Jump to content

amortyzatory kayaba ultra sr

kons6
 Share

Recommended Posts

To jest odpowiednik Kayaby seryjnych amorków STi

a kto produkował seryjne do sti? wiadomo?

Wiadomo , Kayaba :D

czyli odpowiednik czy różnica malowania? :wink:

szukam tyłu i się zastanawiam czy mogę kupić ultra sr, czy dalej szukać używanej serii

Kupuj altra sr , tylko są ich 4 rodzaje do new age , dwa rodzaje do wrxa i dwa do Sti :roll:

• Upvote 1

czyli odpowiednik czy różnica malowania? :wink:

szukam tyłu i się zastanawiam czy mogę kupić ultra sr, czy dalej szukać używanej serii

Kupuj altra sr , tylko są ich 4 rodzaje do new age , dwa rodzaje do wrxa i dwa do Sti :roll:

a wyjaśnisz Wszystkim różnice i do wrx i do sti ?

Do STI 05 beda inne niz do 04 ? i czy takie same jak do 06, chodzi o tył i przód jakieś nr katalogowy ktoś ma :?:

żeby pasowały do STI 05r, chodzi o ultra sr :D

tył

KYB321004

KYB321005

Przód

KYB321002

KYB321003

piasty 5x114,3

takie będą do mojego STI 05r :?: czy inne :?:

Z góry dziekuje za pomoć :D

myślę, że w katalogu kayaba zalinkowanym przez carfita są dokładne odpwiedzi na wszystkie pytania

Właśnie ja tam nie widzę :( STI 05r i dlatego pytam

racja, racja, ja się skupiłem na starszych rocznikach, ale też zwróciło moją uwagę pominięcie niektórych roczników

:oops: za wcześniejszy wpis

No tacy "inteligentni to my z Grześkiem 79 nie jesteśmy.Podstawowe niepełne ,ale czytać trochę umiemy,'06 też nie ma,ale podobno da się zamontować,tylko trzeba znać wlaściwe numerki. :roll:

Ciekawe, ile Carfit bierze za te ściśle tajne informacje ?

Czasem nie która wiedza jest bezcenna :!: bo jest wypracowana, czasem tak bywa i ja to rozumiem ,raz robisz coś cały dzień a potem 15mm :D

owszem , jest bezcenna, ale ja nie należę do tych, co tą wiedzą nie chcą sie podzielić na forum :D szczególnie w takim dość prostym przypadku .

Jak pisałem są dwa rodzaje amorów ultra sr , do wrx-a i sti 01-04

O ile przednie są zamienne wszystkie, to tylne róznią się podtoczeniem gwintu , w miejscu skręcania do poduszki.

01-02 mają inne 02-07 inne . Zminiając poduszki, albo dając tulejki stalowe można to wszystko założyć ( tylko po co :lol: )

Jeśli chodzi o STI 05,06,07 z rostawem śrub 5x114,3 , to tylne amortyzatory podchodzą z STI 02-04 , natomiast przednich nie ma , i nawet nie próbujcie kombinować :D

Amory z STI są typu upside down , jak w serii :D

Tyle w temacie :D

• Upvote 2

Dziękuje :D

carfit nie chodziło mi konkretnie o ten przypadek ale tak ogólnie bo tak czasem bywa , nie twierdze że nie chcesz pomagać wręcz odwrotnie :D

Czyli tył do mojego 05 podchodzą z STI 02-04 i będzie dobrze

A przody jakie można kupić :?:

Moje pytania o amory są tak na zaś bo na razie jest dobrze :D ale jak by kiedyś trzeba to będę już wiedział :D a i tak będę z ciągał amorki ale nie w celu wymiany :D

To wiem że upside :D i dlatego że są typu upside smarowanie coś czasem pomaga bo chodzi o posmarowanie tej części prowadzącej na której tworzy się luz i smar troszkę to niweluje ,to pewnie tak na jakiś czas, bo amor trzyma ale luz jest na boki,tak to sobie rozumiem :D:D