Skocz do zawartości

akcja serwisowa


m_dz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(...) Dodatkowe pokrycie środkiem antykorozyjnym pomogłoby mu może z 7 lat temu...

niestety tak to bywa, ze podobne akcje maja miejsce dopiero jak kotos odsadzi gruuuba kase od producenta... jestem prawie pewien, ze podobnie bylo i tym razem :roll:

 

zeby nie bylo, ze wroze z fusow: Tribeca miala podobny recall tylnych wahaczy - wymieniano na nowe o wzmocnionej konstrukcji, objete byly auta, ktore jezdza w krajach, gdzie drogi sa kiepskiej jakosci (bylo kilka smiertelnych ofiar po tym, jak doslownie odwalilo sie tylne kolo :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój się nie łapie gdyż kupiłem go na Litwie i info ze strony jest takie:

 

"Podany VIN nie znajduje się w naszej bazie, co oznacza, że samochód nie jest uprawiony do udziału w kampanii naprawczej w Polsce. Mimo to, może on nadal znajdować się na ogólnoświatowej liście pojazdów objętych kampanią naprawczą – prosimy skontaktować się z dealerem w kraju pierwszej sprzedaży pojazdu"

 

Na Litwę to nie będę jechał by mi prysnęli wahacz...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podany VIN nie znajduje się w naszej bazie, co oznacza, że samochód nie jest uprawiony do udziału w kampanii naprawczej w Polsce. Mimo to, może on nadal znajdować się na ogólnoświatowej liście pojazdów objętych kampanią naprawczą – prosimy skontaktować się z dealerem w kraju pierwszej sprzedaży pojazdu"

 

Mój VIN nie znalazł się na liście, ale również wyskoczyła mi powyższa informacja. Trochę to dziwne, bo oznacza, że zwyczajnie wszystkie modele roczników 01-07 powinny stawić się na kontrolę... :roll: Z Dawoja nawet dostałem zaproszenie telefoniczne... Miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skierowany przez szefa serwisu Dawoj, dzwoniłem do SIP-u w Krakowie i na tej "ważniejszej" liście również mnie nie ma. :D Nic tylko się upić ze szczęścia. :mrgreen:

 

Może nie masz samochodu kupionego w PL...?? :lol: Albo zwyczajnie Ciebie akcja nie dotyczy... :roll: :wink: W tym drugim przypadku pić ze szczęścia już możesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie masz samochodu kupionego w PL...?? :lol:

 

Kupiony w Polsce, JM AUTO Wrocław. :P

 

To jak, wzywają cię z ASO, po czym się okazuje, że.... akcja Cię nie obejmuje...?? :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe komu Ty taki wybrakowany samochód sprzedales Seba?? :D

Czy w związku z powyższym faktem - mogę żądać obniżenia ceny?? :mrgreen:

 

Nie tylko możesz... Powinieneś :twisted: Nawet nie wiem, czy to nie podpada pod wady ukryte.... :wink: :twisted:

 

To jak, wzywają cię z ASO, po czym się okazuje, że.... akcja Cię nie obejmuje...?? :roll: :lol:

 

Dzwonili w sprawie mojego poprzedniego auta, wolnego ssaka, który był tam czasami serwisowany. :P Ale brawo za logikę... :wink:

 

Ach, teraz jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Outbackami II gen. ? W USA tez byla taka akcja, dotyczyla tylnego zawieszenie i kilku stanow, na drogach ktorych wystepuje wieksze zasolenie zima. Nie moge teraz odnalezc materialow o tym, ale jak znajde to podam. Moze ktos cos slyszal w Polsce o tym ?

 

edit

Znalazlem cos takiego

http://www.automallusa.net/2000/subaru/outback/recalls.html

wiem ze dotyczy to aut z rynku amerykanskiego, a te sprzedawane w Polsce pochodza z Japonii, wiec czy te japonskie moga byc lepiej zabezpieczone i ten problem ich nie dotyczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...