Skocz do zawartości

"I CYNAMONOWY SLAJD"


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo dziękuję organizatorom i uczestnikom za wspaniałą imprezę..... Własnie wróciłem...

 

...chrzest bojowy mojego Legasia...

 

Pozdrawiam

Rafał

 

PS. Bardzo proszę wszystkie osoby, które filmowały, bądź robiły zdjęcia o umieszczenie ich jak najszybciej gdzieś na serwerze... najlepiej w oryginalnych wielkościach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była bardzo sympatyczna impreza - organizatorzy muszą mieć jakieś chody "u góry", bo takiego słońca nie było od tygodni.

Podziękowania.

 

Walka była twarda - części z rozbitych fur fruwały po torze, zwłoki rozpoznawano po azbestowych opaskach na przegubach, ale niektórzy przeżyli - więc gratulacje dla zwycięzców!

 

:!: Jak ma ktoś ogólnodostępne FTP to mogę wrzucić zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju Pani kadrowo dziekuje baaaardzo za zorganizowanie mi najwspanialszych chwil w mym zyciu samochodowym :lol:

GALU byles wspanialym pilotem z polotem.

bylo strasznie fajnie. tak wiec Panstwo Koprowie - szacuneczek

ps.mam nadzieje ze to nie byl ostatni raz.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania od całego "Fido__ Teamu" dla organizatorów i wszystkich uczestników. Było baardzo, baardzo fajnie. Jedzonko dobre, adrenaliny też nie zabrakło.

 

Najmłodszy członek mojej ekipy najpierw zamknął się sam w samochodzie z kluczykami wystawiając na próbę nasze talenty negocjacyjne, a potem wchodził na plecy obcym facetom ;-)

 

Wielkie dzięki dla wszystkich. Mam nadzieję, że Cynamonowy Slajd stanie się cykliczną imprezą.

 

p.s. szczególne podziękowania dla mojego pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dotarłem właśnie do świętego miasta w którym mieszkam i do tej pory mi się morda cieszy...

Wspaniała impreza, wielkie dzięki dla Pana Kopera, Wisławskiego, Szaji i wszystkim organizatorom. Proszę mnie już zapisać na II Cynamonowy slajd pod numerem pierwszym. Było super, pozdrowienia dla wszystkich kolegów których miałem przyjemność dzisiaj poznać i powalczyć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super, super i jeszcze raz super! Organizacja wzorowa, pogoda rewelacyjna, towarzystwo fajne, a po jeździe z Pawłem Przybylskim BB do teraz dochodzi do siebie (jest taka...jakby wyszła z łóżka po ostrym seksie - wzrok rozbiegany, pierś falująca :mrgreen:), a moje ciśnienie wciąż jest powyżej granicy 150 :mrgreen:.

 

Andrzej - pełna profeska, jestem pod dużym wrażeniem tego, jak to zorganizowałeś 8).

 

I cieszę się, że mam swój maleńki udział w tej imprezie, poprzez zainspirowanie autorów przy doborze jej nazwy. Niewtajemniczonym wyjaśnię, że nazwa wzięła się od propozycji, którą kiedyś złożyłem Azraelowi, a dotyczyła ona tego, by podwiózł mnie slajdem pod cynamon i... no zresztą sami doczytajcie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziecie w cini...? hmm.. ja moze do egoista dzis sie wyniose na noc.. :)

 

a gdzie ty idziesz wczesniej? dzieje sie cos ciekawego? nie mam jakichs szczegolnych wiadomosci co do dzis.. do on-offu mialem ochote, ale nikt ze znajomych nie idzie, a samemu mi sie nie chce.

 

chciałem właśnie iść na ten import w onoffie, ale w egoiście gra dziś stonebridge, tak że (owoc - fak jó :mrgreen:) idę tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla organizatorów za zapewnienie zajefajnej zabawy i dla Wszystkich którzy zaszczycili ten spocik swoją obecnością

Dziękuje również mojemu bimbrowozowi który mimo problemów ze skrzynią dał rade dojechać z powrotem do domu... :mrgreen::mrgreen:

 

Jeszcze raz szacunek i podziękowania dla Wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido cholera taka szkoda ze ja nie moglem wejsc mistrzowi na plecy :mrgreen:

Vert, Ty to chyba w ogóle nie masz szacunku dla wieku i siwych włosów :wink: .

Pomimo mojej prośby, żeby jechać spokojnie w czasie powrotu, prześcigałeś mnie emeryta - zacząłem

żałować, że nie potrenowałem na torze :mrgreen::mrgreen::mrgreen: , ale małżowinka nie protestowała :twisted::twisted::twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...