Skocz do zawartości

Tribeca


Durbos

Rekomendowane odpowiedzi

a tak powaznie,przecie to jest zwylky van wiec kroci kosztowac nie moze bo nikt z duza rodzina go nie kupi.STI rozumiem dla lanserow ale jak ktos ma rodzine 7 osobowa to nawet czlek bogaty patrzy na koszty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

vert, chyba nie widziales na zywo Tribeca, ja widzialem. Troche masz za duze wyobrazenia o tym samochodzie, to nie jest van. Wersja 7 osobowa jest calkowitym nieporozumieniem i wyrzucaniem pieniedzy w bloto. Przy 7 siedzeniach nie ma wogole bagaznika oraz robi sie strasznie ciasnow w 2 rzedzie, w trzecim jest caly czas ciasno.

Zastanawiam sie kto bedzie kupowal tem samochod w PL. Jest on duzo bardziej do lansu (podobna klasa co Lexus RX) niz do uzytku przez duza rodzine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, chyba nie widziales na zywo Tribeca, ja widzialem. Troche masz za duze wyobrazenia o tym samochodzie, to nie jest van. Wersja 7 osobowa jest calkowitym nieporozumieniem i wyrzucaniem pieniedzy w bloto. Przy 7 siedzeniach nie ma wogole bagaznika oraz robi sie strasznie ciasnow w 2 rzedzie, w trzecim jest caly czas ciasno.

Zastanawiam sie kto bedzie kupowal tem samochod w PL. Jest on duzo bardziej do lansu (podobna klasa co Lexus RX) niz do uzytku przez duza rodzine.

...ale ja sie zgadzam z toba w 1000% i nawet nie dyskutuje bo jest to dla mnie oczywiste wielkosciowo srodek to pewnie jak corolla verso

a jak vana to np chrysler voyager ful opcja za 130 000

bo tribece do lansu :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie watpie ze kupcy znajda sie w PL, ale pytam sie jaka to bedzie grupa spoleczna (napewno nie bedzie to wielodzietna rodzina z psem). W stanach z tego co do tej pory widzialem, to w Tribeca najczesciej jezdzi sam kierowca, ewentualnie z jednym pasarzerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie watpie ze kupcy znajda sie w PL, ale pytam sie jaka to bedzie grupa spoleczna (napewno nie bedzie to wielodzietna rodzina z psem). W stanach z tego co do tej pory widzialem, to w Tribeca najczesciej jezdzi sam kierowca, ewentualnie z jednym pasarzerem.

ano taka prawda. no i jednak prawie 200 000 to kupa hajsu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich aut nie kupuje się by 7 osób wozić, ten trzeci rząd jest opcjonalny w wykorzystaniu, można np kogoś w mieście podwieźć czy na małym odcinku. Znajomy takim czymś podobnym dzieci swoje i sąsiada do szkoły codziennie wozi przed robotą- wtedy mu bagażnik nie potrzebny. Są czasem ludzie,którzy potrzebują takiego wynalazka ale pewno to jakiś niski % użytkowników. Ale co tu się rozmieniać, ciekawe ilu użytkowników innych aut używa ich tak jakby można, co za różnica czy taką Tribeką jeździ sam kierowca albo inny się lansuje BMW 5 kombi sam - a przecie to duże auto i trzeba wozić nim rodzinę i mieć bagażnik zawsze załadowany po dach - bo to kombi. A jak już ktoś sam do roboty jedzie rano to na pewno lanser jakiś - bo jak sam do roboty to niech na piechote zapier... albo rowerem bo zdrowo, albo niech sobie Pandę kupi jak już musi tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Tribeca będzie dostępna dokładnie w tym samym terminie, w którym pojawi się u naszych sąsiadów (zachód, południe etc). Czyli przewidywane przybycie - koniec września, początek października (zależy od szybkości transportu etc).

Ceny nie są jeszcze znane (a szkoda).

Do czego ma służyć ten samochód ? To przecież indywidualna kwestia. mnie osobiście podoba się możliwość zabrania znajomych na krótkim odcinku (np. wspólny wyjazd na OS-y :wink: ).

Czy takie auta mają u nas sens - widocznie tak, skoro sprzedaż takich samochodów jak Volvo XC 90, Lexus RX 300 etc rośnie. My też mamy sporo zapytań o terminy, ceny itd.

Trudno przekonywać zagorzałego użytkownika STI do Tribeci; nie o to też chodzi.

Ale spełnianie indywidualnych potrzeb uzytkownika, to przecież jeden z elementów strategii i w kosnekwencji sprzedaży.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spełnianie indywidualnych potrzeb uzytkownika, to przecież jeden z elementów strategii i w kosnekwencji sprzedaży.Pozdrowienia

Nikt nie wiem ile osób kupi Tribece w Polsce, ale "Dyrekcja" z całą pewnością wie ile osób kożysta z jej serwisu. Krokiem i ukłonem w stronę klijęta byłoby obniżenie cen w ASO.

A tak... siekerka dla SIP , minus dla HFI.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak powaznie,przecie to jest zwylky van wiec kroci kosztowac nie moze bo nikt z duza rodzina go nie kupi.STI rozumiem dla lanserow ale jak ktos ma rodzine 7 osobowa to nawet czlek bogaty patrzy na koszty :wink:

 

Ja nie mam (jeszcze?) 7-osobowej, a myślę o Tribece jako następcy mojego Forysia. Po prostu w dalekich trasach przydałaby się przynajmniej opcjonalna możliwość rozdzielenia dzieci w osobnych rzędach - nie chodzi o zapełnienie wszystkich 7 miejsc tylko o przerwanie sytuacji typu "tato, on liże rękę i mnie nią maca" (kwestia z jakiegoś filmu o wakacjach z dziećmi, bardzo zabawna dla tych, którzy słyszeli takie okrzyki z tylnego siedzenia podczas wykonywania niebezpiecznego manerwu). Przyznam, że już kupując Forysia miałem wielką pokusę kupić coś tańszego ale większego i z 7 miejscami (typu Zafira), ale jednak uznałem, że mi się coś kurna też z życia należy. Zaznaczam oczywiście, że na razie tylko teoretyzuję, Tribeki jeszcze na oczy nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
tia derekcja nie wie ile bedzie kosztowalo auto...dobre hehe

 

Istotnie, nie wiem. Powyższa wypowiedź świadczy o nieznajomości tego biznesu.

Niejednokrotnie w poprzedniej firmie (sprzedaż > 100.000 rocznie) dyskusje cenowe toczyły się jeszcze w czasie, gdy samochody były już na statku (chodzi oczywiście o nowe modele, faceliftingi etc). Tak to już jest ...

 

Mikki: wiem (mniej więcej), ile osób korzysta z naszych serwisów; ile kożysta - nie.

Jaki jest związek z tym wątkiem - też nie.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...