Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2012


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dziwne te zespoły dla mnie, bo zazwyczaj to grupki się tworzą, żeby się nawzajem obserwować, ale na pewno jakieś urozmaicenie to jest 8)

Osobiście wolałbym zniesienie prób dodatkowych na czas i wprowadzenie ich na zaliczenie, głównie chodzi o szosową i terenową, albo przynajmniej jasną deklarację, ze pkc-e nie będą brane pod uwagę :wink: Przynajmniej byłoby spokojniej na dojazdówkach, a na tym chyba organizatorowi zależy, hę :roll: :mrgreen:

 

Mam jedno pytanie, czy taki ktoś jak startuje w zespole to, czy jest też klasyfikowany indywidualnie :?:

Tzn czy można zgarnąć nagrodę indywidualnie i zespołowo :twisted::mrgreen:

 

pekace przecież co rok są odwoływane ze względu na opóźnienia :mrgreen:

 

myśmy postulowali podejścia do prób sportowych według kolejności przyjeżdżania, ale wg numerów startowych. zdarzalo się, że cala kolejka czekała na jakiegoś marudera z wcześniejszym numerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Primi

    1471

  • szubaru

    1339

  • BartZ

    1294

  • dzioba

    1120

Top użytkownicy w tym temacie

Lista naklejkowa:

 

1. Bęben/Szymon - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami CZARNE mniejsza wersja na błotniki

2. bartekfi/Madzia - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami BIAŁE mniejsza wersja na błotniki

3. BartZ / Primi - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami BIAŁE mniejsza wersja na błotniki

4. siekla/kama - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami BIAŁE mniejsza wersja na błotniki

5. Saval/Gambol - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami CZARNE mniejsza wersja na błotniki

6. radix99/Belka - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami CZARNE mniejsza wersja na błotniki

7. DZIOBNIK/Ewa155 - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami CZARNE mniejsza wersja na błotniki

8. Dzioba/ AnDIAMO - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami CZARNE mniejsza wersja na błotniki

9. Andremil/Magda - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami BIAŁE mniejsza wersja na błotniki

10. PedroA/Danio - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami BIAŁE mniejsza wersja na błotniki

11. cybel/Misiek - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami BIAŁE mniejszaweresja na błotniki

 

Do wyboru następujące opcje (nie musicie brać kpl, może być dowolna konfiguracja):

- nicki na szybę kpl na dwie strony, wielkości nie pamiętam ale pasują na szyby bez problemu. Sprawdzę bo mam chyba jeszcze coś z zeszłego roku.

- nicki mogą mieć flagi, żeby było bardziej rajdowo

- dodatkowo drukowaliśmy w zeszłym roku wersję mini powyższego zestawu na błotniki

- kolor napisów biały lub czarny, w zależności od widzimisie zamawiającego. Możemy się zastanowić nad innymi kolorami jeśli znajdą się chętni

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pekace przecież co rok są odwoływane ze względu na opóźnienia :mrgreen:

No właśnie :mrgreen:

Jeżeli co rok się je odwołuje, to może lepiej od razu z góry powiedzieć, że nie będą brane pod uwagę i po sprawie :twisted::mrgreen:

Inaczej niepotrzebna nerwówka i napinka na dojazdówkach powstaje :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uojoj, to teraz trzeba jeszcze tworzyc listy zespolow :!: :twisted:

 

To ja moze zaczne z pytaniem - czy bedzie jechal ktos z Emil Frey, zeby stworzyc zespol dealerski EFP i zgarnac 5% bonus punktowy? ;-)

 

Bo podejrzewam, ze zespol dealerski MTS juz sie zgadal? ;-)

 

Than, zapytaj u źródeł czy możemy stworzyć zespol SPRT :idea: jestem pierwszy chętny :lol:! W końcu w jakimś stopniu to tez dealer :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł z zespołami imho BOMBA !!! Carlos, bierim pijaków krakowsko wieliczkowych i DZIDA DZIDA DZIDA :twisted:

 

Są inne trasy na których można nadrobić czas poprzez zadania dodatkowe. Na szosowej, większość załóg jedzie po to, żeby ciąć się na sekundy bo to po prostu sprawia im największą frajdę

widzę że się nie poddajesz, ja już tak 8), choć oczywiście podpisuję sie pod tym wszystkimi kończynami :twisted: .

 

Ważniejsze jest dla mnie postawienie jasno kwestii PKCów. Zdecydowanie jestem za luźnym przemieszczaniem się, dyscyplinę sami bez problemu wyregulujemy. Zdecydowanie wiecej wyniesiemy ze Zlotu jesli będzie szansa na integrację, lożę szydercoofff itd pomiedzy próbami.

Jesli zostaniemy przy skrupulatnym ich liczeniu, skończy się tak jak w zeszłym roku, czyli jeden korek na zadaniu dodatkowym lub czekanie do próby i na dojazdówkach będzie znów szaleństwo,a przecież nie o to chodzi. Zwykle i tak PKCe w trakcie są odwoływane, wiec moznaby uniknąć początkowej nerwówki i od razu je wyciąć

 

-- 6 kwi 2012, o 21:05 --

 

Carfit zrobimy team pod wiele mówiącym tytułem "Full insurance", Kia usuniemy z nazwy ze wzgledu na konflikt interesów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł z zespołami imho BOMBA !!! Carlos, bierim pijaków krakowsko wieliczkowych i DZIDA DZIDA DZIDA :twisted:

 

Są inne trasy na których można nadrobić czas poprzez zadania dodatkowe. Na szosowej, większość załóg jedzie po to, żeby ciąć się na sekundy bo to po prostu sprawia im największą frajdę

widzę że się nie poddajesz, ja już tak 8), choć oczywiście podpisuję sie pod tym wszystkimi kończynami :twisted: .

 

Ważniejsze jest dla mnie postawienie jasno kwestii PKCów. Zdecydowanie jestem za luźnym przemieszczaniem się, dyscyplinę sami bez problemu wyregulujemy. Zdecydowanie wiecej wyniesiemy ze Zlotu jesli będzie szansa na integrację, lożę szydercoofff itd pomiedzy próbami.

Jesli zostaniemy przy skrupulatnym ich liczeniu, skończy się tak jak w zeszłym roku, czyli jeden korek na zadaniu dodatkowym lub czekanie do próby i na dojazdówkach będzie znów szaleństwo,a przecież nie o to chodzi. Zwykle i tak PKCe w trakcie są odwoływane, wiec moznaby uniknąć początkowej nerwówki i od razu je wyciąć

Bęben ale jako zespół nie fabryczny nie dostaniesz bonusu :cry:

Czyli olewamy bonus :?: :mrgreen: , full insuarnce jest git :x :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy zwerbować Raja i utworzyć "Koper full insurance team" :twisted:

Jesteś genialny :idea: , skoro tak , to już pisze do Andrzeja :wink: żeby mi zasponsorowal nowe SLS- y na tył, a wtedy idę wszystko :twisted::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uojoj, to teraz trzeba jeszcze tworzyc listy zespolow :!: :twisted:

 

To ja moze zaczne z pytaniem - czy bedzie jechal ktos z Emil Frey, zeby stworzyc zespol dealerski EFP i zgarnac 5% bonus punktowy? ;-)

 

Bo podejrzewam, ze zespol dealerski MTS juz sie zgadal? ;-)

 

Z chęcią pojadę w EFP :) Możemy się zgadać na PW.

 

A tak w ogóle to ktoś mnie pominął w liście naklejkowej :evil:

 

Lista naklejkowa:

 

1. Bęben/Szymon - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami CZARNE mniejsza wersja na błotniki

2. bartekfi/Madzia - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami BIAŁE mniejsza wersja na błotniki

3. BartZ / Primi - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami BIAŁE mniejsza wersja na błotniki

4. siekla/kama - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami BIAŁE mniejsza wersja na błotniki

5. Saval/Gambol - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami CZARNE mniejsza wersja na błotniki

6. radix99/Belka - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami CZARNE mniejsza wersja na błotniki

7. DZIOBNIK/Ewa155 - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami CZARNE mniejsza wersja na błotniki

8. Dzioba/ AnDIAMO - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami CZARNE mniejsza wersja na błotniki

9. Andremil/Magda - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami BIAŁE mniejsza wersja na błotniki

10. PedroA/Danio - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami BIAŁE mniejsza wersja na błotniki

11. cybel/Misiek - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami BIAŁE mniejszaweresja na błotniki

12. Zarzyk/Ola - nicki na szybę BIAŁE z flagami plus nicki z flagami BIAŁE mniejszaweresja na błotniki

 

Do wyboru następujące opcje (nie musicie brać kpl, może być dowolna konfiguracja):

- nicki na szybę kpl na dwie strony, wielkości nie pamiętam ale pasują na szyby bez problemu. Sprawdzę bo mam chyba jeszcze coś z zeszłego roku.

- nicki mogą mieć flagi, żeby było bardziej rajdowo

- dodatkowo drukowaliśmy w zeszłym roku wersję mini powyższego zestawu na błotniki

- kolor napisów biały lub czarny, w zależności od widzimisie zamawiającego. Możemy się zastanowić nad innymi kolorami jeśli znajdą się chętni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy zwerbować Raja i utworzyć "Koper full insurance team" :twisted:

Może po prostu utwórzcie "Koper Insurance Team"... w skrócie KIT... :twisted::mrgreen::P

 

A KFIT źle brzmi???... :mrgreen:

Ok, w takim razie przyjmijmy następną wariację za SWRT, czyli

 

KWIT

 

Koper World Insurance Team :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pekace przecież co rok są odwoływane ze względu na opóźnienia :mrgreen:

No właśnie :mrgreen:

Jeżeli co rok się je odwołuje, to może lepiej od razu z góry powiedzieć, że nie będą brane pod uwagę i po sprawie :twisted::mrgreen:

Inaczej niepotrzebna nerwówka i napinka na dojazdówkach powstaje :|

 

jestem/-śmy za 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł z zespołami imho BOMBA !!! Carlos, bierim pijaków krakowsko wieliczkowych i DZIDA DZIDA DZIDA :twisted:

 

 

jak dla mnie pomysł super - oczywiście że lecimy z tymi "wieśniakami" z południa :D

 

możemy zwerbować Raja i utworzyć "Koper full insurance team" :twisted:

 

 

jak dumnie to brzmi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł z zespołami imho BOMBA !!! Carlos, bierim pijaków krakowsko wieliczkowych i DZIDA DZIDA DZIDA :twisted:

 

 

jak dla mnie pomysł super - oczywiście że lecimy z tymi "wieśniakami" z południa :D

 

możemy zwerbować Raja i utworzyć "Koper full insurance team" :twisted:

 

 

jak dumnie to brzmi 8)

 

Brzmi dumnie ale geneza nazwy sam wiesz jak powstawała, w jakich bólach i cierpieniu :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...