Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Cel od tak przypadkowo się nie zapala, sprawdziłeś przed skasowanie jaki był kod błędu, może gdzieć ci masa ucieka nie w to miejsce i komputer głupieje??

 

kazdy mowi co innego :roll: nie widziałem kodu błędu, powiedzieli mi tylko że lambda

A tak z ciekawości gdzie byłeś??

 

przy okazji wizyty w Krakowie u poprzedniego właściciela (kończyliśmy papierkologie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonka za głowe sie łapała jak sciszałem radio i w zime szybe otwierałem . Mam wrażenie że dawniej był lepszy do tego klimat, teraz coraz czesciej kierowcy imprez jacys tacy dumni

 

Coś w tym jest...

 

Albo ja się starzeję (czyt. poważnieję) albo do subaryn wsiadają coraz częściej przypadkowi ludzie, tacy bez błysku w oku - słowem wstyd mi się przed nimi ze swoją "korbą" obnażyć... A tym bardziej siedząc za kierownicą MATIZA...

 

Dobrze, że jest to forum - przynajmniej w teorii (niestety) poobcuję z subarakami... :wink:

 

P.S. Ło matko! Czy to jesień?? Taki refleksyjny się zrobiłem!! :mrgreen:

 

Zdrówko!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonka za głowe sie łapała jak sciszałem radio i w zime szybe otwierałem . Mam wrażenie że dawniej był lepszy do tego klimat, teraz coraz czesciej kierowcy imprez jacys tacy dumni

 

Coś w tym jest...

 

Albo ja się starzeję (czyt. poważnieję) albo do subaryn wsiadają coraz częściej przypadkowi ludzie, tacy bez błysku w oku - słowem wstyd mi się przed nimi ze swoją "korbą" obnażyć... A tym bardziej siedząc za kierownicą MATIZA...

 

Dobrze, że jest to forum - przynajmniej w teorii (niestety) poobcuję z subarakami... :wink:

 

P.S. Ło matko! Czy to jesień?? Taki refleksyjny się zrobiłem!! :mrgreen:

 

Zdrówko!!

 

to tylko jesienna deprecha...

 

smigam do pracy ciemno, wracam ciemno... zeby choć snieg leżał :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ble.... :roll: :sad: :twisted: Jakieś takie rozważania hańbiące ten szlachetny wątek :???: Ochyda :!: :razz: :twisted::mrgreen:

 

coz zrobic kiedy nikt nie chce podjąć walki.... a może sie ścigają a ja nie zauważyłem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz zrobic kiedy nikt nie chce podjąć walki

 

Wpadaj do Kielc - bo tutejsze turbodiesle i tjuning-kalibry już mi się znudziły... :roll: :wink: Dziś musiałem - z braku laku - wyleczyć ze złudzeń pana w koreańskim SUV-ie... no nieee.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz zrobic kiedy nikt nie chce podjąć walki

 

Wpadaj do Kielc - bo tutejsze turbodiesle i tjuning-kalibry już mi się znudziły... :roll: :wink: Dziś musiałem - z braku laku - wyleczyć ze złudzeń pana w koreańskim SUV-ie... no nieee.... :evil:

 

 

widać scyzoryki bardziej waleczne są niż poznańskie pyry dusigrosze :mrgreen:

 

jak narazie miałem przyjemność tylko z EVO MR, Mondeo w dieslu i Passatem TDi :cry: i to przez cały miesiąc :neutral:

 

chyba czas odkupić seja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ble.... :roll: :sad: :twisted: Jakieś takie rozważania hańbiące ten szlachetny wątek :???: Ochyda :!: :razz: :twisted::mrgreen:

 

to przez brak sniegu na głupoty sie zebrało, moze chociaż w sobote bedzie weselej i sporo okazji na konfesjonał. Po rajdzie kibice zawsze tacy bojowo nastawieni są :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja się starzeję (czyt. poważnieję) albo do subaryn wsiadają coraz częściej przypadkowi ludzie, tacy bez błysku w oku - słowem wstyd mi się przed nimi ze swoją "korbą" obnażyć... A tym bardziej siedząc za kierownicą MATIZA...

 

Dobrze, że jest to forum - przynajmniej w teorii (niestety) poobcuję z subarakami... :wink:

 

P.S. Ło matko! Czy to jesień?? Taki refleksyjny się zrobiłem!! :mrgreen:

 

Zdrówko!!

Jedno sprostowanie - przypadkowi ludzie nie wsiadają do subaryn, na to trzeba zachorować. Przypadkowi ludzie wsiadają do Audi, Volkswagenów Mesiów i innych, czym więcej w środku światełek i przełączników tym lepsza fura. Full wypas. Ale to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie miałem przyjemność tylko z EVO MR, Mondeo w dieslu i Passatem TDi :cry: i to przez cały miesiąc :neutral:

 

chyba czas odkupić seja :twisted:

 

Nie wierzyłeś jak mówiłem że z Subaru mało kto się chce ścigać... i że na światłach udają że nas nie widzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie miałem przyjemność tylko z EVO MR, Mondeo w dieslu i Passatem TDi :cry: i to przez cały miesiąc :neutral:

ja mialem tez tak ze np. przez caly miesiac nie trafilem nikogo ... :neutral:

trzeba wtedy gonic wlasny cien :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie miałem przyjemność tylko z EVO MR, Mondeo w dieslu i Passatem TDi :cry: i to przez cały miesiąc :neutral:

 

chyba czas odkupić seja :twisted:

 

Nie wierzyłeś jak mówiłem że z Subaru mało kto się chce ścigać... i że na światłach udają że nas nie widzą...

 

hyhy, nom, kilka innych rzeczy tez sie sprawdzilo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie do konca madra teoria, ze trzeba "tym wszystkim kierowcom" wskazac miejsce w szeregu... Robiac to, Ty tez lamiesz przepisy, a ze Ty jedziesz Subaru, a on sluzbowym Daewoo jest bez roznicy. Jesli jestes bardzo dobrym kierowca, stoper Cie lubi i do tego masz dosc szybkie auto to nie zwracasz uwagi na te wszystkie wynalazki, ktore Cie chca wyprzedzic. Darze duzym szacunkeim marke Subaru jak i jej entuzjastow, ale ostatnio wrxow i sti jest coraz wiecej i z doswiadczenia wiem, ze nie kazdy wlasciciel takiej imprezy jest dobrym kierowca...

 

Dokopanie komuś od czasu do czasu chyba poprawia humor. tak też było i u mnie do dziś. Nie wiem co się dzieje, ale ostatnio ciągle wokół mnie dzieją się dziwne rzeczy. Rozumiem kierowników którzy próbują, jak mają czym ( kiedyś może się uda), ale dziś to już przegieli. Na odcinku 20 km najpierw Matiz, po chwili Renault Kangoo, następnie jakiś podstarzały Voyager no i CC. Trochę już śmigam po tych drogach i odróżnię kierownika który się po prostu spieszy lub takiego co lubi popiracić, ale najgorszy jest ten który chce coś udowodnić. Nie sądzę żeby w/w nie znali się na motoryzacji i nie wiedzieli jaka jest różnica pomiędzy Daewoo a SUBARU. Myślę że chcą pokazać jakimi to są dobrymi kierowcami, pomimo słabszego sprzętu wygrywają z takimi potworami. To jest kraj w którym są sami dobrzy kierowcy, wszyscy umieli jeździć zaraz po urodzeniu, nie musieli się tego uczyć. Od dziś uważam że trzeba im wskazać miejsce w szeregu, i to na każdym kroku. Przypomniała mi się właśnie sytuacja która miała miejsce jakiś czas temu, w pewnym klubie znajomy wystartował do Mistrza Świata i Europy w boksie Henryka Średnickiego. Tłumaczyliśmy koledze kto jest kto, ale jego odpowiedź brzmiała " no i co z tego" Tak też chyba jest na drodze, można komuś mówić że to właśnie jedzie SUBARU, odpowiedź chyba byłaby taka sama " no i co z tego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w Imprezie mam za sobą :mrgreen: Jakiś dziwny Pan w nowym Avensisie wziął mnie z zaskoczenia dzisiaj i poszedł pełnym ogniem na żółtym :shock: Do końca 1ki go dogoniłem a po wrzuceniu 2ki podeptałem tak, że później po zwężeniu do jednego pasa jechał pokornie za mną mimo, że jechałem prawieprzepisową 60tką :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w Imprezie mam za sobą :mrgreen: Jakiś dziwny Pan w nowym Avensisie wziął mnie z zaskoczenia dzisiaj i poszedł pełnym ogniem na żółtym :shock: Do końca 1ki go dogoniłem a po wrzuceniu 2ki podeptałem tak, że później po zwężeniu do jednego pasa jechał pokornie za mną mimo, że jechałem prawieprzepisową 60tką :lol::mrgreen:

 

 

i swiat staje sie piekniejszy :grin:

 

 

jechalem sobie przez Poznan przepisowo i kilku kierowcow po tym jak dokonali Killa na jadacym 50km/h Subaru pozdrowilo mnie awaryjkami :shock:

 

chyba skocze na streetracing poczytac jak to zostalem zjedzony w ostrej walce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w Imprezie mam za sobą :mrgreen: Jakiś dziwny Pan w nowym Avensisie wziął mnie z zaskoczenia dzisiaj i poszedł pełnym ogniem na żółtym :shock: Do końca 1ki go dogoniłem a po wrzuceniu 2ki podeptałem tak, że później po zwężeniu do jednego pasa jechał pokornie za mną mimo, że jechałem prawieprzepisową 60tką :lol::mrgreen:

 

Poczekaj, aż trafisz jakąś Octavię TDI - te nigdy nie odpuszczają :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...