a ja elegancko do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj skopał VW Caddy. Dwupasmówka, wszyscy na lewym jadą grzecznie w kolumnie 80/h po białym. Pojawia się za mną wściekły Caddy i siada mi na zderzaku - dosłownie 30 cm. Dotykam hamulec, dystans się nie zmniejsza. Świr myślę (a do tego przedstawiciel handlowy), znajduję lukę, zjeżdżam na prawy. Świr siada na zderzaku samochodu, który jechał przede mną. Za 3 kilometry światła i korek. Ale urwał...

P.S. Szanuję wszystkich ludzi pracujących, ale niektórzy przedstawiciele handlowi zachowują się jakby została im w głowie tylko jedna szara komórka - ta odpowiedzialna za wciskanie gazu.

 

Potem wjechałem do miasta i objechałem dłuuuugi korek do świateł uliczkami na osiedlu domków jednorodzinnych. Na większość z uliczek którymi kluczyłem były jeszcze dziewicze zaspy. Ale zabawa! Najfajniej jest jak wpada się w zaspę i śnieg leci na maskę i szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno, to nie ja tak kozaczę :wink:

 

 

Przedwczoraj mnie skopała jakaś niepozorna stara mazda 323 (chyba, taka z otwieranymi oczkami).

Dopiero jak mnie wyprzedzała usłyszałam świst turbinki :roll: .

 

 

Dzisiaj się zemściłam na kierowniku tejże mazdy i na wszystkich innych, dzisiaj w drodze do Gdyni skopałam wszystko z uśmiechem na ustach :twisted::mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj skopał VW Caddy. Dwupasmówka, wszyscy na lewym jadą grzecznie w kolumnie 80/h po białym. Pojawia się za mną wściekły Caddy i siada mi na zderzaku - dosłownie 30 cm. Dotykam hamulec, dystans się nie zmniejsza. Świr myślę (a do tego przedstawiciel handlowy), znajduję lukę, zjeżdżam na prawy. Świr siada na zderzaku samochodu, który jechał przede mną. Za 3 kilometry światła i korek. Ale urwał...

P.S. Szanuję wszystkich ludzi pracujących, ale niektórzy przedstawiciele handlowi zachowują się jakby została im w głowie tylko jedna szara komórka - ta odpowiedzialna za wciskanie gazu.

 

To byla doskonala okazja by wysiasc i porozmawiac z tym indywiduum... o pogodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jadę w dłuższą drogę . Musiałem odśnieżyć blendę z napisem subaru , bo nie chce mi się tłumaczyć ośkom co to ich wyprzedziło . Na CB mnie pytają co to było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...