Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

"chwalą się, że kilują lepszymi autami gorsze" --->

Laguna gorsza od mojego zaprzęgu? Toż mój forek ma aerodynamikę Wielkiego Muru Chińskiego, i jeszcze AT ma, i opony geolander, samochodowy odpowiednik butów ortopedycznych...

 

Mało jest aut, które sprosta F2.5XT w dwóch sprawach :

- przyspieszeniu w każdych warunkach

- spalaniu

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek,

cyt.

"W nawiązaniu do słów p. Wisławskiego z przemowy przed Cynamonowym Slajdem, w którym - zresztą słusznie - stwierdził, że ściganie się przez posiadaczy subaru (i, powiedzmy, ekwiwalentów typu evo czy cossie) z innymi samochodami w mieście to jak kopanie leżącego, chciałbym założyć nowy wątek. Otóż chcąc nie chcąc zdarza się to chyba nam wszystkim . I dlatego pomyślałem, by dać w tym wątku szansę spowiedzenia się Forumowiczom ze swoich grzechów . "

Pomerdało Ci się ze ścigantami ulicznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek,

cyt.

"W nawiązaniu do słów p. Wisławskiego z przemowy przed Cynamonowym Slajdem, w którym - zresztą słusznie - stwierdził, że ściganie się przez posiadaczy subaru (i, powiedzmy, ekwiwalentów typu evo czy cossie) z innymi samochodami w mieście to jak kopanie leżącego, chciałbym założyć nowy wątek. Otóż chcąc nie chcąc zdarza się to chyba nam wszystkim . I dlatego pomyślałem, by dać w tym wątku szansę spowiedzenia się Forumowiczom ze swoich grzechów . "

Pomerdało Ci się ze ścigantami ulicznymi.

 

Coś się Witek zapomniał, zatracił bidula w tym wątku temat i cel wątku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sytuacja sprzed trzech dni, ale mniej wesoła. Trzy dni temu, słoneczko, na Alei Niepodległości przy SGH grupa ścigantów-dawców na kawasaki. Pierwszy odruch: zobaczymy, kto lepszy spod świateł. Drugi odruch: przecinakowcy to pojeby, nie warto cisnąć na gaz. Rezultat: przecinakowcy z rykiem ruszają spod świateł, a ja czekam. Po 10 metrach jeden z kawasakich robi wheelie tak udatnie, że motor staje dęba i wali się na ziemię. Kolesiowi na szczęście nic nie jest. DOPIERO TERAZ ruszam spod świateł. A gdybym dał w palnik od razu, faktycznie mógłbym skopać leżącego - tego, co się wypierdzielił. I to kołami forka. Brrrr.

 

Egzamin na prawo jazdy. Test-krzyżówka. Egzaminator: -- Kto przejedzie tutaj pierwszy? Tramwaj, ciężarówka, karetka, osobowy czy rower?" Kandydat: -- Motocykl! Egzaminator: -- Co jest, jaki motocykl, skąd? Kandydat: -- No, właśnie, kur..., skąd się tutaj wziął ten motocykl?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sytuacja sprzed trzech dni, ale mniej wesoła. Trzy dni temu, słoneczko, na Alei Niepodległości przy SGH grupa ścigantów-dawców na kawasaki. Pierwszy odruch: zobaczymy, kto lepszy spod świateł. Drugi odruch: przecinakowcy to pojeby, nie warto cisnąć na gaz. Rezultat: przecinakowcy z rykiem ruszają spod świateł, a ja czekam. Po 10 metrach jeden z kawasakich robi wheelie tak udatnie, że motor staje dęba i wali się na ziemię. Kolesiowi na szczęście nic nie jest. DOPIERO TERAZ ruszam spod świateł. A gdybym dał w palnik od razu, faktycznie mógłbym skopać leżącego - tego, co się wypierdzielił. I to kołami forka.

 

Bardzo rozsądny odruch. A faktem jest, że często goście na plastikach to idioci. I na ogół im gorzej są ubrani, tym bardziej kozaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Pierwszy odruch: zobaczymy, kto lepszy spod świateł. Drugi odruch: przecinakowcy to pojeby,

 

 

Proponuję zmienić formę bo to "kulturalne forum". Uogólnienia są jak najbardziej niewskazane. Sam byłem cyt: "przecinakowcy to pojeby " przez kilka lat i średnio mi się podoba żeby wszystkich traktować z jednej, gruber rury.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...