Skocz do zawartości

Rally Sweden


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Stoimy na mrozie. W tym roku pogoda była łaskawa, najmniej tylko -20. Przemieszczamy sie między odcinkami więc w drodze możęmy się trochę ogrzać bo przejazdy dość długie. Wartomieć termosik, Wiśnię i coś do żarcia bo Tjocki trochę drogie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spaliscie gdzie hotel? no napisz kochanienki cos wiecej a nie takie okruszki zapodajesz,dla mnie taki wyjazd to marzenie na razie nie do zrealizowania.a poczytal bym tak od kuchni jak to wyglada.promem jechaliscie z gdyni gdzie i jak dalej???? drogo wychodzitaki wyjazd ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessssuuu jak ja wam zazdraszczam 8) i zniecierpliwiona czekam na relacje..Rafał..bez obijanek..relacja!fotki! Lucuś..skrobnij coś bracie bo mnie skręci...Jarek..ja liczyłam na jakies foty wiśniówki w śniegu (ale tej na czterech łapach :wink: )..

 

Moniś, daj mi czas do wieczora. Już połowa prawie gotowa ;>

Zdjęcia się wrzucają na szybkie serwerki. Ja zaniedbuję pracę, ale są w końcu priorytety ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek..ja liczyłam na jakies foty wiśniówki w śniegu (ale tej na czterech łapach Wink )..

 

Wiśniówka w śniegu na czterech łapach :mrgreen:

Obrazek

a tak swoją drogą, ja rozumiem pod Subaru, ale pod Skode ? :mrgreen:

 

Zdjęcie ma oryginalny tytuł "Lucek po półlitrówce wiśni strzela do wrogich załóg" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie ma oryginalny tytuł "Lucek po półlitrówce wiśni strzela do wrogich załóg" ;D

 

:mrgreen: Jakiej półlitrówce? Po tych Tjokach Ci się wzrok popsuł czy co ? ;)

 

A tak serio to było do dupy, zimno, cały czas w aucie z trzema świrami (jeden z nich chciał żebym dostał zawału serca), oglądałem jakiś pajaców w blaszanych pudłach i słuchałem pienia kibiców Gigi Galliego, na dobranoc piłem mocne piwo szwedzkie (3,5 %), spałem w kurniku a myłem się w piwnicy ...ot co :twisted:

 

 

P.S. To mam wrzucać swoje fotki czy poczekać na Ciebie Rafał ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś, daj mi czas do wieczora. Już połowa prawie gotowa ;>

Zdjęcia się wrzucają na szybkie serwerki. Ja zaniedbuję pracę, ale są w końcu priorytety ;P

 

Na najszybsze serwerki ;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tak serio to było do dupy, zimno, cały czas w aucie z trzema świrami (jeden z nich chciał żebym dostał zawału serca), oglądałem jakiś pajaców w blaszanych pudłach i słuchałem pienia kibiców Gigi Galliego, na dobranoc piłem mocne piwo szwedzkie (3,5 %), spałem w kurniku a myłem się w piwnicy ...ot co :twisted:

 

 

P.S. To mam wrzucać swoje fotki czy poczekać na Ciebie Rafał ??

 

 

Wlasnie po to sie jezdzi na rajdy, zeby bylo zimno, zle..... ale pomimo tego zajefajnie bo rajdowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek dzięki 8) Sambar w barwach SWRT rządzi :twisted: Strasznie żaluję że mnie tam z Wami nie było , cieszy mnie że przynajmniej moje wyniki via. SMS się przydały :wink:

 

PS. G-seven , masz możliwość wystawienia tych fotek co sa w galerii w formie spakowanej do ściągnięcia ? Bo chciałbym je mieć na dysku, a tak ściągać jedno po drugim to trochę czasochłonne :wink:

 

 

To jak, jedziemy na Magurski ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super fotki, a tak btw to w jakiej kwocie zamknęła się impreza dla jednej osoby

 

paliwo + prom + noclegi + karnet = około 1050 PLN.

Do tego jakieś tam drobniejsze wydatki na miejscu i wcześniej związane z przygotowaniami, w sumie poniżej 1500 PLN.

 

Aaaa i jeszcze 50 PLN mandat.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek dzięki 8) Sambar w barwach SWRT rządzi :twisted: Strasznie żaluję że mnie tam z Wami nie było , cieszy mnie że przynajmniej moje wyniki via. SMS się przydały :wink:

 

PS. G-seven , masz możliwość wystawienia tych fotek co sa w galerii w formie spakowanej do ściągnięcia ? Bo chciałbym je mieć na dysku, a tak ściągać jedno po drugim to trochę czasochłonne :wink:

 

 

To jak, jedziemy na Magurski ? :twisted:

 

No wyniki to potęga. Bo jak widać, chociaż byliśmy najbliżej to jednak byliśmy daleko, a w szwedzkim radio, które dokoła nadawało z odbiorników pijanych szwedów nikt nie kumał ni cholery, oprócz nazwisk zawodników :D

 

Zdjęcia są tutaj: Szwecja2006.zip

Jakbyś BARDZO chciał, to mogę udostępnić w formacie 8 megapixelowym. Ale to tylko jak będziesz plakatować blok mieszkalny :>

 

ps. jest jakieś zdjęcie z rajdu, którego nie masz? :P Musisz mieć duży dysk ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...