Skocz do zawartości

Rally Portugal 29.03-01.04 WRC


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nauczony doświadczeniem, "prowiantu" nie biorę - zabraliśmy wyprawkę do Katalonii i kazdy wracał z nią do domu.... nie było kiedy skonsumować :lol:

 

 

siekla daleś "ciała" że się na taki wyjazd nei zabierasz....... i Ty o tym wiesz :twisted:

 

a ja wprost przeciwnie :twisted: , jarzębinówka i przepalanka dokładnie skarpetkami opasane i już w bagażu :mrgreen: , a co :roll: :twisted: , carlos pamietasz jak poczestowaliśmy tubylców moją miodówką :?: :lol: , jak łyknął jeden z drugim to gałki oczne zbierali z ziemi :twisted: , na dodatek była w butelce z napisem spirytus reatyfikowany 96 vol. :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie jakaś rozgrzewkę jutro wieczorem bo może bym wpadł was pożegnać i pomachac z tarasu :twisted::lol:

 

 

nieeeeee, będziemy siedzieć w lobby i słuchać recitalu na harfie :lol: aby złapać klimat :lol:

 

z Marasem już się wstepnie dogadaliśmy na 18-19 w hotelu , potem idziemy na taras widokowy "godnie" przywitać ladującą ekipę z Krakowa (g.21:40) :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, żeś podpowiedział, bo właśnie sie zastanawiam czy bagaz oddajemy czy nie koniecznie, bo jak tu spakować cytrynówkę w butelkach po ,,danskiej".I bingo :lol: w skarpetki :lol:

 

Dawaj Bębenku, bierz chusteczki i na taras, ale przed tym spróbujesz z nami cytrynóweczki z pierwszego tłoczenia mojej żonki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie jakaś rozgrzewkę jutro wieczorem bo może bym wpadł was pożegnać i pomachac z tarasu :twisted::lol:

 

beben koniecznie wpadaj :idea: , tylko błagam wstań rano i nas obudz :roll: , cobyśmy zamiast wrc , nie musieli mieć przedłuzonego weekendu w wawie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18-19 w hotelu

 

+

 

z Marasem

 

+

 

(g.21:40) :P:lol:

 

 

Jak znam życie , to nic z przywitania nie budiet :roll: :mrgreen:

 

-- 27 mar 2012, o 20:08 --

 

cobyśmy zamiast wrc , nie musieli mieć przedłuzonego weekendu w wawie

 

A kij tam najwyzej potupiemy na przystanku parę dni, i po sprawie :lol::lol:

 

 

Pójdziemy po kolędzie do Andrzeja i Raja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było pojechać na posiadowke choć głowa troszkę boli :twisted:

 

Drinkowania w mariocie nie polecam bo za flaszkę Finlandii liczą sobie skurczybyki 4 stowy :shock: . Odrobinkę wczoraj puscilismy :mrgreen: ale spotkać te uhahane gęby bezcenne :!: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nie wyglądał na smutnego :lol: wręcz przeciwnie uśmialiśmy sie po pachy, poza tym miałem właśnie telefon od Carlosa, live for airport Lisbona. Wygląda na to że sa już w swoim świecie :twisted: . Maras zabrał mu słuchawkę i odśpiewał mi hucznie k...y wędrowniczki czyli nasi ambasadorzy rozpoczęli intensywnie i lokalna policja juz na pewno wie że dotarli :wink: :mrgreen:

 

Wczoraj ustaliliśmy że bankowo jedziemy na Katalonię lub Sardynię pod koniec sezonu czyli październik/listopad, także Premo szykuj się i juz bookuj wolne na ten czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że w trzeciej części pewnego filmu w napisach końcowych pojawią się zdjęcia z tego wyjazdu a film choć zostanie szaloną komedią doczeka się dopisku... oparte na faktach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dają mi zapomniec ze mnie tam nie ma i wydzwaniaja co chwile :lol:

 

Wieści prosto z frontu : turyści byli na jednym odcinku ale im go odwołali, bunchu umarł reszta jedzie na strefę do oleksowicza, będzie na pewno zachwycony :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: To sa Panowie wszystko pomowienia :mrgreen: , jestesmy bardzo spokojni, rajdowki widzielismy, jestesmy bardzo zmeczeni , bo lot byl dlugi, jutro jedziemy do fatimy po wode swiecona :wink: jednym slowem sielanka :twisted:

 

A tak serio , to jest strasznie grubo , nie spalem od 40h , jest tylko jedna wielka impreza , moze jutro gdzies pojedziemy na odcinki , bo dzis nie bylo dane :twisted:

trzymajcie kciuki :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...