Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

barbie, w Łazienkach, w miejscówce spotowej też serwują kawę :wink:

Jak Wy się spotujecie w Łazienkach, to ja siedzę za płotem Łazienek w fabryce. A jak nie siedzę w fabryce, to odsypiam wniejsiedzenie. Zupełnie niedostosowani jesteście :mrgreen:

 

a z tym killowaniem się pospiesz, bo Adaś nie będzie wiecznie powoził Szkody :mrgreen:

W moim subarbie to pojęcie jest dość pocieszne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek_S, ja Ci wierzę, że masz szybko Skode. Od mojej imprezy na pewno jest szybsza... bo ja mam ze 30 sekund do setki :mrgreen:

Chcesz mnie skillować? :mrgreen:

Możemy się gdzieś ustawić na mieście, wisz rozumisz :cool:

 

barbie, ja też chcę. Moim super, hiper mega tapczanem wiśniowym, ale na wstecznym. Koniecznie. Tak jeszcze nigdy nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek_S, ja Ci wierzę, że masz szybko Skode. Od mojej imprezy na pewno jest szybsza... bo ja mam ze 30 sekund do setki :mrgreen:

Chcesz mnie skillować? :mrgreen:

Możemy się gdzieś ustawić na mieście, wisz rozumisz :cool:

 

barbie, ja też chcę. Moim super, hiper mega tapczanem wiśniowym, ale na wstecznym. Koniecznie. Tak jeszcze nigdy nie robiłem.

 

Się nie napalaj, w Nubirze nikt Cię nie zaliczy....

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Skode sobie spraw :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... A ja glupi myslalem, ze kosi sie je wtedy, kiedy trawa jest wysoka :razz: :twisted: Ale jak widac cale zycie sie czlowiek uczy :wink: :mrgreen:

 

A widzisz Azorku :wink: ...

to w zasadzie zależy od systemu który przyjmiesz w "stosunkach" z trawą, znany jest również system mielenia trawy jednakowoż zmusza użytkownika trawnika do zasiadania na swej maszynie co 2 dni - zmielona trawa przy okazji "zasila" podłoże...a my nie mamy problemu "co zrobić" ze skoszoną...

w praktyce system czasochłonny i rzadko stosowany :mrgreen: :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Możemy się gdzieś ustawić na mieście, wisz rozumisz :cool:

 

No Matko Święta ! No co ja tu widzę ! Tomek_S wyrwał Laskę na Skodę ! :roll:

 

Tomek_S szacun :P

 

Tomek_S ty wiesz, rozumiesz :lol:

 

 

Oj Barbie, czuję w tym jakiś podstęp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek_S, ja Ci wierzę, że masz szybko Skode. Od mojej imprezy na pewno jest szybsza... bo ja mam ze 30 sekund do setki :mrgreen:

Chcesz mnie skillować? :mrgreen:

Możemy się gdzieś ustawić na mieście, wisz rozumisz :cool:

 

barbie, ja też chcę. Moim super, hiper mega tapczanem wiśniowym, ale na wstecznym. Koniecznie. Tak jeszcze nigdy nie robiłem.

Ale ja na wstecznym, czy Ty na wstecznym?

Jak chcesz wersje hardcore, to pożycze od taty Nubire, będzie njaszybszy rajd dziesięciolecia :mrgreen:

Oj Barbie, czuję w tym jakiś podstęp...

Od razu podstęp :roll:

Ja dobre serce mam po prostu. Chcę Ci dać szansę do skillowania Subaru na miazgę, a Ty mi tu o podstępach... ;)

Nie to nie... niech inne Skody mają radość... :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jej - dziś mi się spieszyło do pracy (na 10:00 miałem umówioną rozmowę) i skillowałem po drodze avensisa D4D z mojej firmy (nówka sztuka - kierownik był z tych, którzy uwierzyli reklamie i chciał pokazać, że jak już nie jeździ paździerzem, które dotychczas w firmie były, to może pokazać temu wieśniakowi od niebieskiego wozu, że wcale nie jest taki szybki) oraz również firmowe audi quattro 3.0 TDI :twisted::mrgreen:.

 

Teraz całe biuro będzie huczeć o tym, jakim jestem wieśniakiem/piratem :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jej - dziś mi się spieszyło do pracy (na 10:00 miałem umówioną rozmowę) i skillowałem po drodze avensisa D4D z mojej firmy (nówka sztuka - kierownik był z tych, którzy uwierzyli reklamie i chciał pokazać, że jak już nie jeździ paździerzem, które dotychczas w firmie były, to może pokazać temu wieśniakowi od niebieskiego wozu, że wcale nie jest taki szybki) oraz również firmowe audi quattro 3.0 TDI :twisted::mrgreen:.

 

Teraz całe biuro będzie huczeć o tym, jakim jestem wieśniakiem/piratem :mrgreen:.

 

Zaraz piratem... to działanie dla dobra firmy - po takim porannym skilowaniu rośnie ciśnienie i człowiek jest efektywniejszy w pracy.

 

Kierownik powinien się tylko cieszyć, że nie musi już dzisiaj pić kawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz również firmowe audi quattro 3.0 TDI :twisted::mrgreen:
i bonus powiedzial "papa" :mrgreen:

 

Całe szczęście, że ja w Polsce tylko korzystam z biura - w przeciwnym razie na bank nie robiłym takich killów. Ba! Nawet pokornie wziąłbym firmowy wóz (przysługuje mi) i nawet się nie przyznawał do posiadania subaraka. Wiecie, że rodacy życzliwi są... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz również firmowe audi quattro 3.0 TDI :twisted::mrgreen:
i bonus powiedzial "papa" :mrgreen:

 

Całe szczęście, że ja w Polsce tylko korzystam z biura - w przeciwnym razie na bank nie robiłym takich killów. Ba! Nawet pokornie wziąłbym firmowy wóz (przysługuje mi) i nawet się nie przyznawał do posiadania subaraka. Wiecie, że rodacy życzliwi są... :twisted:

Przemeq jaki Ty dobry dla firmy jestes... :mrgreen: i nie pytajcie co Korporacja moze zrobic dla Was, tylko powiedzcie co Wy mozecie zrobic dla Korporacji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, czy kurde mol moge, bo mnie zaraz pozarzucaja, ze przepisy i takie tam najpewnikiem na bakier byly, ale co tam, ja nic madrego innego nie potrafie pisac :mrgreen:

otoz oczywiscie z mojego cwikla pasa na wprost, co sie tam kiedys konczy ruszam subtelnie i szarmancko, na ile ten parapet z tylu pozwala szarmanckim byc.

wlaczam sie potulnie do ruchu, a tu nagle snap attack od tylu! wkoncu :razz:

cos szarego i brzydkiego i przerazliwie halasliwego z predkoscia zawrotna na mnie i z boku wyprzedzilo.

przed pierwszym wiekszym luku na niemcewicza jegomosc przyhamowal zwawo i nerwowo, zeby na slupie sie nie znalezc, to sie szarmancko /chyba wciaz?/ zblizylem i patrzam nosz fiat coupe turbo, a wydech z ukosa to zerka na 5 cali jak nic srednica.

a sapal ten fiat, jak na rajdach punto s2000, szacun, powaga.

no i stanalem /mimowolnie!/ z fiatem na swiatlach na grojeckiej, pan gazu dodawal w sposob wysprzeglony, musi scigac sie zapotrzebowal.

no to jazda, zielone i raz, w pierwszym odruchu pol dlugosci, on na dwojce piszczy, ja dlugosc autka mojego, bo jego z tym monster wydechem to trzy-czwarte dlugosci/, zaczynam sie w koncu zacnie rozpedzac, nozki z gazu na zakrecie niebezpiecznym przed rondem nie zdejmujac, a z tylu hen daleko na sama wizje zakretu pan fiat po heblach okrutnie, i pisk, i walka, a auto na koleinach prawie bokiem sunie w sposob nieopanowanie dynamiczny.

wyhamowalem w oczekiwaniu na miejsce na rondzie, a ten w rondo jak husaria po garncu gorzaly. patrzam w lusterko wsteczne, a tam w jakiejs koreanskiem marce parka sie poklada ze smiechu i gestykuluje wyraznie rozbawiona. kurde glupio mi, bo nie jestem pewien z kogo, w sensie ze ja taki glupol i dalem sie sprowokowac. ale przynajmniej d**a to byla nie prowokator :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...