Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2012


guma

Rekomendowane odpowiedzi

163

 

NASTĘPNE PLEJADY ZA:

 

ZEGAR

 

Strona zlotu

Formularz zgłoszeniowy

 

Baza noclegowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skąd ja taką przyczepkę wezmę na części zapasowe :?: :shock: :mrgreen:

 

 

"szydera Wielkanocna" pięknie , qrw... pieknie :lol:

 

1. FULL INSURANCE TEAM - Carlos, Carfit/Alex, Góral z Lodzi, Karaiby.pl, Cybel, Bęben/Szymon

 

 

zacna nazwa - taka z duszą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Primi

    1471

  • szubaru

    1339

  • BartZ

    1294

  • dzioba

    1120

Top użytkownicy w tym temacie

Carfit miałeś z AK gadać :mrgreen:

 

paka zaiste piękna. Poraz więc na kolejną listę

 

Lista ekip do klasyfikacji zespołowej

1. FULL INSURANCE TEAM - Carlos, Carfit/Alex, Góral z Lodzi, Karaiby.pl, Cybel, Bęben/Szymon

2.

 

Czyli - czysto teoretycznie - mozna zebrac punkty na przyklad za:

 

1. miejsce w Turbo

1. miejsce w N/A (albo Outlaw)

1. miejsce w Terenowej

1. miejsce w Turszosie

1. miejsce Turterze

 

punktują 4 załogi z max 8 zgłoszonych które zajmą najlepsze miejsca w swoich klasach (pytanie czy szosówka liczona jest jako generalka czy w klasach sie liczy), czyli jesli np masz 4 załogi na szosowej na miejscach powiedzmy 1,5,6,9 i 2 na terenowej powiedzmy że słabi byli bo się impreza przeciągnęła i zajęli 32 i 34 miejsce :twisted: , oraz po jednej na obu turystykach powiedzmy na 5 miejscach to punktują : 2 z szosówki, 32 miejsce z terenowej i obie ekipy z turystyka. ......... Chyba :mrgreen:

 

 

Masz racje, oczywiscie! Punktuja tylko 4 zalogi z osmiu. Ale klasy w szosowej sa liczone oddzielnie, czyli w szosowej mozna zajac dwa razy pierwsze miejsce (np w turbo i outlaw albo turbo i N/A). Logicznym byloby obsadzic szosowa po rowno w kazdej klasie, nie zapominajac jednak o pozostalych trasach i do tego dobrac dealera ;-)

 

Info: mam dealera do zespolu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FULL INSURANCE TEAM - oj będzie się działo :twisted:

 

 

"paka" zebrała się zacna :twisted:

 

Aż mam pewne obawy, czy ta paka wstanie ma poranny PKC :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mam pewne obawy, czy ta paka wstanie ma poranny PKC

Promilnyj Kontrolnyj Centar ;)

 

 

A to luz , bo myslałem że będą jeszcze raz sprawdzań stan auta :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wasz team to sie nie powinien nazywac - w związku z pewnym wątkiem i wieczorem

 

na bani, do bani, w bani - rally team ? :mrgreen:

 

 

załoga siekla/kama tez jest otwarta na udział w kolejnym teamie

 

wieczory zapowiadają sie zacnie :mrgreen: musż ewyposażyc się w więcej nośników na przemowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załoga siekla/kama tez jest otwarta na udział w kolejnym teamie

 

nadaje sie jak najbardziej, ale trzeba przejść chcrzest bojowy w termach w białce tatrzańskiej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaliczaliśmy co prawda chrzest bojowy w Liptovskim Mikulasu, i policja już nie chciała wchodzić do wody, ale pewnie się ak dobrze nie liczy...

 

Ale może w ramach zaliczneia testu eksternistycznie - nada się baza w wodniku...

 

Sauna Fińska

Kabina dla 10 osób z dwoma pokojami relaksacyjnymi i z ogródkiem, w którym znajduje się całoroczne jacuzzi.

Doskonały sposób na relaks również dla grup zorganizowanych.

 

 

 

Sauna 'Domek'

Kameralna, 6-osobowa sauna w drewnianym domku, z wypoczywalnią, beczką do schładzania oraz ciepły i zimny natrysk.

Istnieje możliwość rezerwacji całej sauny.

 

 

BTW, znam fajną damską ekipę policyjną z oddziałów specjalnych spod Wawy, więc możemy prowokować do woli :mrgreen::twisted:

 

 

Jacuzzi na basenie

Wspaniałe samopoczucie zapewni Państwu 6-osobowa wanna do hydromasażu z tysiącami pęcherzyków powietrza. Temperatura wody w jacuzzi wynosi 37°C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, znam fajną damską ekipę policyjną z oddziałów specjalnych spod Wawy, więc możemy prowokować do woli :mrgreen::twisted:

 

zapominasz "kolego" Siekla :P że będziesz na terenie województwa łódzkiego... i pozwól że tym razem ja będę dbał o poprawną oprawę funkcyjną :twisted:

A masz taką żeńską brygadę lotną? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-- 8 kwi 2012, o 14:13 --

 

Dodatkowe info o Zespołach :

1. punktowane maksymalnie 2 Załogi z Trasy ( mamy 4 trasy )

2. dobór Załóg punktujących nie jest wykonywany przed Zlotem - ci osiągajacy najlepsze miejsca bedą liczeni

3. ( to ukłon wobec najbardziej zapalonych = trasy szosowej ) - na Szosowej też maks. dwie załogi, lecz obojętne w jakiej z 3 klasyfikacji ( Turbo, N/A, Outlaw )

4. Nazwa "SPRT" w oryginalnym brzmieniu nie może być użyta; może być natomiast z dodatkiem ( za wyjątkie)m "L" ); może być więc E-SPRT ( Ekonomiczny -Subaru Polska Rozwojowy Team ), P-SPRT ( Plejadowy - Subaru Poland Rozrywkowy Team ) itp.

5. Ponieważ wprowadzono także klasyfikację "Kumoterską" ( wyłącznie dla dealerów, serwisów ) mozna się spodziewać również załóg dealerskich / serwisowych. Załogi takie mogą być członkami Zespołów. Maksymalnie jedna załoga dealerska/ serwisowa może też punktować na rzecz jednego zespołu. ( już widzę próby zachęcenia załogi MTS do wejścia w skład Zespołów, już widzę próby zachęcenia Kopera do udziału w Outlaw :mrgreen: ).

 

Świąteczne pozdrowienia

 

Cha, cha, cha ja to obawiałbym się próby zachęcenia Kocara do udziału w outlaw :lol: Jasny gwint. co by było gdyby się zgodził :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, znam fajną damską ekipę policyjną z oddziałów specjalnych spod Wawy, więc możemy prowokować do woli :mrgreen::twisted:

 

zapominasz "kolego" Siekla :P że będziesz na terenie województwa łódzkiego... i pozwól że tym razem ja będę dbał o poprawną oprawę funkcyjną :twisted:

mea culpa, mea culpa mea maxima culpa - proszę Cię Patrone o przebaczenie i zapewnienie właściwej oprawy zgodnie z obowiązującymi w Łodzi standardami ... :mrgreen:

 

Mam tylko nadzieję, że nie zobaczę Cię w ramach tego dbania o poprawną oprawę, ubranego w lateks i odznakę... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...