Skocz do zawartości

WiZjE sUbArU pRzYsZlOsCi


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio cos mnie naszla ochota, jak pewnie zauwazyliscie, "tworzenia" nowych Subarakow. Najpierw terenowka, a potem gdzies wspomnialem o Legacy z silnikiem H6, bi-turbo i moca rzedu 600KM. Prosze Was, zebyscie tutaj pisali o Waszych "wizjach", jesli trakowe macie :D . Nie krepowac sie!

 

 

Pozdrawiam,

Thanatolkien

 

P.S. Jak macie to tez wstawiajcie ewentualne projekty graficzne! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem przejscie na silniki dieslowskie to zboczenie z korsu jakim podaza firma Subaru ona jest slynna ze swoich silnikow boxer i z napedu na 4X4. Ale z drugiej strony to powinni pomyslec i dac jakiegos diesla ktory malo pali :D:lol:

 

 

pozdrowiam Kropi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropi: ale wlasnie o to chodzi, ze boxer i naped na cztery lapy zostana! jedyne, co sie zmieni, to rodzaj paliwa. Zreszta filozofia Subaru polega na boxerze i AWD, nic jednak nie jest powiedziane, ze musi miec silnik benzynowy.

 

Hmm, nie wiem, dlaczego jestescie tacy uparci :lol:

 

Ho ho ho!

Thanatoster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak samo było z porsche. Czy jeszcze z rok temu ktoś by pomyślał, że bedzie terenowe auto tej marki?

A teraz cayenne jeżdżą po ulicach i mają sie dobrze i wiekszosc powiedziala -ok. Nieliczni sie buntuja.

Wg mnie tak samo bedzie z dieslem w Subaru.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oszczędności to nie ten samochód !! Tyle jest fajnych ( klekoczących )

Merców beemek audi seatów VW Toyot. Poza tym zerknijcie chociażby do danych imprezy - pali już prawie tyle co mocniejszy kompakt !! Wydaje mi się że lepiej byłoby pójść w stronę lżejszych konstrukcji, o mniejszym współczynniku oporu powietrza - czyli ekonomicznych benzyniakach.

To tylko moje skromne zdanie, jeśli ktoś woli klekoty nie zabraniam :P

 

pozdr.

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, chcialem Ci powiedziec, ze mialem jakis czas temu okazje przejechac sie Nissanem Almera Tino (minivan) w wersji Diesel. Bylo to w Niemczech. Po pierwsze, zeby rozpoznac po glosie, ze to jest Diesel, trzeba byc znawca samochodow i naprawde sie wsluchac. Normalnie tego prawie nie slycha. Po drugie jechalismy tym 200km/h. Dieslem!!!! I w dodatku byl to van!!!

 

Tyle z mojej strony :) ,

Than

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissany są w porządku. Mam stuk z nową Primerą 1.8 bardzo przyjemne autko tyle mogę powiedzieć. Taka pierwsza rzecz którą dostrzegłem, ciekawe zawieszenie ale nie twarde, bardzo łagodzi nierówności i ma 17" felgi. Więc Nissany są OK. oczywiscie kwestia gustu :)

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no fakt zboczyłem z tematu :) ale zdania o dieselach i tak nie zmieniłem, a jesli chodzi o Primerę to według mnie jest to bardziej komputer niz samochód ( iDrive ) - grunt żeby sie nie zawieszał :D jak to miało miejsce z BMW serii 7

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze Swiety, Wojtku, nawet nie zartuj! Moze X-Trail, nie jest najlepzsy, ale na pewno bez porownania lepszy od Rav4! Tak w ogole to na pierwszym miejscu w kategorii SUV jest Forester, potem X-trail, no a o calej reszcie mozna zapomniec! Ci z Was, co skorzystali na dniach otwartych drzwi w salonach Subaru z bezposredniego porownania w postaci jazdy testowej po szosie i w terenie zarowno Foresterem jak i CR-V wiedza o czym mowie!

 

Pozdrawiam,

Than

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ! moje zdanie na temat diesla w Subaru jest nizmiennie negatywne. Ktoś z Was jako przykład podał że Porsche wydaliło z siebie terenówkę. ALE JAKĄ TERENÓWKĘ !!!!!! 400 KM !!!!!!. I NIE DIESLA !!!!!!!!! Barrdzo proszę o takiego Forestera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Jeżeli 400 konne Porsche ma być pretekstem dla Subaru żeby wypuścić diesla - to komuś sie po..............ły tematy. Ten wykropkowany wyraz to " pomieszały" - to informacja dla Sędziego Dreda vel Flipera. Dla oszczędnych proponuję skutery, rowery ciupagą pompowane ( górale ) i deskorolki z żaglem ( wersja dla oszczędnych i leniwych ). A tak poważnie to mam nadzieję że subaru prędzej wprowadzi silniki wodorowe niż śmierdziele. A wtedy będzie bardzo oszczędnie. Tylko dzwięk rasowego boksera to trzeba będzie sobie z patefonu na głośniczkach puszczać.

 

Pozdrawiam i załączam różne wyrazy (szacunku też) Śiwy Łeb

 

ps. Co do wizji przyszłości to już dawno marzył mi się Forester z turbo doładowanym silnikiem H6. No ostatecznie mogło by być BITURBO. Smacznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz moim zdaniem diesla to jest przyszlosc i mysle ze 220 KM diesel spokojnie wkladalby WRX'owi a o momencie nie wspomne bo mialby pewnie z 500 Nm no tylko tego bokserka szkoda ale to by zostala wersja dla zamozniejszych ktorych stac na wydawanie 1000 zl miesiecznie na paliwo i tacy by nadal cieszyli sie bokserkiem :wink: a ci co wola "smierdzacym" dieslem łoić skory samochodom spod zanku Gti lub przeroznym golfom i innym niemieckim wynalazom kupowali by soebie wlasnie dieselka :lol:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...