Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

no każdy ma tam jakieś ulubione autko do kopania :) ja np. seicento i rowerzystów którzy startują spod szlabana przejazdu kolejowego bo dróżniczka zamiast otwierać prawy szlaban otwiera najpierw lewy i rowerzyści mnie kopią bo muszę czekać aż i mi podniesie szlaban (bez podtekstów mi tu proszę :biglol: ) i wtedy cisnę do 7k obrotów doganiając rowerzystów i kilując ich, a później doganiam jadąc już z górki (obowiązkowo tam bo inaczej bym nie dał rady :P )i wyprzedzam te moje kochane seicento :yahoo:

 

i tak codziennie ;) ale za kilka dni skończy się to bo dzieciaki na rowerach będą miały wakacje :( i nie będzie kogo kilować spod szlabanu :unsure:

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie prawo pisania powinni mieć forumowicze z minimum 1000 postów, bo widzę że większość nie kuma tego tematu :facepalm:

Ale czy nabicie 1000 postów nie wykrzywia psychiki? U mnie się to zbliża, i mam pewne obawy. :th_dash:

rowerów, Tico itp. B)

 

Proszę się odfastrygować od tico. Kiedyś miałem takiego nówkę sztukę z salonu (rocznik 99) i do tej pory jeździ w rodzinie bezproblemowo.

Zamykał licznik bez wypalania uszczelki i łamania panewek :evil2:

A miał spoiler? Bo bez spojlera, to nie wierzę, żeby zamknął licznik. :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajaj to chyba moje kilowanie starej hondy, która okazała się niczym bolid F1 było w temacie, bo potraktowałem ją jak rowerzystę hehe ale się uśmiałem jak nawet tablicy nie zdążyłem zobaczyć. oni tam pewnie na forum hondy też mają taki wątek do killowania zewnętrznie mocniejszych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...