Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

vero, ale oni mają dość dobre stosunki ze sobą. Sądząc po ich wypowiedziach na forum.

 

Kto wiem, może dzięki wnętrzności swojego garażu WiS stanie się Mistrzem, a barbie jego Małgosią?

Dzięki temu będziemy mieli coś swojskiego, własnego, a nie tego obcokrajowca z czerwonego układu. Wszyscy zyskują, nikt żywy nie traci :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na moście Grota jechałem za Panem w BMW 530 D E60.

Strasznie latał po pasach bo to szybkie auto. Udało mu sie zająć pole position na rondzie zaraz

za mostem w kierunku Marek. I tak sobie pomyślałem, że nieśmiało sprawdzę jak te auta na rolnicze paliwo ( jak mówi pewien Prezes) przyspieszają......... :twisted:

Tak sobie :mrgreen:

Syknąłem elegancko BOV`em na pożegnanie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znowu trafił mi się klasyk. Tym razem avensis d4d czy 4d4 (nie znam sie) z kierownikiem, który w mój ulubiony sposób zminił pas ruchu. Tym razem bezpośrednio przede mną. Co tu dużo pisać, nasłuchał się chłopak bov'a aż zjechał na prawy. Dżizzz... co ja bym bez bov'a zrobił :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wczoraj najpierw trafil sie focus benzynka ale obtuningowany ze hoho - na jedynce juz byl ztylu grooobo - a potem pan w pieknej meganie dci myslal ze mial szybkie auto - skopalem go przeokrutnie az przestal pan swoja megana przyspieszac bo chyba mu siem gupio zrobilo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znow wylazl ze mnie wiesniak :mrgreen:

Pan i Wladca szos Warszawy w sportowym leonie z wielka ryczaca rura z tylu skaczac z pasa na pas pokazywal wszystkim gdzie ich miejsce, a poniewaz raczej spokojnie jezdze po miescie to zignorowalem go. Niestety pech chcial ze zlapaly go swiatla nieco dalej, a ze ja akurat "dotaczalem" sie do nich na jedynce to wyprzedzilem go bardzo wolno (pasem ktory niestety konczy sie jakies 100m za skrzyzowaniem) a ze sporotowy leon, nie przyzwyczajony aby go inni wyprzedzali, dal po zaworach cobym musial poczekac na to az ON przejedzie pierwszy, nacisnalem mocniej gaz :twisted:

nie pomogl mu nawet fakt ze kierowca MPK wbil sie na moj pas swoim wielkim Solarisem. Jednak ciemna maska (chyba carbonowa) nie pomogla leoncjowi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...