Skocz do zawartości

Subaru BRZ [ZC] (MY13=>MY21)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wy tak na poważnie...?

 

Owszem, skoro caly launch control polega na tym, ze ustawiasz kazdorazowo obroty, ktore ma trzymac, to naprawde nie jest sztuka samemu to zrobic... Co do zawieszenia sie nie wypowiadam, wszystko zalezy do czego ma sluzyc samochod. Ja nie czuje potrzeby niczego zmieniac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Rozsądny Zakup? No to jak? Dam radę z RWD? Czy będę w długie, zimowe wieczory ryczeć w podusię? ;)

Będziesz mocno zdziwiony po tylu latach z SAWD. Zimy na szczęście dla RWD nie zapowiadają, więc jak już to będzie wesoło na mokrym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, czyli czeka mnie śmiech przez łzy.

Możesz jechać Forkiem na "Prezesa" a ja Ci będę szpagatami przedstawiał bryczkę spod domu do firmy i w koło Macieju ;)

 

Się poświęcę dla kumpla ;)

 

 

PS To się na RWD SJS wybierzemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oho, czyli czeka mnie śmiech przez łzy.

Możesz jechać Forkiem na "Prezesa" a ja Ci będę szpagatami przedstawiał bryczkę spod domu do firmy i w koło Macieju ;)

Się poświęcę dla kumpla ;)

PS To się na RWD SJS wybierzemy ;)

Chcialbys :D Spoko, ogarnialem Fiata 125 i Polaja, to BRZ nie ogarnęła? ;) Ale i tak czuję się jakbym sprzedawał duszę diabłu... bo żal mi kilku srebrników ;) Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, czyli czeka mnie śmiech przez łzy.

 

Izotom łączę się z Tobą w bólu  :D

Też sobie tłumaczę, że wychowałem się na RWD i latałem w zimie bmką w czasach jak nie było jeszcze opon zimowych  :biglol: ale dreszczyk na plecach już czuję  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sewa, no widzisz, VDC. A do tej pory to wszystko wyłączałem żeby się uchronić przed samym sobą :biglol:;)

 

Fakt, spodziewany śnieg na Wielkanoc. A na narty i tak śmigamy Forkiem. Więc ...

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopak na pierwszym filmie troche dramatyzuje. Ten na ostatnim nie slyszal o zimowych oponach. Uwazac trzeba z gazem na luku lub ostrych zakretach, przy wiekszej predkosci niz ta na filmikach. Lepiej tez nie wylaczac VDC lub przynajmniej trzymac w trybie sport. Piekno tego samochodu polega na tym ze bedzie on Wam mowil gdzie jest granica przyczepnosci. Szybko wyczujecie o co chodzi, wykonujac np. banalny skret na skrzyzowaniu.

 

BRZ to przewidywalne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze rozmowa potoczyła sie w kierunku na którym mi niezalezalo. Wiem, ze auto bardzo dobrze radzi sobie zimą i można nawet w Alpy pojechać. Co prawda, mój "talent" kierowcy moze w pewien sposób zweryfikowac to przekonanie i pokazac czy przeciętny kierowca daje sobie radę. Pewnie juz nie tej zimy ale po następnej zdam relacje ;)

 

Wychodzi na to, ze dołączę to stada czarnych owiec wśród Subaroholików.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...