Skocz do zawartości

Subaru Justy Team :)


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

 

A moje Justy... niestety z bliska juz nie robi tak dobrego wrazenia :|

U mnie już z tyłu nadkola łuszczyć się zaczynają nie mówiąc o wszystkich rysach. Ale chyba idę w stronę włókna szklanego i maska i przednie nadkola wylecą i może szyberdach. Ale to jeszcze trochę. Mam problemy z nowym silnikiem nie mogę uzyskać pełnej mocy i teraz cały czas kombinuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

albo zmienic samochod

 

Mam fajnego legaca do sprzedania :mrgreen:.

 

Już?? To całkiem szybko ;)

 

Ale spoko, tak sobie własnie wymysliłem, pojeżdże sobie do końca roku Justy, w tym czasie Ty doinwestujesz Legacy... i kupie od Ciebie :D

 

A tak poważnie, to może wpadnij na RSa dzisiaj. Trening czas zacząć.

 

Mam problemy z nowym silnikiem nie mogę uzyskać pełnej mocy i teraz cały czas kombinuje...

 

Ja już sie nauczyłem silnik to nie wszystko. Nie dotykam sie już do silnika (chyba, że umrze). Własnie jestem na etapie knucia jakie opony wsadzić.

 

A co tam namodziłes w silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam namodziłes w silniku?
Na początek chciałem żeby przestał palić olej do tego pełna polerka, wydech, dolot itd.

JEszcze eksperymentuje i na razie wszystko dobrze idzie (chyba) jeszcze zapłon, 2 raz zawory ustawić. JAk narazie mieszanka jest stechiometryczna (teoretycznie) zobaczmy co dalej będzie. Chciałbym w 80 kunia uderzyć, ale czy to realne czas pokarze.

 

Ja już sie nauczyłem silnik to nie wszystko. Nie dotykam sie już do silnika (chyba, że umrze). Własnie jestem na etapie knucia jakie opony wsadzić.

JA zawsze miałem taki pogląd dlatego nawet środka nie wywalam ;) Do Ciebie mi jeszcze brakuje sporo, ale nawet w niedziele nie wystartowałem w kjs i trochę żałuje. Aczkolwiek skończyłem właśnie przed chwilą opony z tyłu z czego się nawet ciesze że to się nie stało na rajdzie. W ogóle tu w Poznaniu rajdów jest 4 albo 5 na rok i nic więcej. Reszta to prywatne nielegale, gdzie wszystko może się zdarzyć... Niestety :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle tu w Poznaniu rajdów jest 4 albo 5 na rok i nic więcej. Reszta to prywatne nielegale, gdzie wszystko może się zdarzyć... Niestety :neutral:

 

No to pod tym wzgledem u nas jest duzo lepiej. Kalendarz Mistrzostw Okręgu Warszawskiego zawiera okolo 16 pozycji. W sumie w wawie są 4 kluby ktore organizauja imprezy. Mozesz wybierac. Ale to z drugiej strony generuje koszty jezeli chce sie jezdzic w calym cyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

znalazłem na sieci Justy II, właściciel pisze, że rocznik `97 , silnik 1.3 GL i moc 75 koni. Skąd mu się to wzięło ? Z tego co wiem i do tej pory udało mi się wygooglać - to Justy II ma silniki albo 68, albo 85 konne ( http://new-car-model.com/subaru/justy/ ) no i jak Justy II z 97 to GX a nie GL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spoko, tak sobie własnie wymysliłem, pojeżdże sobie do końca roku Justy, w tym czasie Ty doinwestujesz Legacy... i kupie od Ciebie :D

 

Zastanawiam się właśnie, czy go lekko odpicować (chcę go pomalować na biało :twisted: ), czy nie. Daj znaka, jak wolisz :mrgreen:.

 

Na razie jestem nim zachywcony i o odsprzedaży nie myślę 8)

 

A tak poważnie, to może wpadnij na RSa dzisiaj. Trening czas zacząć.

 

W Kijowie byłem... W przyszły wtorek będę chciał wpaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie, czy go lekko odpicować (chcę go pomalować na biało ), czy nie. Daj znaka, jak wolisz .

 

O Dubaj stajl ;) Białą perłe poproszę ;)

 

W Kijowie byłem... W przyszły wtorek będę chciał wpaść.

 

Czekaliśmy... ale, że padało, to niezbyt długo :)

 

Ja pewnie znowu wpadne pogadać, bo Justy jest w fazie odgruzowywania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Czy wiecie jaki komputer siedzi w Justy? Jakies oznaczenia? Jakis producent? Ktos to rozpracował?

Ktokolwiek wiedzial ktokolwiek wie?

 

A tak na serio, to jakby ktos mial kompa pod reka i mi jakies oznaczenia dał, bo niestety mam ostatnio samochodu pod reka, a potrzebuje tej informacji.

 

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy "Justy GX" i "Subaru" na klapie od bagażnika są malowane czy naklejkowe?;)

Bo nie wiem czy ich brak, oznacza, że właścicielowi przestały się podobać naklejki, czy może coś wjechało w dupe auta i cała tylna klapa musiała być wymieniona.

 

napisy są naklejane...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jak bardzo ABS integruje się i wgryza w auto? Można go w miarę tanio, szybko i bezboleśnie wymontować ?

Jutro miałem jechać (ponad 200km) do Gniezna oblookać Justy, ale tuż przed chwilą pojawiło się jeszcze jedno Justy we Wro, tylko qrrva niestety z ABSem - co liczę na spory minus (bo one w ogóle nie chamują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrrrrrde!!!!

niby pośpiech (i emocje) jest najgorszym doradcą przy kupnie auta, a 2 ogłoszenia, które miałem upatrzone to są "a już nieaktualne, panie, od kilku dni". A 2 justyny, które są akurat u mnie we Wro, to raczej stare sztrucle:/

Takie szczęście mam, że jak tylko pojawi się jakieś auto godne uwagi, to najczęściej jest po drugiej stronie Polski i po 3-4 dniach znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...