Skocz do zawartości

WiZjE sUbArU pRzYsZlOsCi


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z Kolei chętnie bym zoabczył Coupe na platformie nowej Imprezy/Forestera, moze także Cabrio. z tą samą techniką

Oraz Może duże Coupe na bazie Legacy nowego, jako nastepce SVX lub zamiast tego sportowego dużego sedana jako konkurencję dla Chargera i C300. tu przedało by sie H6 3.0 Twin-Turbo o mocy 350KM lub troche wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem przydało by się, na pewno znalaźli by sie kienci, marka weszła by na nowy segment, no i zawsze to by trochę podnisło prestiż :)

 

Chyba jednak było by inaczej...

 

Zgadzam się z Huzarem. Porsche wypuściło na rynek takiego odmieńca jak Cayenne. Podratowało to sytuację finansową firmy, ale wizerunek marki ucierpiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coupe na bazie imprezy...toż to killer dla takich faworytów jak Bawarczycy, czy inne gwiazdy.

 

W każdym razie księgowi w subaru by sie nie obrazili.

A inżynierowie pewnie już dawno proszą o pieniążki na takie cudo :]

Jeśli by wypuścili takie auta jak:

Forester w dieslu

Coupe na bazie imprezy

Baja z dieslem

I jakiegoś molocha klasy T5/Vito (co by mozna było mieć argument do zatrudnienia Subaru w firmie) oczywiście w Dieslu i porządnej benzynce do wyboru...

 

Zobaczylibyście jak złote lata dla Caravelki się zakończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do diesla w SUABRU to nie wiem :neutral: Tato ma zamiar kupić sobie forysie ze względu na to, że w nim to oferują mocną benzynę (nowa rav4 jest słabiusiaaaa!). Oprócz wszelkich zalet samochodów subaru, ceni sobie w nich to, że nie boćki klekoty - ma dość szmelcvagena (diesel na wolnych, jedynce i z lekkin dodaniem gazu to jak traktor :lol: ). No i ten bul, że kręcić nie można :( Niby VW Passat 1.9 TDI wysoko się kręci (4,5tys) to w górnych partiach fajnie sie czuje jak ta moc się kończy :lol: Dodatkowo jazda ~190km/h zarzyna silnik - lokalny mechanik robił już 7 VW, gdyż właściciele do Niemiec śmigają po autobamie tak 190km/h (czyli 4tys obrotów) no i dojechali tym engine :lol: A kiedyś się dziwiłem jak sprzedawcy w TOYOCIE mi mówili że takiego nowiutkiego VW'a zajechali w 3miesiące :lol::twisted: Jednym słowem porażka inżynierii niemieckiej przy produkcji tego silnika (1,9TDI na pompowtryskiwaczach). Oby w Subaru tak nie było jak już dojdzie do tego diesla :neutral: Ja tam wolę żeby mi cichutko chodził, jak depnę - zawył, przeraził mocą i odpowiednio dużo spalił 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze także Cabrio.

 

 

:|

 

Moim zdaniem przydało by się, na pewno znalaźli by sie kienci, marka weszła by na nowy segment, no i zawsze to by trochę podnisło prestiż :)

 

Chyba jednak było by inaczej...

huzar105 dobrze mówi - Subaru by wtedy spowszedniało - kabriolety, małe autka, minivany, SUVy, itd. itp., to nieładnie wygląda.

już teraz coraz częściej Imprezami jeżdżą lalusie i buraki, a wyobrażacie sobie co by się stało, gdyby wprowadzono SI Cabrio? pomyślcie, kto dopiero zacząłby to kupować...

 

powoli, ale coraz szybciej, my - subarowicze - tracimy opinię ludzi fajnych, miłych i takich pozytywnie zakręconych. pamiętam wcale jeszcze nie tak dawno - 4,5 lat temu spotykałem ludzi z różnymi subarakami - Forkami, Imprezami, Legacami i każdy zawierał się w przedziale od pozytywnie neutralny do super fajny, tak młody jak i starszy - bez wyjątku, a teraz? wąsaci tatuśkowie (tacy wiecie, "odczep się gówniarzu, wiesz ile na samochód trzeba pracować? co Ty wiesz o życiu. daj mi spokój nie mam czasu"), zadarte nosy w gajerach i dyskożele. to już się powoli niestety robi standard w Polsce. kiedyś spoglądało się na auto i można było od razu podejść i zagadać, teraz trzeba jeszcze spojrzeć na twarz kierowcy, co by się nie zdziwić.

 

w sumie dlatego teraz najbardziej w cenie są stare modele, sami zobaczcie: ktoś sprzedaje WRX/STi i niby ktoś gdzieś się tam zakręci i popyta, a jak sprzedają GT? ostatnio Heller sprzedawał porolandowego GTka i co? 10 osób się zabijało o nią przebijając oferty - nawet pumexa noga przestała boleć i się rzucił na manuala ;). oczywiście "porolandowość" auta też miała duży wpływ, myślę jednak że nie tylko to było na rzeczy ;).

 

w związku z tym wszyskim od pewnego czasu mocno się pilnuję jadąc naszą GLką - grzecznie sunę po mieście, gazu za dużo też nie daję, żeby nie przypasowano mi plakietki buraka, ale to i tak nie zawsze działa.

nieco czasu temu pojechałem zatankować na miejscowy Orlen i trafiłem na dwóch kumpli pracujących tam, którzy przywitali mnie zdaniem: "zobacz czym on jeździ a my tu harujemy". niby było to z przymróżeniem oka itd., wyjaśniłem również, że to auto całej rodziny, ale jakie zdanie o mnie od tej chwili mają - nie wiem :?

 

doobra, koniec filozofowania :). ogólnie - kabrioletom i innym dziwolągom w Subaru mówię nie :).

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z wami!

Ale...

Z BMW było dokładnie tak samo.

jesteście skazani na wymarcie, najlepiej by było jak by wypuścili Subaru pod inną marką z dieslem (Suzuki) ale z boxerem żebym sam kupił :]

 

Prawdziwi właściciele BMW czy Subaru są skreśleni przez import dla drechów/mafii lokalnej/ i dzieciaków z bogatymi ojcami.

 

Droga do subaru zazwyczaj wygląda tak:

Marzenia i sny -->ciułanie, zbieranie i głodówka ---> oswajanie się i faza dojrzałej miłości między kierowcą i autem (i odwrotnie)

 

A teraz = kupienie (zapXXXXX), dorzynanie, "dzwonienie", porzucenie.

 

Na szczęście zostało nam jeszcze forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi cig13 - jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem, że podjąłęś się przeczytania wszystkich wątków na forum i rozpocząłeś chronologicznie, ale miejże listość w ogrzebywaniu wątków z 2003 roku, dobra? :D

 

Nie dlatego, że tamte wątki były nieważne, ale zazwyczaj na dany temat napisano potem mnóstwo rzeczy (typu: diesel w subaru) i pisanie o tym teraz jest trochę jak analizowanie wyników wyobrów parlamentarnych do sejmu poprzedniej kadencji :twisted::D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi cig13 - jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem, że podjąłęś się przeczytania wszystkich wątków na forum i rozpocząłeś chronologicznie, ale miejże listość w ogrzebywaniu wątków z 2003 roku, dobra? :D

 

Nie dlatego, że tamte wątki były nieważne, ale zazwyczaj na dany temat napisano potem mnóstwo rzeczy (typu: diesel w subaru) i pisanie o tym teraz jest trochę jak analizowanie wyników wyobrów parlamentarnych do sejmu poprzedniej kadencji :twisted::D.

 

Ten stan można określić słowem pozytywna szajba :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...