Skocz do zawartości

KAMPANIA NAPRAWCZA SUBARU


siekla

Rekomendowane odpowiedzi

ambitna jednostka jakaś :mrgreen: ......umów się u mnie to zrobia Ci te malowanie gratis...., nawet jak nie jesteś na tej ani innej.....liście.. :D

 

Dzięki, przy kolejnym realizowanym w ASO A. Koper przeglądzie :). Już za chwilę - na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli, co mam zrobić ?

 

1. Mojego VIN'u nie ma liście, ale to nic jeszcze nie znaczy bo mam się skontaktować z krajem pierwszej sprzedaży.

2. eddie_gt4, się kontaktował (wielkie dzięki :wink: ) -na Litwie nie ma akcji, bo w Szwecji nie sypią soli :D

 

To jak mam się dowiedzieć (gdzie wpisać VIN, kogo zapytać) czy mój samochód podlega tej akcji czy nie?

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotruś, wchodzisz na poniższą stronę Subaru

 

http://www.subaru.pl/akcja/sprawdz_vin2 ... tion=check

 

i wpisujesz swój VIN. Jak nie zwróci Ci informacji o akcji naprawczej to masz spokój i nie patrzysz na ten wątek.

 

Po wpisaniu mojeggo VIN'u mam informację:

 

Podany VIN znajduje się w naszej bazie, co oznacza, że samochód jest uprawiony do udziału w kampanii naprawczej w Polsce. Prosimy o skontaktowanie się z wybranym ASO Subaru (lista powyżej) i uzgodnienie dogodnego terminu wizyty, w celu wykonania tej profilaktycznej naprawy w Państwa Subaru. Kontrola wahaczy i dodatkowe ich zabezpieczenie środkiem antykorozyjnym zostaną wykonane przez ASO SUBARU bezpłatnie. Wahacze są jednym z elementów zawieszenia pojazdu. Mają istotny wpływ na utrzymanie poprawnego ustawienia kół i bezpieczeństwo jazdy. Bardzo liczymy, że to profilaktyczne działanie, ukierunkowane na zmniejszenie ryzyka awarii, spotka się z Państwa życzliwym przyjęciem. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

-- czwartek, 23 lutego 2012, 16:27 --

 

Ewentualnie zobacz tu:

 

http://techinfo.subaru.com/index.html

 

Pozdrówki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, co mam zrobić ?

 

1. Mojego VIN'u nie ma liście, ale to nic jeszcze nie znaczy bo mam się skontaktować z krajem pierwszej sprzedaży.

2. eddie_gt4, się kontaktował (wielkie dzięki :wink: ) -na Litwie nie ma akcji, bo w Szwecji nie sypią soli :D

 

To jak mam się dowiedzieć (gdzie wpisać VIN, kogo zapytać) czy mój samochód podlega tej akcji czy nie?

 

PZDR

 

Jak już wcześniej pisałem, mimo iż nie ma Cię w tej podstawowej wyszukiwarce, zadzwoń do centrali do Krakowa i tam sprawdzą "dogłębnie" czy rzeczywiście możesz spać spokojnie. :wink: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
dzwonilem wczoraj do litewskiej centrali i tam o tej akcji nic nie wiedza... pewnie dlatego, ze Subaru Litwa jest czescia Subaru NORDIC, a Szwedzi w zimie pewnie soli nie stosuja, wiec i nalezace do nich pomniejsze dystrubutorstwa subarowe nie podpadaja pod akcje...

Dziwne :roll: Zgodnie z naszymi informacjami Subaru Nordic jest objęte akcją...

Występowaliśmy nawet o adresy klientów, eby móc powiadomić o akcji, ale ich nie otrzymaliśmy.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem wczoraj do litewskiej centrali i tam o tej akcji nic nie wiedza... pewnie dlatego, ze Subaru Litwa jest czescia Subaru NORDIC, a Szwedzi w zimie pewnie soli nie stosuja, wiec i nalezace do nich pomniejsze dystrubutorstwa subarowe nie podpadaja pod akcje...

Dziwne :roll: Zgodnie z naszymi informacjami Subaru Nordic jest objęte akcją...

Występowaliśmy nawet o adresy klientów, eby móc powiadomić o akcji, ale ich nie otrzymaliśmy.

 

Pozdrowienia

rzeczywiscie dziwne... moze jest jakis problem komunikacyjny, nie wiem... w kazdym badz razie na ofic. stronie Subaru Litwa nie ma zadnej wzmianki o takiej akcji, a i przedstawiciel serwisu tez nic nie wie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie dziwne... moze jest jakis problem komunikacyjny, nie wiem... w kazdym badz razie na ofic. stronie Subaru Litwa nie ma zadnej wzmianki o takiej akcji, a i przedstawiciel serwisu tez nic nie wie :|

 

problem "komunikacyjny" może byc ze względu na to , że auta z Subaru Nordic nie powinny znaleść się via Litwa :mrgreen: np..... w Polsce :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie otrzymałem odpowiedź z Centrali SIP - mój samochód też jest objety akcją.

 

sebachon, dzięki za podpowiedź.

 

Dyrekcja, na Pana ręce składam podziękowania pańskim pracownikom, za tak szybką pomoc w tej sprawie :wink:

 

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
rzeczywiscie dziwne... moze jest jakis problem komunikacyjny, nie wiem... w kazdym badz razie na ofic. stronie Subaru Litwa nie ma zadnej wzmianki o takiej akcji, a i przedstawiciel serwisu tez nic nie wie

A może ... przecież w Burundi warunki klimatyczne nie wskazuja na konieczność solenia dróg :idea::mrgreen:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
dzwonilem wczoraj do litewskiej centrali i tam o tej akcji nic nie wiedza... pewnie dlatego, ze Subaru Litwa jest czescia Subaru NORDIC, a Szwedzi w zimie pewnie soli nie stosuja, wiec i nalezace do nich pomniejsze dystrubutorstwa subarowe nie podpadaja pod akcje...

Dziwne :roll: Zgodnie z naszymi informacjami Subaru Nordic jest objęte akcją...

Występowaliśmy nawet o adresy klientów, eby móc powiadomić o akcji, ale ich nie otrzymaliśmy.

 

Pozdrowienia

 

Żadne z aut z tamtego rynku, które obsługiwałem nie polegało akcji...wedle formularza. Ich nr VIN nie było w zestawieniu. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem wczoraj do litewskiej centrali i tam o tej akcji nic nie wiedza... pewnie dlatego, ze Subaru Litwa jest czescia Subaru NORDIC, a Szwedzi w zimie pewnie soli nie stosuja, wiec i nalezace do nich pomniejsze dystrubutorstwa subarowe nie podpadaja pod akcje...

Dziwne :roll: Zgodnie z naszymi informacjami Subaru Nordic jest objęte akcją...

Występowaliśmy nawet o adresy klientów, eby móc powiadomić o akcji, ale ich nie otrzymaliśmy.

 

Pozdrowienia

 

Żadne z aut z tamtego rynku, które obsługiwałem nie polegało akcji...wedle formularza. Ich nr VIN nie było w zestawieniu. :roll:

 

Przypadek opisany przez Ireq-a(viewtopic.php?f=26&t=151006&p=1577056#p1577056) temu jednak zaprzecza... :roll: Auto kupione na Litwie znalazło się na liście europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...