Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy sie to tu nadaje ale bylo tak...

 

stoje w korku jak jasna cholera, slucham sobie muzyki, rozgladam sie po swiecie, patrze w lusterko.... :shock: a tam za mna piekny, czarny Aston DB9... slimaczym tempem podjechalismy pare metrow zatrzymujac sie przy przystanku autobusowym a tam grupka dzieciakow palcami pokazuje w nasza strone, myslalem ze na Astona ale... podbiegaja do kraweznika i sie przygladaja Subarce.... mysle sobie "Kill :mrgreen: ", przekrecilem glowe bardziej w prawo a tam grupka ladnych niewiast ze slepiami wlepionymi w Astona.... to jest remis czy jednak dostalem baty? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sie to tu nadaje ale bylo tak...

 

stoje w korku jak jasna cholera, slucham sobie muzyki, rozgladam sie po swiecie, patrze w lusterko.... :shock: a tam za mna piekny, czarny Aston DB9... slimaczym tempem podjechalismy pare metrow zatrzymujac sie przy przystanku autobusowym a tam grupka dzieciakow palcami pokazuje w nasza strone, myslalem ze na Astona ale... podbiegaja do kraweznika i sie przygladaja Subarce.... mysle sobie "Kill :mrgreen: ", przekrecilem glowe bardziej w prawo a tam grupka ladnych niewiast ze slepiami wlepionymi w Astona.... to jest remis czy jednak dostalem baty? :wink:

 

Zawsze ci mowie że jesteś dupa a nie lanser! Było trzeba wysiąść i się pokazać, strzelić Twoim słynnym uśmiechem i miałbyś i dzieciaki i laski i duble killa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIałem dzisiaj bardzo sympatyczne spotkanie z Panem w Passacie - najbardziej szpanerskiej wersji, bo poprzedni model po lifcie na full odpasie :cool: . Na trzecich światłach z rzędu na których za każdym razem dostał srogie bęcki, opuszcza szybke i woła: "kolego, pochwal się ile masz tam tych koni?" :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na autostradzie zostałem zaatakowany przez ekipe wies tunerów, początkowo nie chcialem sie nad nimi znęcać ale jeden ewenement w Calibrze sam sie prosił zeby go skopac. Wyprzedziłem go łatwo i szybko poczym zwolniłme do 180km/h patrze a tu Calibra sie zbliza co gorsza majac groobo ponad 180km/h kierownik jedzie z otwartymi szybami, nie pozostawiłem mu złudzeń poraz drugi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więć jestem w Polsce. Udało mi się dorwać net ;];]

 

Ledwo wsiadłem do auta i poczułem swojski klimat. ;] Stanąłem na światłach w Piasecznie i podjechał obok mnie........... Maluch, a w środku banda łysych napakowanych batmanów, złowrogo na mnie spoglądająca. 1. Wyglądam jakbym miał 16 a nie 19 lat (pewnie myśleli że bez prawka jeżdżę) 2. Idę o zakład że uważali że mam za długie włosy no i jeszcze ten krzyżyk na szyji to i wogóle musiał zdenerwować....

 

No, ale że ich bardzo nie lubię to ruszyłem agresywniej... Na następnych światłach do mnie znów dojechali, i jeden z tekstem "I co się ch*** samochodem tatusia rozbijasz ???" (tak, jednak odgadłem ich myśli z poprzednich świateł) A ja im specjalnie "Bo tatusia nie ma w domu" I znów odjechałem wykorzystując cały potencjał 180 KM ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekSubru, Wiesz szczerze mówiąc to mnie to trochę denerwuje... Bałem się po kebaba z auta dziś wysiąść, bo grupka osiedlowych stała... :/

 

Tam o której bym gdzieś nie poszedł to czuję się bezpiecznie....

 

Ale co jak co, Polska ma swój klimat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę o zakład że uważali że mam za długie włosy no i jeszcze ten krzyżyk na szyji to i wogóle musiał zdenerwować....

 

A może to przez turban i sandały?

 

 

 

 

:mrgreen:

 

Witamy w Polsce. Najważniejsze to mieć gdzieś takich typków, ewentualnie popatrzeć na nich z taką :arrow: :roll: miną. :smile:

 

podjechał obok mnie........... Maluch
"I co się ch*** samochodem tatusia rozbijasz ???"

 

Mogłeś odpowiedzieć, że Twój pradziadek akurat w trasie. :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...