Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Dojeżdżam na lewym pasie do Laguny (jakaś w miarę nowa). Dwie rury spod zderzaka wystają, wygląda poważnie.

 

Laguna ma dwie rury nawet w podstawowym dieslu to ma chyba związek tylko z wersją wyposażenia  ;)

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra... skopałem okrutnie VW Tourana "w dyszlu". Jak wesz na kożuchu na Wisłostradzie po pasach skakał. Środkiem - między samochodami chciał już nawet wyprzedzać. Jakby go rozwolnienie dopadło i gnał na najbliższą stację ;) A że się przykleił do mnie, to na zjeździe z Wisłostrady, na "ślimaku" but i trakcja, banan na twarzy, a szmelcwagena nie ma.... nie ma... nie ma... nie ma.... Cholera, może się zepsuł czy co... A jednak jest. Jakiś taki powolny i potulny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a to się tak da w AT?

No właśnie w tedeiku z AT zmiany biegów są mniej "dramatyczne". W MT pierwszy bieg jest krótki, więc przy przejściu z 1 na 2 mamy mega kangura i chmurę czarnego dymu :P

 

chodziło mi o palenie lapcia :) przenośnia taka? ;)

 

To żeśmy się dogadali  :P AT chyba też może na starcie zamielić kółkami, szczególnie gdy nie ma tam żadnego TC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

na suchym? w cywilnej furze? nie wydaje mnie sie...

Alhambra jest dość spora, a tedeik ma sporo Nm w niskim zakresie obrotów. Biorąc pod uwagę, że pewnie były tam opony "typu slick" ;), jakoś by się dało  :D

 

 

w każdym razie H6 nie umi

Przyjedź na spota, sprawdzimy, naprawimy :P  :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszej nocy na autostradzie skopałem golfa III  i mazdę 323 też jakąś starszą generację, a wszystko to dokonałem ... scanią p270 :) akurat lało i helmuty strach więc zwolnili do 80 a ja nie miałem czasu tak się bawić więc skok na lewy i gaz na maksa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszej nocy na autostradzie skopałem golfa III i mazdę 323 też jakąś starszą generację, a wszystko to dokonałem ... scanią p270 :) akurat lało i helmuty strach więc zwolnili do 80 a ja nie miałem czasu tak się bawić więc skok na lewy i gaz na maksa :)

 

A później leżycie po rowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wczorajszej nocy na autostradzie skopałem golfa III i mazdę 323 też jakąś starszą generację, a wszystko to dokonałem ... scanią p270 :) akurat lało i helmuty strach więc zwolnili do 80 a ja nie miałem czasu tak się bawić więc skok na lewy i gaz na maksa :)

 

A później leżycie po rowach.

 

nie jest tak źle, bez przesady 89 km/h na autostradzie na prostym odcinku na mokrej drodze to nie jest jakaś tragedia, osobówki dużo częściej leża po rowach ale o tym się nie mówi bo to normalka, ale jak się duży przewróci to już szok :P Taka prawda kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...