Jump to content

WiZjE sUbArU pRzYsZlOsCi

Thanatos
 Share

Recommended Posts

Ostatnio cos mnie naszla ochota, jak pewnie zauwazyliscie, "tworzenia" nowych Subarakow. Najpierw terenowka, a potem gdzies wspomnialem o Legacy z silnikiem H6, bi-turbo i moca rzedu 600KM. Prosze Was, zebyscie tutaj pisali o Waszych "wizjach", jesli trakowe macie :D . Nie krepowac sie!

Pozdrawiam,

Thanatolkien

P.S. Jak macie to tez wstawiajcie ewentualne projekty graficzne! :D

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem przejscie na silniki dieslowskie to zboczenie z korsu jakim podaza firma Subaru ona jest slynna ze swoich silnikow boxer i z napedu na 4X4. Ale z drugiej strony to powinni pomyslec i dac jakiegos diesla ktory malo pali :D:lol:

pozdrowiam Kropi

Kropi: ale wlasnie o to chodzi, ze boxer i naped na cztery lapy zostana! jedyne, co sie zmieni, to rodzaj paliwa. Zreszta filozofia Subaru polega na boxerze i AWD, nic jednak nie jest powiedziane, ze musi miec silnik benzynowy.

Hmm, nie wiem, dlaczego jestescie tacy uparci :lol:

Ho ho ho!

Thanatoster

Przecież tak samo było z porsche. Czy jeszcze z rok temu ktoś by pomyślał, że bedzie terenowe auto tej marki?

A teraz cayenne jeżdżą po ulicach i mają sie dobrze i wiekszosc powiedziala -ok. Nieliczni sie buntuja.

Wg mnie tak samo bedzie z dieslem w Subaru.

pozdr

Jak oszczędności to nie ten samochód !! Tyle jest fajnych ( klekoczących )

Merców beemek audi seatów VW Toyot. Poza tym zerknijcie chociażby do danych imprezy - pali już prawie tyle co mocniejszy kompakt !! Wydaje mi się że lepiej byłoby pójść w stronę lżejszych konstrukcji, o mniejszym współczynniku oporu powietrza - czyli ekonomicznych benzyniakach.

To tylko moje skromne zdanie, jeśli ktoś woli klekoty nie zabraniam :P

pozdr.

Wojtek

Wojtku, chcialem Ci powiedziec, ze mialem jakis czas temu okazje przejechac sie Nissanem Almera Tino (minivan) w wersji Diesel. Bylo to w Niemczech. Po pierwsze, zeby rozpoznac po glosie, ze to jest Diesel, trzeba byc znawca samochodow i naprawde sie wsluchac. Normalnie tego prawie nie slycha. Po drugie jechalismy tym 200km/h. Dieslem!!!! I w dodatku byl to van!!!

Tyle z mojej strony :) ,

Than

Nissany są w porządku. Mam stuk z nową Primerą 1.8 bardzo przyjemne autko tyle mogę powiedzieć. Taka pierwsza rzecz którą dostrzegłem, ciekawe zawieszenie ale nie twarde, bardzo łagodzi nierówności i ma 17" felgi. Więc Nissany są OK. oczywiscie kwestia gustu :)

Pozdrowienia.

Hmm no fakt zboczyłem z tematu :) ale zdania o dieselach i tak nie zmieniłem, a jesli chodzi o Primerę to według mnie jest to bardziej komputer niz samochód ( iDrive ) - grunt żeby sie nie zawieszał :D jak to miało miejsce z BMW serii 7

pozdr.

Boze Swiety, Wojtku, nawet nie zartuj! Moze X-Trail, nie jest najlepzsy, ale na pewno bez porownania lepszy od Rav4! Tak w ogole to na pierwszym miejscu w kategorii SUV jest Forester, potem X-trail, no a o calej reszcie mozna zapomniec! Ci z Was, co skorzystali na dniach otwartych drzwi w salonach Subaru z bezposredniego porownania w postaci jazdy testowej po szosie i w terenie zarowno Foresterem jak i CR-V wiedza o czym mowie!

Pozdrawiam,

Than

Kochani ! moje zdanie na temat diesla w Subaru jest nizmiennie negatywne. Ktoś z Was jako przykład podał że Porsche wydaliło z siebie terenówkę. ALE JAKĄ TERENÓWKĘ !!!!!! 400 KM !!!!!!. I NIE DIESLA !!!!!!!!! Barrdzo proszę o takiego Forestera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Jeżeli 400 konne Porsche ma być pretekstem dla Subaru żeby wypuścić diesla - to komuś sie po..............ły tematy. Ten wykropkowany wyraz to " pomieszały" - to informacja dla Sędziego Dreda vel Flipera. Dla oszczędnych proponuję skutery, rowery ciupagą pompowane ( górale ) i deskorolki z żaglem ( wersja dla oszczędnych i leniwych ). A tak poważnie to mam nadzieję że subaru prędzej wprowadzi silniki wodorowe niż śmierdziele. A wtedy będzie bardzo oszczędnie. Tylko dzwięk rasowego boksera to trzeba będzie sobie z patefonu na głośniczkach puszczać.

Pozdrawiam i załączam różne wyrazy (szacunku też) Śiwy Łeb

ps. Co do wizji przyszłości to już dawno marzył mi się Forester z turbo doładowanym silnikiem H6. No ostatecznie mogło by być BITURBO. Smacznego.

no wiesz moim zdaniem diesla to jest przyszlosc i mysle ze 220 KM diesel spokojnie wkladalby WRX'owi a o momencie nie wspomne bo mialby pewnie z 500 Nm no tylko tego bokserka szkoda ale to by zostala wersja dla zamozniejszych ktorych stac na wydawanie 1000 zl miesiecznie na paliwo i tacy by nadal cieszyli sie bokserkiem :wink: a ci co wola "smierdzacym" dieslem łoić skory samochodom spod zanku Gti lub przeroznym golfom i innym niemieckim wynalazom kupowali by soebie wlasnie dieselka :lol:

pozdro