Skocz do zawartości

amortyzatory kayaba ultra sr


kons6

Rekomendowane odpowiedzi

czyli odpowiednik czy różnica malowania? :wink:

szukam tyłu i się zastanawiam czy mogę kupić ultra sr, czy dalej szukać używanej serii

Kupuj altra sr , tylko są ich 4 rodzaje do new age , dwa rodzaje do wrxa i dwa do Sti :roll:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli odpowiednik czy różnica malowania? :wink:

szukam tyłu i się zastanawiam czy mogę kupić ultra sr, czy dalej szukać używanej serii

Kupuj altra sr , tylko są ich 4 rodzaje do new age , dwa rodzaje do wrxa i dwa do Sti :roll:

 

a wyjaśnisz Wszystkim różnice i do wrx i do sti ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gornym sposobie mocowania

http://www.kyb-europe.com/pdf/KYB_Catalog_2012.pdf[/quote

 

Carfit czy mógłbyś podpowiedzieć które podejdą do '06 STI [przód i tył] może być pw.Z góry dziękuje

one chyba nie są up side down ,czy jest różnica w prowadzeniu auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do STI 05 beda inne niz do 04 ? i czy takie same jak do 06, chodzi o tył i przód jakieś nr katalogowy ktoś ma :?:

żeby pasowały do STI 05r, chodzi o ultra sr :D

tył

KYB321004

KYB321005

 

Przód

KYB321002

KYB321003

piasty 5x114,3

 

takie będą do mojego STI 05r :?: czy inne :?:

Z góry dziekuje za pomoć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że w katalogu kayaba zalinkowanym przez carfita są dokładne odpwiedzi na wszystkie pytania

 

Właśnie ja tam nie widzę :( STI 05r i dlatego pytam

 

racja, racja, ja się skupiłem na starszych rocznikach, ale też zwróciło moją uwagę pominięcie niektórych roczników

:oops: za wcześniejszy wpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tacy "inteligentni to my z Grześkiem 79 nie jesteśmy.Podstawowe niepełne ,ale czytać trochę umiemy,'06 też nie ma,ale podobno da się zamontować,tylko trzeba znać wlaściwe numerki. :roll:

 

Ciekawe, ile Carfit bierze za te ściśle tajne informacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem nie która wiedza jest bezcenna :!: bo jest wypracowana, czasem tak bywa i ja to rozumiem ,raz robisz coś cały dzień a potem 15mm :D

 

owszem , jest bezcenna, ale ja nie należę do tych, co tą wiedzą nie chcą sie podzielić na forum :D szczególnie w takim dość prostym przypadku .

 

Jak pisałem są dwa rodzaje amorów ultra sr , do wrx-a i sti 01-04

O ile przednie są zamienne wszystkie, to tylne róznią się podtoczeniem gwintu , w miejscu skręcania do poduszki.

01-02 mają inne 02-07 inne . Zminiając poduszki, albo dając tulejki stalowe można to wszystko założyć ( tylko po co :lol: )

Jeśli chodzi o STI 05,06,07 z rostawem śrub 5x114,3 , to tylne amortyzatory podchodzą z STI 02-04 , natomiast przednich nie ma , i nawet nie próbujcie kombinować :D

Amory z STI są typu upside down , jak w serii :D

Tyle w temacie :D

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :D

carfit nie chodziło mi konkretnie o ten przypadek ale tak ogólnie bo tak czasem bywa , nie twierdze że nie chcesz pomagać wręcz odwrotnie :D

Czyli tył do mojego 05 podchodzą z STI 02-04 i będzie dobrze

A przody jakie można kupić :?:

 

Moje pytania o amory są tak na zaś bo na razie jest dobrze :D ale jak by kiedyś trzeba to będę już wiedział :D a i tak będę z ciągał amorki ale nie w celu wymiany :D

 

To wiem że upside :D i dlatego że są typu upside smarowanie coś czasem pomaga bo chodzi o posmarowanie tej części prowadzącej na której tworzy się luz i smar troszkę to niweluje ,to pewnie tak na jakiś czas, bo amor trzyma ale luz jest na boki,tak to sobie rozumiem :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...