Skocz do zawartości

Subaru Justy Team :)


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

ha

fajnie

mam gaźnik ... :)

To raczej nie fajnie :wink:

Dlaczego? Na gaźniku można uzyskać tańszym kosztem więcej mocy.

Bo na gaźniku już trzeba nadrabiać 7km straty, a poza tym japońskie gaźniki z milionem podciśnień to nie sa zbyt przyjazne i tanie konstrukcje do regulacji i naprawy.

Jechałeś na gaźniku? Nie ma prawie różnicy! Gdybyś miał 2 takie nowe auta to ok. Ale po 20 latach strata mocy może być taka, że gaźnik będzie się lepiej sprawował. Owszem z gaźnikiem jest więcej zabawy. Ale wszystko jest do ogarnięcia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huzar - masz jakies doswiadczenie w spawaniu justyny - tyl to tragedia .... miedzy innymi jedna belka gdzie mocowanie walu sie trzyma

niezbedna totalna odbudowa .....

Właśnie robię generalkę blachy :mrgreen:

Kiedyś się mi wylał akumulator i teraz musiałem wyciąć całą blachę po za podłużnicą. Super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie poduszki. Silnik w tej chwili aż rwie się do wypadnięcia.

Spróbuj je oddać do regeneracji.

 

góra jest spoko poza klapka paliwa - notabene wymieniana

gorzej dół/tył ;/

rzeźnia

W mojej rdzewiały słupki przednie od wymiany szyby, nadkola, tylna klapa...

Ogólnie wszystko co się da robię z kompozytu. Słupki oszlifowałem odmalowałem, wyciąłem podłogę z prawej strony, teraz walczę z przednimi wew nadkolami.

P1200467.JPG

Na zdjęciu tylna reperaturka nadkola z włókna szklanego. Do poprawienia jest rant, jednak najprawdopodobniej i tak zostanie mocno przycięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie myślałem żeby poduszki zalać klejem do szyb ale odradzają mi to bo wszystkie drgania przejdą na budę a i tak po niedługim czasie poduszki padną. Co wy o tym sądzicie? A jak regeneracja to ile może kosztować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wyrabiają się szybko poduszki po zalaniu klejem. Nigdy tego nie testowałem, więc zdaje się na oponie innych.

 

-- Cz sie 19, 2010 12:44 pm --

 

znalazłem używane poduchy w sensownym stanie ;d Ale pojawił się śmieszny problem z elektryką. Przy światłach mijania nie podświetla się tablica rozdzielcza i nie palą się światła pozycyjne z tyłu. Jak ustawię światła pozycyjne tablica jest podświetlona ale nie świecą się tylne pozycje. Przy światłach mijania zegar świeci "mocno" czyli tak jakby jakiś włącznik od podświetlenia w środku zwariował. Macie jakieś pomysły co to może być i gdzie szukać przyczyny ? Dodam, że zrobiło się to po włączeniu długich świateł i już tak zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wyrabiają się szybko poduszki po zalaniu klejem. Nigdy tego nie testowałem, więc zdaje się na oponie innych.

Kumpel jeździ już tak 2 miesiące i cały czas tak samo się wkurza :mrgreen:

 

 

Ale pojawił się śmieszny problem z elektryką.
tak jakby jakiś włącznik od podświetlenia w środku zwariował
że zrobiło się to po włączeniu długich świateł

 

 

Hmmm co by tu poradzić... A może sprawdź przełącznik od świateł :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliście się może ostatnio ze zdrową blachą w Justy? Bo ja chciałem swoją zrobić to mi blacharz ponad 2000 krzyknął. Mam amorki do tego autka i ogólnie szkoda mi by było zmieniać auto na inne więc szukam jakiejś zdrowej budy. Istnieją takie egzemplarze jeszcze ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliście się może ostatnio ze zdrową blachą w Justy? Bo ja chciałem swoją zrobić to mi blacharz ponad 2000 krzyknął. Mam amorki do tego autka i ogólnie szkoda mi by było zmieniać auto na inne więc szukam jakiejś zdrowej budy. Istnieją takie egzemplarze jeszcze ?:P

Tak. Moja jak skończę remont blacharki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jakim olejem zalać silniczek w mojej justynce, i ile go tam wchodzi? przebieg justynki to jest nie cale 154 000km . Mechanik mi mówił żeby zalać półsyntetykiem. a czy filtr oleju podejdzie z jakiegos innego samochodu, bo pewnie jak podskoczę do sklepu to nie bedzie filtru oleju do justynki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jakim olejem zalać silniczek w mojej justynce, i ile go tam wchodzi? przebieg justynki to jest nie cale 154 000km . Mechanik mi mówił żeby zalać półsyntetykiem. a czy filtr oleju podejdzie z jakiegos innego samochodu, bo pewnie jak podskoczę do sklepu to nie bedzie filtru oleju do justynki :wink:

Na kartoniku od filtra kiedyś przeczytałem mazda 323. Jednak z kupnem filtra oleju nigdy nie miałem problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy drzwi przednie od justynki 3 drzwiowej będą pasować do Justynki 5 drzwiowej ? Jakie są różnice w masie między tymi wersjami i o ile jest dłuższe 5 drzwiowa wersja? Ktoś może prowadził obie wersje ? Jest różnica w prowadzeniu przez inne rozmieszczenie masy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...