Skocz do zawartości

Montaż dodatkowych wskazników!


Aniolek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak tu mnie trochę poniosło, co nie zmienia faktu, że mogę i mam lepszą opinię na temat wskaźników elektronicznych.

 

Moje osobiste doświadczenie jest takie że nie wyobrażam sobie ich odczytywania podczas szybkiej jazdy. Moze na torze na którym są długie proste i równo.

 

 

No i to rozumiem, ale pisania:Azrael napisał/a:

Widzieliście kiedyś żeby auto w sporcie miało tyle?

nie!

 

Bo? Miałem na mysli to co miałem na myśli, nigdzie w sporcie nie pakuje się miliardów pojedynczych wskaźników bo nikt by tego nie ogarnął i jest to zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proponuje książkę o ergonomii, wiadomo wszem i wobec, że wskażniki wskazówkowe sa lepiej przyswajalne dla kierowcy w ruchu ulicznym, najwazniejsze wskaźniki powinny być z lewej strony u góry. Niewiedzieć czemu mam tam w foresterze prękdkościomierz zamiast obrotomierza ( ale niektóre imprezy maja jeszcze gorzej, wskażnik poziomu paliwa :) i temperatury. ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO, łatwiej i szybciej jest zerknąc czy wskazówka jest na czerwonym polu, niż odczytywać cyferki, i potem się zastanawiać czy ta wartość jest bezpieczna, czy może nie.

 

Dokłądnie tak.

 

 

BTW: nadalmnie bawią te stosy wskaźników w niektórych furach. Widzieliście kiedyś żeby auto w sporcie miało tyle? ;-)

 

Nie wszyscy lubia styl "rajdowy" wysoki przeswit,brak zegarow,pasy szelkowe itp.Mnie osobiscie podoba sie styl "streatracing-owy,nisko nie zaglosno i choinka zegarow w srodku do tego cimne szybki i jakis fajny stiker z tym ostatnim to bardzo trudna sprawa bo latwo zrobic z siebie buraka.Dobre zawieszenie np.KW i na asfalcie potrzeba niezlego kozaka zeby mnie dogonic tak to jest zreszta jak sie czlowiek urodzi do wyscigow plaskich.Dzis np.mechanik gdzie zmienialem sprzeglo po jezdzie testowej powiedzial ze to subaru jest chore psychicznie na zakretach i ze seryjne STI tak sie nie prowadzi :)

 

KAZDY LUBI CO INNEGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki. oki Azrael , wszystko już jasne. :lol:
...wiadomo wszem i wobec, że wskażniki wskazówkowe sa lepiej przyswajalne dla kierowcy w ruchu ulicznym...

Taaak? Jak widać nie dla wszystkich. :wink:

 

Jak taki z ciebie unikat :wink: proponuje załozyć zegary starego typu z fiata 125. Mistrzostwo świata dla sadomaso :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest zreszta jak sie czlowiek urodzi do wyscigow plaskich.

 

 

Pokaż mi z wyścigów furę z choinką zegarów. Większość wyścigowych Subaru jakie widziałem miało obrotomierz i ewentualnie doładowanie ;-)

 

Tez nie widzialem,chodzi mi tylko o to ze ja lubie taki styl,moje Subaru nie jest wyscigowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie podoba sie styl "streatracing-owy,nisko nie zaglosno i choinka zegarow w srodku do tego cimne szybki i jakis fajny stiker z tym ostatnim to bardzo trudna sprawa bo latwo zrobic z siebie buraka.Dobre zawieszenie np.KW i na asfalcie potrzeba niezlego kozaka zeby mnie dogonic tak to jest zreszta jak sie czlowiek urodzi do wyscigow plaskich.

Przepraszam, czy to prowokacja, czy piszesz ....poważnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie podoba sie styl "streatracing-owy,nisko nie zaglosno i choinka zegarow w srodku do tego cimne szybki i jakis fajny stiker z tym ostatnim to bardzo trudna sprawa bo latwo zrobic z siebie buraka.Dobre zawieszenie np.KW i na asfalcie potrzeba niezlego kozaka zeby mnie dogonic tak to jest zreszta jak sie czlowiek urodzi do wyscigow plaskich.

Przepraszam, czy to prowokacja, czy piszesz ....poważnie?

 

ALEX - to samo pytanie pojawiło się w mojej głowie... :roll:

 

No ale cóż - w każdej większej populacji, oprócz normy, muszą się pojawić ekstrema, żeby krzywa rozkładu normalnego wyglądała prawidłowo :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie podoba sie styl "streatracing-owy,nisko nie zaglosno i choinka zegarow w srodku do tego cimne szybki i jakis fajny stiker z tym ostatnim to bardzo trudna sprawa bo latwo zrobic z siebie buraka.Dobre zawieszenie np.KW i na asfalcie potrzeba niezlego kozaka zeby mnie dogonic tak to jest zreszta jak sie czlowiek urodzi do wyscigow plaskich.

Przepraszam, czy to prowokacja, czy piszesz ....poważnie?

 

cimne szybki, altezki,stikerek, zawiszonko dobra sprawka :lol::lol::lol:

 

 

Przepraszam, ale musialem :mrgreen:

Niechcialbym byc twoim wrx-em :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac jeszcze o najnowszej generacji magnetyzerow i o najnowszej strumienicy.

 

Czyli jak chlopacy,prawdziwe Subaru to takie 2 metry nad ziemia i oczywiscie niebieskie co :lol: Przypominaja mi sie teksty: ojeju ale dlaczego twoje Subaru nie jest niebieskie tylko czarne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie podoba sie styl "streatracing-owy,nisko nie zaglosno i choinka zegarow w srodku do tego cimne szybki i jakis fajny stiker z tym ostatnim to bardzo trudna sprawa bo latwo zrobic z siebie buraka.Dobre zawieszenie np.KW i na asfalcie potrzeba niezlego kozaka zeby mnie dogonic tak to jest zreszta jak sie czlowiek urodzi do wyscigow plaskich.

Przepraszam, czy to prowokacja, czy piszesz ....poważnie?

 

ALEX - to samo pytanie pojawiło się w mojej głowie... :roll:

 

No ale cóż - w każdej większej populacji, oprócz normy, muszą się pojawić ekstrema, żeby krzywa rozkładu normalnego wyglądała prawidłowo :twisted:.

 

Normalny to taki jak masz ty czyli niebieski i wysoko nad ziemia?To jest bardzo dobre okreslenie dla kogos kto chce miec normalne chocby STI 06,ale nadal normalne jak tego pana Kowalkiego z okolicy i tego z dalczej czesci miasta czy wioski.

 

RadRSTI cycki mi opadly normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie podoba sie styl "streatracing-owy,nisko nie zaglosno i choinka zegarow w srodku do tego cimne szybki i jakis fajny stiker z tym ostatnim to bardzo trudna sprawa bo latwo zrobic z siebie buraka.Dobre zawieszenie np.KW i na asfalcie potrzeba niezlego kozaka zeby mnie dogonic tak to jest zreszta jak sie czlowiek urodzi do wyscigow plaskich.

Przepraszam, czy to prowokacja, czy piszesz ....poważnie?

 

ALEX - to samo pytanie pojawiło się w mojej głowie... :roll:

 

No ale cóż - w każdej większej populacji, oprócz normy, muszą się pojawić ekstrema, żeby krzywa rozkładu normalnego wyglądała prawidłowo :twisted:.

 

Normalny to taki jak masz ty czyli niebieski i wysoko nad ziemia?To jest bardzo dobre okreslenie dla kogos kto chce miec normalne chocby STI 06,ale nadal normalne jak tego pana Kowalkiego z okolicy i tego z dalczej czesci miasta czy wioski.

 

RadRSTI cycki mi opadly normalnie.

Czyli jednak to nie jest prowokacja ... :?

P.S.Ja wolę czarne WRXy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...