Skocz do zawartości

Montaż BlowOff'a


Game

Rekomendowane odpowiedzi

Niesprawny BOV powoduje różne dziwne objawy, tani BOV ma tendencję do zacinania się itd itp. Więc jeżeli już musisz, to kup porządny, najlepiej nowy (nie przekoszony). Sprawny BOV, powoduje jedynie psss i moim zdaniem delikatnego laga na turbinie, ale to może być subiektywne odczucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zużycia do się nie zgodzę - mam w WRX'02 dłubniętym na 330hp BOVA i jest OK z konsumpcją - jak bez BOV'a :shock:

 

zastanawiam się natomiast nad sensownością zakładania do drugiego auta typowo streetowego - chyba niew ma to żadnego sensu :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyleczyłem sie było ciężko

 

z negatywnych jeszcze na pewno falowanie obrotów przy manewrach parkingowych /czasem potrafiło zdusić :/ ,po 3 :roll: podejściach odpuściłem pss

 

Kup sobie sprężone powietrze do czyszczenia np. klawiatur komputerowych. Uchylisz okno i przy zmianie biegów będziesz robił psssss ze spraya :mrgreen:

Pssst będzie i samochód oszczędzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie sprężone powietrze do czyszczenia np. klawiatur komputerowych. Uchylisz okno i przy zmianie biegów będziesz robił psssss ze spraya :mrgreen:

Pssst będzie i samochód oszczędzisz.

cos w tym jest ale za to jestem zdrowszy :mrgreen:

 

nie zaprzeczalnie bedzie lepszy blow job w samochodzie :mrgreen:

Trolololo macałem dzis twoje niebieskie w nie aso :shock: hahaha ;) rano jeszcze stał :mrgreen:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

chopaki, szukam flanszy do SSQV do mojego lanosa (wiem... wiem... ale mam prawie nowy zawór w domu i po prostu chcę się pobawić, a wymiana nie trwa nawet 5 minut...). Pytanie brzmi: czy flansza dedykowana do STI 02-07 będzie pasować do seryjnego ICka z Lanosa STI '09?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki sens ma zakładanie BOV'a (no poza mlaskaniem oczywiście)?

Poza mlaskaniem żaden :D

 

Są teraz takie fajne odświeżacze Brise. Można zrobić prostą instalację na przycisk + ew. pozostawienie czujnika ruchu, żeby subaryna robiła pssssyt jak ktoś podejdzie do samochodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki sens ma zakładanie BOV'a (no poza mlaskaniem oczywiście)?

Poza mlaskaniem żaden :D

 

Są teraz takie fajne odświeżacze Brise. Można zrobić prostą instalację na przycisk + ew. pozostawienie czujnika ruchu, żeby subaryna robiła pssssyt jak ktoś podejdzie do samochodu :P

 

dobre dobre i będzie jeszcze ładnie lasem pachniało... bo w końcu Subaru to auta proekologiczne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi: czy flansza dedykowana do STI 02-07 będzie pasować do seryjnego ICka z Lanosa STI '09?

nie

 

dafota.2.lbt1334223991b.jpg.smzawor2DSC_0540.jpg&th=6166 dafota.2.2ay1334223991a.jpg.smzawor1DSC_0541.jpg&th=7749

 

tak wygląda seryjny DV w lanosie sti...

 

allegro-sprzedawcy raz twierdzą, że będzie pasował od 02-07:

http://www.ebay.com/itm/02-07-IMPREZA-W ... 37&vxp=mtr

 

a raz, że nie:

http://www.ebay.com/itm/HKS-Subaru-WRX- ... 4b&vxp=mtr

 

I z drugiej strony - jak znajdę gdzieś adapter albo cały zestaw (BOV+flansza) do MY08+ to będzie napisane, że to ten sam, co do WRX 2002-2007... :x pomóżcie, panowie - jaki ten adapter musi być?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...