Skocz do zawartości

Subaru BRZ [ZC] (MY13=>MY21)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

O to to, ja bardzo go lubie B)

 

Witamy Toyotowicza na forum ;) Roznice o ktorych wspominales rzeczywiscie na codzien nieodczuwalne, wiec to w sumie tylko kwestia gustu, komu sie ktora wersja bardziej podoba. Na szczescie ja wole BRZ :)

Z gutkiem jest jeden problem który poruszył Clarkson na pytanie czym jeździsz trzeba odpowiedzieć że Toyotą.

Pytanie BRZ też tak słabo wygłuszone? I nie chodzi o silnik (ten to fajnie burczy od 4 tys) ale opony nawet na suchym słychać już przy 90 km/h

Edytowane przez Jaca68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leje cały dzień, więc żeby coś zrobić przy aucie dołożyłem jeszcze jeden podłokietniczek :D . Tym razem z tyłu. :superhero:

Leje i nie upalasz? :o

 

Przecież na mokrym jest podobno najlepsza zabawa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ma ładniejsze wnętrze, radio z nawi i nawet podłokietnik na tunelu środkowym 

 

 

Oj mylisz się Kolego  ;)  Subaru ma ładniejszą kierownicę. Zazdroszczę lustereczka bez ramki , ale to wszystko da się naprawić.

 

 

 

Lusterko wewnętrzne rzeczywiście jakieś takie cieniutkie i filigranowe, ale drży w czasie jazdy.

W czym kierownica Subaru jest ładniejsza??? No chyba że o ten niebieski znaczek na środku chodzi  ;)

Edytowane przez Jaca68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@@Primi, mnie niestety nie stac w tym roku na pelny udzial, inaczej bym pojechal - mowie, podobno ma byc duzo frajdy na szosowej tym razem ;)

A ja mam problem z pilotem: mój dotychczasowy zakochał się i nie ma czasu na głupoty...

 

 

Bym popilotowal, ale to by sie skonczylo prawodpodobnie tak: 

 

612-pr-carsick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te lata 80 w motoryzacji. Łza się w oku kręci.  :)  Był klimat.  Dzisaj czytałem o nowej E klasie. Sama wjeżdża i wyjeżdża z garażu, wystarczy apka na telefon. Sama skręca, hamuje, zwalnia, rusza. Dawniej jakieś takie wszystko prostsze było  a najprostsze rzeczy czasem są najlepsze.

 

Seb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...