Skocz do zawartości

cuda :(


PanKazio

Rekomendowane odpowiedzi

dziś po tankowaniu zapaliła się kontrolka AIR BAG czy orientując się ktoś jak sprawdzić taśmę pod kierownicą ?

Nie ma co sprawdzać taśmy pod kierownicą, wystarczy mniej tankować następnym razem.

To dobra i szczera rada, tylko nie wiem po co, bo skoro nigdy więcej Subaru ... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sprawdzać taśmy pod kierownicą,

 

tasmę wymienia sie razem z poduszką.....mimo , ze wyglada na dobrą... :roll:

 

idę tropem selenoida , a można sprawdzić czy kąt skrętu dzieła jak powinien :roll:

 

-- Pt mar 30, 2012 9:01 pm --

 

Nie ma co sprawdzać taśmy pod kierownicą, wystarczy mniej tankować następnym razem.

To dobra i szczera rada, tylko nie wiem po co, bo skoro nigdy więcej Subaru ... :shock:

 

kupiłem uszkodzone subaru, chciał bym naprawić, sprzedać i mieć z głowy subaru :roll: reszta w podpisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś po tankowaniu zapaliła się kontrolka AIR BAG :oops: czy orientując się ktoś jak sprawdzić taśmę pod kierownicą ? czy wszystko działa jak powinno np AIR BAG i potencjometr kąta skrętu ? :oops::oops::oops::oops::oops:

Jeżeli nie będzie działał czujnik kąta skrętu to powinna być aktywna kontrolka deaktywacyjna ESP (domyślam się, że w 2.5XT/AT MY04 masz VDC). VDC wymaga informacji o położeniu kierownicy do sterowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również sugeruję sprawdzić kostki pod fotelem, deliktanie docisnąć - u mnie stały objaw jak dziecko wrzuci coś pod fotel a ja go później cofnę. 2 latka a już Ojca chce wpędzić do grobu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze świecący AIR BAG może oznaczać kostkę pod fotelem.

Z tego co pamiętam to było przyczyną u mnie. I to była pierwsza awaria :mrgreen:

 

witam

 

dzięki to była kostka pod fotelem :mrgreen:

 

Pan Kazio - czytam tak te Twoje posty i tak sobie mysle ze to "nigdy wiecej subaru" - to bardzo naciagniety przez Ciebie slogan ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba przeprosić markę :?: :roll: :wink:

 

do przeproszenia to jeszcze troszkę usterek nie rozwiązanych pozostaje a dopiero 2 miesiące mam to feralne (bezawaryjne) subaru, :twisted: zobaczymy jak będzie dalej :roll:

 

-- N kwi 01, 2012 3:03 pm --

 

 

Pan Kazio - czytam tak te Twoje posty i tak sobie mysle ze to "nigdy wiecej subaru" - to bardzo naciagniety przez Ciebie slogan ;):mrgreen:

 

 

Po przesiadce z 16 letniej toyoty z przebiegiem ponad 400.000 km w której przez prawie 5 lat nie musiałem robić kompletnie nic na bezawaryjne subaru w którym przy przebiegu 80.000 km zaczyna: stukać przednie zawieszenie, wyje łożysko w kole, skrzynia nie rozłącza tylnego napędu to naprawdę naciągany slogan :roll: chyba, że do tej bezawaryjności jesteście przyzwyczajeni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PanKazio

 

Proponuje jakiegoś "francuza", tam awarie "prawie" :wink: się nie zdarzają- zwłaszcza elektryki :lol:

 

 

jak na 1 kwietnia to dobry żart :mrgreen:

 

-- N kwi 01, 2012 3:10 pm --

 

"feralne" to bardzo dobre słowo :!: Każdy samochód można zaniedbać, ale czy winić pojazd, czy poprzedniego właściciela... :?:

 

poprzedni właściciel dbał o auto i regularnie je serwisował :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i tak twojego żartu z badziewnym subarakiem nie przebiłem :mrgreen:

 

tylko mój to nie żart :mrgreen: a chciał bym by to były żarty :oops:

 

 

I takie prawie nowe w idealnym stanie zostało sprzedane do PL za atrakcyjną cenę? :wink:

 

za jaką atrakcyjną ? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i tak twojego żartu z badziewnym subarakiem nie przebiłem :mrgreen:

 

tylko mój to nie żart :mrgreen: a chciał bym by to były żarty :oops:

 

Spoko! Na pewno znajdziesz jakąś atrakcyjną propozycję (nie-subaru) i będziesz jeździł długo i bezawaryjnie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spoko! Na pewno znajdziesz jakąś atrakcyjną propozycję (nie-subaru) i będziesz jeździł długo i bezawaryjnie... 8)

 

też tak mi się zdaje że więcej się nie sparzę :mrgreen:

 

moi sąsiedzi już mają te swoje piękne 5-letnie niemiecki i francuski cudeńka i już nieraz słyszałem, jak pieszczotliwie im dziękują za "bezawaryjną" jazdę słowami na k... i ch... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...