Skocz do zawartości

Ściana płaczu,


Mark L.A.

Rekomendowane odpowiedzi

A pewnie, że nie chodzi o to, żeby zaoszczędzić parę zł (choć ok. 100zł/m-c jakie oszczędzam tankując taniej to chyba nie byle grosz?)

Mam nadzieję, że to na czysto, bo jeśli od tego odliczysz koszt paliwa na dojazdy na stację oddaloną o 8 km to ja dziękuje.

Jeżdżę dużo i często mi tam po drodze, więc no problem. 8)

 

-- Śr sty 25, 2012 12:47 am --

 

Podatki to jedno, a zmowy cenowe i dyktat monopolisty to drugie.

 

Np. na Podkarpaciu, ściślej mówiąc wzdłuż drogi nr 4, paliwo jest najdroższe w Polsce. Co z tego, że rejon najbiedniejszy?

To fakt. I nie tylko paliwo tam najdroższe - żywność też. Dość dziwne to jest :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale co obchodzą polityków wysokie ceny paliw ? Oni zarabiają bardzo dobrze jak na polskie warunki, jeżdzą wszystkim za darmo a na dodatek jak ostatnio mówili w TV każdy szanowny poseł miesięcznie może wydać na paliwo 3000 zł które zostaną mu zwrócone. Najlepsze jest to że takie pieniądze dostają tacy którzy nawet nie mają samochodów. Rodzina sobie tankuje na ich konto więc powiedzcie mi czym oni mają się przejmować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj chłopaki w kamionach poblokowali główne drogi i finito. :wink:

Tylko, czy to coś zmieni :?:

Taka forma protestu jest bez sensu. Wkurzają tylko ludzi i tyle. Nie dało się słuchać na CB. Co to za protest, który uderza głównie w przypadkowych kierowców?

Zmarnowali tylko swój czas i kasę. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka forma protestu jest bez sensu.

 

Też tak uważam, że powinni na Warszawkę ruszyć. I w tygodniu.

 

Wkurzają tylko ludzi i tyle. Nie dało się słuchać na CB.

 

Możesz się godzić na obowiązujące ceny paliw. Ja się nie godzę.

 

 

Co to za protest, który uderza głównie w przypadkowych kierowców?

 

Szkoda, że przypadkowi się do tego nie przyłączyli... Mało tego, pod Mysłowicami jeszcze se powjeżdżali do kuprów z wrażenia. :mrgreen:

 

Zmarnowali tylko swój czas i kasę.

 

Czas się nagnie, tacho opisze i nie będzie problemu. Kasy swojej też nie zmarnowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale co obchodzą polityków wysokie ceny paliw?
Obchodzą. Im wyższe, tym większe "wpływy do budżetu", a więc pośrednio także dla nich.

 

Szkoda, że przypadkowi się do tego [protestu] nie przyłączyli...
Cały problem polega na tym, że Polacy - od wielu pokoleń - nie mają poczucia solidarności i zbiorowej odpowiedzialności. W związku z czym nie walczą z nadużyciami i niekompetencją rządzących, lecz starają się przetrwać na własną rękę, ewentualnie nie wtrącają się, bo jest im dobrze.

 

Tak straciliśmy wielkie państwo jagiellońskie, przegraliśmy wszystkie możliwe powstania, daliśmy się wy... Napoleonowi, straciliśmy po I wojnie Śląsk i Pomorze, a potem po raz kolejny całe państwo.

 

Teraz płaczą, a jak przyjdzie do wyborów, to połowa nie pójdzie, bo po co, a druga połowa zagłosuje, jak im TVN każe, żeby przypadkiem jakiś Kaczor nie zrobił porządku i żeby nie p...ł o jakiejś polskości, państwie, narodzie, uczciwości itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnie, że nie chodzi o to, żeby zaoszczędzić parę zł (choć ok. 100zł/m-c jakie oszczędzam tankując taniej to chyba nie byle grosz?)

Mam nadzieję, że to na czysto, bo jeśli od tego odliczysz koszt paliwa na dojazdy na stację oddaloną o 8 km to ja dziękuje.

Jeżdżę dużo i często mi tam po drodze, więc no problem. 8)

 

-- Śr sty 25, 2012 12:47 am --

 

Podatki to jedno, a zmowy cenowe i dyktat monopolisty to drugie.

 

Np. na Podkarpaciu, ściślej mówiąc wzdłuż drogi nr 4, paliwo jest najdroższe w Polsce. Co z tego, że rejon najbiedniejszy?

To fakt. I nie tylko paliwo tam najdroższe - żywność też. Dość dziwne to jest :roll:

ale co jest ciekawe, sam jestem z podkarpacia jest stacja gdzie paliwo jest o 10gr tańsze niż najtańsze w Katowicach, na stacji Bliska koło galerii portius, jedyną wadą jest cham który tam obsługuje wyjątkowe chamy tam pracują tak mi się wtrąciło bo mnie boli :)

 

-- Pn sty 30, 2012 5:00 pm --

 

Przepraszam bardzo ale co obchodzą polityków wysokie ceny paliw?
Obchodzą. Im wyższe, tym większe "wpływy do budżetu", a więc pośrednio także dla nich.

 

Szkoda, że przypadkowi się do tego [protestu] nie przyłączyli...
Cały problem polega na tym, że Polacy - od wielu pokoleń - nie mają poczucia solidarności i zbiorowej odpowiedzialności. W związku z czym nie walczą z nadużyciami i niekompetencją rządzących, lecz starają się przetrwać na własną rękę, ewentualnie nie wtrącają się, bo jest im dobrze.

 

Tak straciliśmy wielkie państwo jagiellońskie, przegraliśmy wszystkie możliwe powstania, daliśmy się wy... Napoleonowi, straciliśmy po I wojnie Śląsk i Pomorze, a potem po raz kolejny całe państwo.

 

Teraz płaczą, a jak przyjdzie do wyborów, to połowa nie pójdzie, bo po co, a druga połowa zagłosuje, jak im TVN każe, żeby przypadkiem jakiś Kaczor nie zrobił porządku i żeby nie p...ł o jakiejś polskości, państwie, narodzie, uczciwości itd.

pisanie , mówienie że im drożej tym więcej pieniedzy w systemie to błąd, polecam tzw. krzywa laffera ale jak twierdzi księgowy rostowski czy jak mu tam (ten on kreatywnej księgowości) że ta krzywa to bzdura, ale ten człowiek się tylko zna na dziadostwie więc nie jestem zaskoczony jego ignorancją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawliak się dziś popisał:

 

"Waldemar Pawlak przyznaje, że paliwo nie stanieje. Zamiast obniżek proponuje kierowcom, aby zaczęli myśleć o samochodach elektrycznych albo komunikacji miejskiej."

 

 

Po tym zadzwonił do ZET'ki rolnik z prośbą do Jaśnie Pana Ministra coby mu wytłumaczył jak pracować w polu pociągiem lub autobusem :mrgreen:

 

 

I oni nami rządzą... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głąba uderzysz i zabijesz, a za człowieka siedzieć pójdziesz...

 

Ja natomiast po dosyć długim zbieraniu informacji nt. "oranżady", postanowiłem, ze tylko takie paliwo będę tankował do swojego szajsedesa. To zawsze dwa złote na litrze, a nie dam się za wacka robić :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...