Skocz do zawartości

Rajd Szwecji 2012 WRC 09-12 luty


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Edwin i co z noclegami? :) ja tam mogę i do Sheratona, oby towarzystwo było :lol:

 

Słuchaj ja najpierw musze znać listę osób na 100%

Na tą chwilą mam tak

1. carfit

2. Tomek doctor

3. Krzysiek kol. doctora

4. kolega krzyśka

5. kolega krzyśka

6. carlos

7. bęben

8. bunch

..

...

9.Ferdek

10.Bubu

11.Grzesiek Milk

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dziewczyny... wyglada na to ze trzeba bedzie nieco rozbic wycieczke - ja na wyjazd od czwartku do wtorku nie dam rady :oops:

 

wolalbym tez wyleciec z W-wy a nie z dalekiego poludnia PL, stad pytanie:

 

kto refletuje na opcje wyjazdu w czwartek i powrot w niedziele (wylot/przylot do W-wy, Wizzem bilet jakis grosze 129 PLN czy cos takiego) ale trzeba bedzie oddzielnie auto wynajac bo grupa poludniowa dolaczy pozniej i wroci pozniej a do lotniska jest 350km.... Beben?

 

Oczywiscie zeby bylo bardziej wesolo, noclego proponuje w tym samym miejscu dla Wszystkich :idea:

 

Ps.

Na liscie brakuje mi Dr.Knota :!: :idea: :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dziewczyny... wyglada na to ze trzeba bedzie nieco rozbic wycieczke - ja na wyjazd od czwartku do wtorku nie dam rady :oops:

 

bardziej by mi taki uklad pasował , ale ominęły by mnie wtedy balety przed-szwedzkie :)

 

Beben co o tym myslisz?

 

...wstępnie, powaznie to rozważam , ale postaram sie jeszcze urwać na cały tydzien - wolałbym od środy do środy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto refletuje na opcje wyjazdu w czwartek i powrot w niedziele (wylot/przylot do W-wy, Wizzem bilet jakis grosze 129 PLN czy cos takiego) ale trzeba bedzie oddzielnie auto wynajac bo grupa poludniowa dolaczy pozniej i wroci pozniej a do lotniska jest 350km...

 

Bunch - podoba mi się twój pomysł - jeżeli pojadę - to tylko czwartek - niedziela

 

Jak zbierze się kilka osób na ekipę "warszawską" to mogę prowadzić i was wozić pijaki :mrgreen: - tylko proszę skonsultować ze mną markę wynajmowanego auta (najlepiej Subaru :roll: )

 

 

PS> Byłem na Rajdzie Szwecji w 2006 r i było bardzo fajnie - zwłaszcza te ranne wstawanie o 5.30 rano aby dotrzeć na OS na 8.30 - a tam jeszcze ciemno :evil: (hotel był 130km od odcinków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, dopisuje się tak jak pisaliśmy na PW

 

 

1. carfit

2. Tomek doctor

3. Krzysiek kol. doctora

4. kolega krzyśka

5. kolega krzyśka

6. carlos

7. bęben

8. bunch

9.Ferdek

10.Bubu

11.Grzesiek Milk

12. Mont

13. nikon (dokumentalista wyjazdu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwilę obecną ODPADAM :(

 

Nie jestem w stanie pogodzić wszystkich terminów, Kaśki szkoła co 3 tyg, wyjazd z dzieciakami na narty, wyjazd z Kaśką na narty i jeszcze ...................... do roboty wypadało by wpaść czasami bo kocioł jest spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem samoloty z W-wy:

Wizir wylatuje w czwartek ok. 14 z w-wy (z pamięci piszę)

 

Gorzej w niedzielę - ze Sztokholmu powrotny wylatuje ok. 15 a na lotnisku trzeba być ok. 1,5 godz. wcześniej co oznacza konieczność wyjazdu rano z hotelu (ok. 300 km od lotniska) czyli nie obejrzymy niedzielnych odcinków :evil:

 

Opcja druga powrót w poniedziałek ok.15.00 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwilę obecną ODPADAM :(

 

 

u mnie wyjazd także robi się pod znakiem zapytania , z całą pewnością nie dam rady jechać w trybie "krakowskim", czyli od czwartku do wtorku / czy dam radę urwać się "po warszawsku" będę wiedział dopiero po 20stym stycznia - a wtedy to może być już pewnie pupa blada... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos rezerwowal juz bilety? Wiadomo co z miejscówka?

 

 

Nikt nic nie rezerwował, bo ja szczerze nie podejmuje sie organizacji, przy takim zamieszaniu :roll:

jeden chce z wawy, drugi z krakowa, jeden w niedziele, drugi we wtorek, a może i poniedziałek , nie wiadomo dalej kto jedzie itp. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ale to trzeba jasno powiedzieć, majważniejsza jest kwatera i określenie terminu a jak komu nie pasuje to niech indywidualnie szuka.tak było z Hiszpanią.

 

Ps.w sprawie kwater liczyłem na znajomego mieszkającego w Swe ale się nie odezwał :(

 

-- 28 gru 2011, o 09:59 --

 

rozumiem ale to trzeba jasno powiedzieć, majważniejsza jest kwatera i określenie terminu a jak komu nie pasuje to niech indywidualnie szuka.tak było z Hiszpanią.

 

Ps.w sprawie kwater liczyłem na znajomego mieszkającego w Swe ale się nie odezwał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdyby ktoś był zainteresowany, to prawdopodobnie będę miał 1-2 wolne miejsca w aucie w sobotę 11.02 z rajdu do promu w Treleborgu. Będę w piątek i sobotę na rajdzie, potem jadę do Polski. Prom wypływa o 1.30 chyba więc, pewnie w okolicach 18 trzeba będzie się zbierać. Jadę do Wrocławia. Zapraszam na PW.

 

-- 10 lut 2012, o 22:22 --

 

Dzieje się :!: 8)

img3338qt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...