Skocz do zawartości

Montaż dodatkowych wskazników!


Aniolek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Defi budka ... i nawet tanio wychodzi

Albert, a wiesz cos może aby była obniżka ceny budki Defi do GC8/GF8, bo obecna cena jest bym powiedziała jakaś taka z kosmosu.....

To co ja mogę powiedzieć, to wszystko zależy kto jaki ma budżet przeznaczony na wskaźniki. Ja wiem że te wskaźniki które mam, będe wymieniał pewnie na Defi lub Greddy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskazniki mad dad sa bardzo popularne w US, sa tansze niz Defi.

BTW. Moje autko ma mocy sporo, nie mam zadnego dodatkowego wskaznika, nie jest mi potrzebny....dlatego nie rozumiem poco to zakladac do seryjnego STi lub tymbardzie wrx-a, ja dopiero zaloze po ugrade turba, przedtym nie ma to sensu, chyba ze dla lansu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, w dużej większości Subaraków nie ma wskaźników. Skoro producent ich nie montuje seryjnie tzn że są nie potrzebne. Dla mnie to nie jest np. lans, tylko źródło informacji, która się czasem przydaje, wszczególności przy bardzo dynamicznej jeździe, czy jakimś upalaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, w dużej większości Subaraków nie ma wskaźników. Skoro producent ich nie montuje seryjnie tzn że są nie potrzebne. Dla mnie to nie jest np. lans, tylko źródło informacji, która się czasem przydaje, wszczególności przy bardzo dynamicznej jeździe, czy jakimś upalaniu.

 

Racja,tylko szoda tlumaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hello

 

Właściwie dostałem taki wskaźnik

hpim24167sw.jpg

hpim24153kb.jpg

 

i niedługo chcialbym dokupic bossta i temp.spalin.

Moze znacie ceny tych dwoch zegarow , i gdzie kupić .

Jest ktoś na forum kto ściąga takie pierdolki w dobrej cenie :D??

 

 

ps. i moze ktos ma do sprzedania tą atrapke pod radio na wsakźniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zegary dodatkowe - wygladaja super i wlasnie o to chodzi!

Dodatkowe informacje jakie nam podaja sa przydate czasem lub nie przydatne wcale

Nie nazwal bym tego lansem tylko - tuningiem optycznym :lol:

Przeciez własne mieszkania tez malujemy na rózne kolory , a wszyscy wiemy ze biały jest najtańszy i inny wszak nie jest potrzebny.

 

Estetyka i jej poczucie - tu jest kot pogrzebany :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary dodatkowe - wygladaja super i wlasnie o to chodzi!

Dodatkowe informacje jakie nam podaja sa przydate czasem lub nie przydatne wcale

Nie nazwal bym tego lansem tylko - tuningiem optycznym :lol:

Przeciez własne mieszkania tez malujemy na rózne kolory , a wszyscy wiemy ze biały jest najtańszy i inny wszak nie jest potrzebny.

 

Estetyka i jej poczucie - tu jest kot pogrzebany :mrgreen:

 

Racja, ale tylko częściowo 8). Bo na przykład widząc, że wskazówka temp. oleju jeszcze nie drgnęła, nie cisnę samochodu. A gdy widzę, że EGT jest b. wysokie - odpuszczam. Jedyna zabawka to turbo boost - fajnie se skacze ta wskazóweczka, ale to wszystko, co robi :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze mi ktos doradzic gdzie najlepiej w STi wpiac czujnik temp oleju, lezy u mnie juz od 2 miesiecy, wskaznik podpiety tylko czujnik nie i trzeba by cos wz tym zrobic wkoncu

Czujnik ciśnienia oleju możesz wpiąć w drugi otwór który jest w bloku pod intercoolerem. Jest tam wystarczająca ilośc miejsca na ten czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...