Skocz do zawartości

Rally Sweden


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko, że w Szwecji to ziiiiimno musiało być. Ja może bardziej na coś ciepłego :)

 

Rally GB :twisted:

 

tam będzie mokro baaardzo pewnie

 

Ja to bym chciał, żeby nie było zbyt mokro, ani też za zimno. No jak jest za ciepło, to też niezbyt lubię. No i żeby te samochody nie robiły tyle hałasu .... :mrgreen:

 

PS: I do żadnego salonu ERY nie pójdę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał, żeby nie było zbyt mokro, ani też za zimno. No jak jest za ciepło, to też niezbyt lubię. No i żeby te samochody nie robiły tyle hałasu ....

 

PS: I do żadnego salonu ERY nie pójdę !

 

Zapraszam do mnie przed telewizor, siądziemy se z pyfffkiem abo winkiem i pokibicujemy tym waryjatom... Tanio - ciepło - a dźwięk zawsze można ściszyć guzikiem na pilocie (nie mylić z umysłowym).

 

Bajdełej Rajdu Szwecji - dziś akurat robiłem porządek w starych papierach i wypadł mi spomiędzy nich... mój własny identyfikator prasowy z RS' 93 :shock: Nawet nie wiedziałem, że go jeszcze mam... W sumie, fajna pamiątka, ale jakby ktoś zbierał takie gadżety... mogę się zamienić za GT-eka w dobrym stanie... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz postanowailem ze napewno jade na chociaz 1 eliminacje Mś pod uwage biore Finlandia (tanie linie lotnicze i wypozyczcy auto trzeba) a wlasnym autem do niemiec albo na sardynie bede mial miejsce w aucie wiec moge kogos zabrac tylko jedyny problem to taki ze musze sie zdecydowac gdzie jechac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...