Skocz do zawartości

25.02.2012 - OS RODOWO Dunlop Winter Rallyprint


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jpol, jak będziemy organizowali na wiosnę pojeżdżawkę to oczywiście, że tak ! Każdy ma inne wymagania i naturalnie, nasze przygotowania nie każdego muszą zadowolić. Z naszej strony możemy obiecać, że na przyszłość dołożymy wszelkich starań aby nawierzchnia była jak najrówniejsza i jak najmniej inwazyjna dla samochodu :)

 

Jednak w chwili obecnej, niestety organizacja czegokolwiek mija się z celem, bo z doświadczenia wiemy, że gdy jest sucho można spokojnie organizować imprezy. W końcu odcinek wytrzymał cały dzień testów Kuzaja i Rzeźnika ! :)

 

Jednak w obecnych warunkach, gdy jest mokro, droga za chwilę zrobi się nieprzejezdna i mi by było nawet rajdówki szkoda, więc jest to nasza świadoma decyzja o odwołaniu spowodowana tylko tym, że chcemy zrobić imprezę inauguracyjną naprawdę na przyzwoitym poziomie... Co w chwili obecnej jest niemożliwe :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naszej strony możemy obiecać, że na przyszłość dołożymy wszelkich starań aby nawierzchnia była jak najrówniejsza i jak najmniej inwazyjna dla samochodu :)

Nawierzchni obawiam się mniej (może niesłusznie) niż samej trasy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablonas tam na nie szutrówce nie da sie raczej jeżdzić :idea: Sporo wystających kamieni, ślisko, bandy ... szutrówka musi byc.

 

Bez przesadyzmu ;) Ja swoim GLem latałem bokami z Harvim na prawym (i na odwrót) i było naprawdę wspaniale - urwałem tylko wydech ale to jeżdżąc po polach podczas testów Leszka :D 3 tygodnie temu jak przygotowywaliśmy odcinek pod imprezę, Corsa 1.2 też szła jak burza :)

 

 

Tak naprawdę kwestia tylko i wyłącznie tego czy ktoś chce lecieć pełną bombą i pobijać swoje granice możliwości, czy po prostu chce się czegoś nauczyć i zasmakować mazurskiego OeSu - trzeba mierzyć siły na zamiary. A z kamieniami zaczynamy rozprawiać się od końca marca, ale całe szczęście większość już jest usunięta :twisted:

 

No i tak jak Harv napisał, niestety pogoda strasznie się zwaliła. W wielu miejscach powstały kałuże a śnieg z każdym dniem topnieje przez solidne opady deszczu.

 

Ale co nas nie zabije to wzmocni. Mamy motywację do działania i na wiosnę chcieli byśmy przyszykować trasę tak żeby dawała jak najwięcej radości i była najmniej inwazyjna dla auta :)

 

Potencjalni patroni imprez są wciąż zainteresowani i mamy sporo czasu żeby przyszykować fajną miejscówkę dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mozna dostać wkur.....wu z tą pogodą. ale chyba zrobimy w takim razie nmnp bo juz sie steskniłem za robota tam :)

 

verciu rób coś bo się nam auta nudzą :)

To może w niedzielę warto się "odrdzewić" na służewcu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawierzchni obawiam się mniej (może niesłusznie) niż samej trasy. :mrgreen:

 

Oj tam, ja Ci mówię, że się zakochasz :P

 

Tylko od razu apel: nie wpuszczajcie aut na szutrówkach bo będzie dramat :idea:

Ja jeździłem na szutrówkach, nie udało mi się zabić trasy... ale faktem jest, będziemy jeszcze to rozważać.

 

Wchodzę. Jakby co oczywiście.

;]

Super :) Dobrze wiedzieć, nasza motywacja wzrasta :)

 

ooo z checia sie pojawie jak grunty wam przeschna, harv pisze sie do ciebie na prawy bankowo, chyba jeszcze nie mialem okazji ;) pzdr
No tak... W Toruniu raz co na jednej pojeżdżawce byliśmy, samochód powiedział dość po pierwszym okrążeniu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo z checia sie pojawie jak grunty wam przeschna, harv pisze sie do ciebie na prawy bankowo, chyba jeszcze nie mialem okazji ;) pzdr

No tak... W Toruniu raz co na jednej pojeżdżawce byliśmy, samochód powiedział dość po pierwszym okrążeniu :P

 

no wlasnie tego nie licze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...