Skocz do zawartości

Rajd Szwecji 2012 WRC 09-12 luty


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich.

My z chłopakami (4 osoby) wybieramy się na rajdzik, będzie to nasza 1 wyprawa, jedziemy samochodem z Olsztyna, chatkę juz prawie załatwiliśmy no i prom.

Powiedzcie ile wejściówka na OS mogą kosztować i ogólnie jak tam jest.

Dzięki wielkie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie kilka nowych wieści :D

dołączają do naszej ekipy trzej moi koledzy z zakopanego z którymi byłem w tamtym roku :idea: Mega goście zapewniam Was :mrgreen:

I jest plan spać , tam gdzie byliśmy rok temu , w sali kinowej :twisted::mrgreen: tak tak, Mamy do dyspozycji całą sale kinową ( bez foteli ) , czyli wszyscy spimy wspólnie w warunkach spartańskich , ale każdy łózko ma swoje :twisted: , śpimy wszyscy w jednym bardzo dużym pomieszczenie i jest cholernie wesoło , odkryłem nawet że sprzęt nagłąsniający można włączyć i zrobic małe picolo concerto :mrgreen: :wink: na scenie :twisted:

Naprawde, na dzień dobry trochę sie przeraziliśmy warunkami, ale po pierwszej nocy było naprawdę super , starsze Panie śniadańka nam szykowały , ogólnie było super ! ale spa tam nie ma, ja byłbym za tym , ceny były przystepne, dojazd ok, pracuje teraz nad rezerwacją i cenami :D

Jak coś bede wiedział wiecej to napisze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam, bo coraz bardziej mnie to interesuje. Trauma po katalońska chyba odeszla więc jestem gotów :twisted::lol:

 

 

Ja coś czuje po kościach , ze z tą ekipą co pojedziemy , catalonia moze być zagrożona , w sensie atrakcji :mrgreen:

Atmosfera na odcinkach w szwecji , jest naprawde niezapomniana :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin ,skoro noclegi zostają bez zmian ,to jest jeszcze jeden chętny z tamtego roku :arrow: Szymek "Bubu" :mrgreen:

 

wiem :idea: , i jest naprawdę git :idea::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam, bo coraz bardziej mnie to interesuje. Trauma po katalońska chyba odeszla więc jestem gotów :twisted::lol:

 

Ja coś czuje po kościach , ze z tą ekipą co pojedziemy , catalonia moze być zagrożona , w sensie atrakcji :mrgreen:

Atmosfera na odcinkach w szwecji , jest naprawde niezapomniana :idea:

 

 

u mnie sprawy wyglądają coraz lepiej i już zaczynam się sam do siebie uśmiechać na myśl o kolejnym rajdzie :lol::lol:

 

 

skąd planowany wylot? pytamw celu ustalenia shakedownu dzień wcześniej - bez shakedownu nie jadę :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można to ja też bardzo chętny jestem na wyjazd, akurat będę w Polsce w tym czasie:).

 

Ale jaja:) pisałem na forumie ostatnio z profilu młodej zamiast ze swojego nie sprawdziłem użytkownika a chrom zapamiętał jej logowanie.

czyli ie Tytsia chce jechac tylko ja!! wiem rozczarowanie:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin i co z noclegami? :) ja tam mogę i do Sheratona, oby towarzystwo było :lol:

 

Słuchaj ja najpierw musze znać listę osób na 100%

Na tą chwilą mam tak

1. carfit

2. Tomek doctor

3. Krzysiek kol. doctora

4. kolega krzyśka

5. kolega krzyśka

6. carlos

7. bęben

8. bunch

..

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja najpierw musze znać listę osób na 100%

Na tą chwilą mam tak

1. carfit

2. Tomek doctor

 

6. carlos

7. bęben

8. bunch

 

jakby nie patrzył - "catalunia" squad nie wymięka :mrgreen:

 

-- 19 gru 2011, o 18:43 --

 

jeśli mogę wnieść petycję :mrgreen:

 

jestem za tym aby Artur znowu prowadził :lol: Alex się ucieszy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze muszę tą mordę pijacką z wieliczki zdopingować :twisted: , albo trzeba coś wymyślić , że niby wygrał jakiś wyjazd , albo coś .... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...