Skocz do zawartości

Ibiza


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek rezerwuje najprawdopodobniej urlop w lipcu na Ibizie , może ktoś był , ma jakieś wskazówki, a moze nawet ktoś był w tym hotelu http://www.booking.com/hotel/es/sirenis ... WkVmZA#scs

niestety za dużo opinii nie znalazłem , wg. info ogolnodostepnych spełnia moje oczekiwania, ale jak wiadomo róznie to bywa. Jesli ktoś był na tej wyspie , to prosze o podpowiedzi co warto zobaczyć , a co olać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin ,na wakacje rodzinne znajdz sobie inne miejsce ,bo tam moze byc meka dla Ciebie :P

Moj kolega pracowal na Ibizie pol roku za barem w jednej z imprezowni i z jego relacji wynika,ze tam sie ze swoja kobita lepiej nie wybierac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin ,na wakacje rodzinne znajdz sobie inne miejsce ,bo tam moze byc meka dla Ciebie :P

Moj kolega pracowal na Ibizie pol roku za barem w jednej z imprezowni i z jego relacji wynika,ze tam sie ze swoja kobita lepiej nie wybierac :twisted:

 

ale sęk w tym , że ja chce połączyć przyjemne z pożytecznym :twisted: , a moja żona jest wyjątkowo tolerancyjna :twisted: :wink: i wcześnie chodzi spać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na Ibizie, jeszcze za kawalera :wink: czyli dobre 10 lat temu, nie nocowaliśmy po hotelach, miałem tą przyjemność być gościem jednego z zamożniejszych Polaków, na jachcie - podróż wakacyjna trwała 1,5 miesiąca i opływaliśmy całe Baleary... szydercom już odpowiadam że łajba była zacna (50m długa :D - full wypas , nie żadna Omega :D )

 

spędziliśmy na Ibizie tydzień - ogólnie podzieliłbym wyspę na 2 części - Porto de Ibiza oraz miasto San Antonio... wokół portu w mieście Ibiza masę knajp, w prawie każdej konsoleta, DJ zapodaje rytm , wszechobecna Fiesta... największe dyskoteki natomiast znajdują się w mieście San Antonio, ale nie jest to problem mieszkając na Ibizie ponieważ "ochotników" na balety wożą darmowe wodne taxi... :D

 

takiej zabawy i luźnego trybu życia jak tam, nie miałem okazji jeszcze poznać, a widziałem dużo... IMHO wypad w to miejsce z rodziną to jak strzał w kolano :lol: Ibiza do zmierzchu nie istnieje, pusto i cicho - co się dzieje po zmroku, to trzeba przeżyć, bo zobaczyć to za mało :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spędziliśmy na Ibizie tydzień - ogólnie podzieliłbym wyspę na 2 części - Porto de Ibiza oraz miasto San Antonio... wokół portu w mieście Ibiza masę knajp, w prawie każdej konsoleta, DJ zapodaje rytm , wszechobecna Fiesta... największe dyskoteki natomiast znajdują się w mieście San Antonio, ale nie jest to problem mieszkając na Ibizie ponieważ "ochotników" na balety wożą darmowe wodne taxi... :D

 

takiej zabawy i luźnego trybu życia jak tam, nie miałem okazji jeszcze poznać, a widziałem dużo... IMHO wypad w to miejsce z rodziną to jak strzał w kolano :lol: Ibiza do zmierzchu nie istnieje, pusto i cicho - co się dzieje po zmroku, to trzeba przeżyć, bo zobaczyć to za mało :twisted:

 

stary... przekonałeś mnie :twisted: , już wiem że tam jade , własnie bede miał hotel w San Antonio :twisted: , więc jak myślisz ? nadam sie tam ? odnajdę sie tam ? nię będzie wstydu :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadam sie tam ? odnajdę sie tam ?

 

nię będzie wstydu :?: :twisted:

 

Carfit, te dwa stwierdzenia sie wykluczaja ;)

 

weź mi to obrazowo wytłumacz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, ze wstyd jest pochodna tego jak dobrze sie czlowiek na imprezie odnalazl? :)

 

sorry , ale w mojej obecnej fazie , dalej nie rozumie :twisted:

 

-- 8 kwi 2012, o 20:45 --

 

We wtorek rezerwuje najprawdopodobniej urlop w lipcu na Ibizie

Czyli gdzieś od sierpnia wprowadzą wizy dla Polaków i cały układ z Schengen pójdzie w pi...u... :roll:

 

przeciez mnie znasz , pełna kultura :twisted:

z Carlosem :twisted: to byś się odnalazł :lol: i vice-versa oczywiście :D

Z najwieksza przyjemnościa, rezerwowac + 2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, ze wstyd jest pochodna tego jak dobrze sie czlowiek na imprezie odnalazl? :)

 

sorry , ale w mojej obecnej fazie , dalej nie rozumie :twisted:

 

Edwin... on musiał mieć jakiś przeciek z Portugalii :lol:

 

jak mierzyć tymi kryteriami...... to!! wiesz jak było :lol::lol::lol:

 

-- 8 kwi 2012, o 21:47 --

 

Z najwieksza przyjemnościa, rezerwowac + 2 ?

 

 

godne rozważenia... :roll: ale wiesz że byśmy wracali już jako osoby w separacji :lol:

 

...qrde kusisz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godne rozważenia... :roll: ale wiesz że byśmy wracali już jako osoby w separacji :lol:

 

...qrde kusisz :twisted:

 

 

nie rób siary , zarezerwujemy osobno , a w samolocie spalimy głupa , że sie sie nie znamy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jak myślisz ? nadam sie tam ? odnajdę sie tam ? nię będzie wstydu

 

 

Od wielu, wielu lat na Ibizie siało sie zgorszenie, rozpusta, wielodniowe balangi do upadłego aż w roku 2012 przyjechał carfit i wreszcie zaczęły się prawdziwe hulanki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tym co piszą że jechać na ibizę z żoną to strzał w kolano - dziękujemy... Chyba znają to miejsce z opowieści.

Wyspa jest oczywiście mekką imprezowiczów, ale poza sant antonio gdzie jest "impreza ma imprezie" i największym miastem eivissa, są piękne malownicze i ciche zakątki.

Port, restauracja i 3 domki które są do wynajęcia czego chcieć więcej :D

 

Dla totalnego relaksu :D Polecam :

privilege - największa dyskoteka na świecie, tiesto opening night zawsze jest 13 tyś ludzi +

amnesia - wystrój zmieniany jest chyba co wieczór robi oszałamiające wrażenie :D

Plaża - playa del bossa i bar bora bora, zimna sangria i muzyka w tle mmmm! Kolejnym plusem tej miejscówki jest to, że można dostać darmową wlotkę na imprezę z racji, że większość tych największych jest cholernie droga( 50e za wjazd, woda minimum 8e).

Nieważne gdzie będziesz mieszkał, wynajmij skuter, samochód i zjeździj Ibizę wzdłuż i wszerz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...