Skocz do zawartości

"I CYNAMONOWY SLAJD"


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fido__ przecież podałes regułke że się nie stawia po numerach dni miesiąca....

 

Ha, widać i ja nie przeczytałem jej uważnie :-)

 

Ta kropka mnie zaskoczyła w ogóle. Znalazłem zasadę, że się podaje z kropką, ale nie doczytałem do końca. Nie wiedziałem o zasadzie z kropką. Po pierwszej lekturze zrozumiałem, że jest opcjonalna. Ale faktycznie - w miesiącach wersja z kropką jest niedozwolona. A więc racja WRCFana jest bezsprzeczna.

 

mea culpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ależ oczywiście Owocku :lol:

że przygarnę nie tylko na prawy...

Można prosić foto :mrgreen:

 

 

Oczywiście Owoc żartowałem :lol: moherowe berety jednak się odezwały :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozdrawiam

Zbyszek

Wypraszam sobie!

 

vert, owszem - jest zacofany społecznie, prymitywny, mieszka na wsi, marzy o "dużym skrzydle" i nienawidzi kochających inaczej (typowy "moher"), ale ja należę do awangardy polskiego społeczeństwa, głosuję na PO i uczestniczyłem w "Marszu Równości" z moim chomikiem na ręku.

 

A, że do Owoca też mam słabość, to nie jest chyba naganne...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jak :?: PO to falszywe swinie tylko kasa sie liczy,do kosciola nie chodzom

mnie juz dawno ksziadz w jeziorce ostrzegal prze PO i sie nie mylil.muj tata jarek tez mnie ostrzegal przed kapeluszami z krakowa jajoglowymi...

no skrzydlo sobie kiedys zaloze bo pani na plebani powiedziala ze tak bedzie dobrze i pranie sobie rozwiesi wiec zona musiala sie zgodzic ze by ksiedzu romanowi sie nie narazac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem że termin 3 czerwca Wam odpowiada (inny jest niemożliwy)

 

Jest tyle czasu, że z pewnością uda się poustawiać wszystko tak, by przyjechać i się pobawić. Losowe zdarzenia wykluczone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......vert, owszem - jest zacofany społecznie, prymitywny, mieszka na wsi, marzy o "dużym skrzydle" i nienawidzi kochających inaczej (typowy "moher"), ale ja należę do awangardy polskiego społeczeństwa, głosuję na PO i uczestniczyłem w "Marszu Równości" z moim chomikiem na ręku......

Dooooooooobre..... Panowie, dajcie sobie na luz bo rozpoznanie mojego zejścia nie będzie typu "zapracował się" tylko typu "zaśmiał się" (żona ubezpieczenienia nie dostanie) - nie mówiąc o efektach ubocznych tak jak zapluty monitor :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym "czerwcem" powinno być? :roll:

 

//EDIT:

kłopoty z datą

 

2 luty 2001 roku czy 2 lutego 2001 roku?

Słownie: drugiego lutego dwa tysiące pierwszego roku czy drugi luty dwa tysiące pierwszego roku ?

 

Poprawną formą jest 2 lutego, słownie: drugi lutego. Tak jakby między nazwą dnia a nazwą miesiąca znajdowało się słowo dzień.

— Mirosław Bańko

 

2 luty 2001 roku czy 2 lutego 2001 roku?

Słownie: drugiego lutego dwa tysiące pierwszego roku czy drugi luty dwa tysiące pierwszego roku ?

 

Poprawną formą jest 2 lutego, słownie: drugi lutego. Tak jakby między nazwą dnia a nazwą miesiąca znajdowało się słowo dzień.

— Mirosław Bańko

 

Już wiem...

 

 

Zbyszek R., ja jestem moherowy beret, ba, nawet na PiS głosowałem... Zastanawiam się, czy twoja wypowiedź nie kwalifikuje się pod podjęcie przeze mnie radykalnych działań - czyli telefon do Torunia... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie dotyczące kolejnej czerwcowej edycji. Mianowicie - czy nowa forma ( zdecydowanie bardziej rozbudowana ) będzie wymagała "zatrudnienia" kogoś na prawy fotel? Czy też tak jak ostatnio poradzę sobię bez pilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...